Помолете се за моята приятелка

  • 13 884
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 534
Чакаме новини и то добри! Praynig
А бебенцето как е?

# 76
  • Мнения: 1 021
 Praynig Praynig Praynig
Дано събере сили и се оправи!

# 77
  • Мнения: 408
Боя се, че новините не са добри. Румето е главен юрист-консулт на здравна каса и от там са задействали всички варианти. Направилиса консултация с лекар от Пирогов, но той им е отвърнал, че едва ли има в света лекар, който да се наеме на такава операция. Господи, направи чудо  newsm17

# 78
  • Мнения: 408
Забравих-бебето е добре. Казва се Камен.

# 79
  • Мнения: 4 534
Добре, а след като не може да се направи операция, тогава вариантът какъв е - да чакат да се оправи от самосебе си ли? Извинявам се за тъпия въпрос, но не съм наясно с този проблем и се чудя как мислят да помогнат на женицата. А тя сега е в кома, така ли?

# 80
  • Мнения: 335
Точно с мозъка стават най-големите чудеса.

# 81
В окръжна болница - Света Ана - имали апарат, с който помагат на хора с инсулт без операция.
 Praynig

# 82
  • Мнения: 1 428
Ох, познавам я Руми...не мога да повярвам! Weary Моля се... newsm17

# 83
  • Мнения: 1 243
Не мога да повярвам какви неща се случват...И то в дни, когато една жена трябва да е най-щастлива... Cry Винаги съм си мислила,че всичко на този свят си има причина,че нещата се случват защото така трябва да бъде! В такива моменти обаче не съм много сигурна...

Моля се от все сърце за тази жена! Нека Господ и даде сили да се справи, за да не остане още едно дете без майчица!

# 84
  • Мнения: 335
... И не е първия случай такъв за жена преди и след раждане с инсулт.... Неможе ли да се предвиждат тези неща в смисъл - кръвното как е и така нататък и да се ражда със секцио... Уж напреднала медицината, а пък какво става


... Винаги съм си мислила,че всичко на този свят си има причина...

Естествено, че си има причини.
В този случай жената е имала дни наред главоболие и високо кръвно.
Ако се окаже, че още преди раждането е била в прееклампсия, че са я довели до еклампсия от некадърност и по-вероятно - от незаинтересованост, мислите ли, че някой ще пита "Не можеше ли да се предвиди?"
Пред очите ми са ставали раждания с всякакви презастраховки от еклампсия - непрекъснат контрол на кръвното преди раждането, секцио с банки на ръцете за поддържане на налягането, с апарат за непрекъснат контрол през цялата операция...

Обаче видях и как се захвърля на една носилка родилка в шок и просто се чака, как въпросната родилка получи от еклампсията временна (поне така се надяваше) слепота и дни наред не смееше да отговори като я питаха познати по телефона - какво стана, роди ли, защото тя не можеше нито да отиде при бебето (то беше в кувьоз), нито да го види...
Спирам единствено, защото авторката на темата се надява да се помолим за приятелката й, а не друго.

Но само с молби нещата за други, бъдещи майки, едва ли ще станат по-надеждни.

Поне сега тази жена да има късмет.
Толкова теми тук за Господ и вяра...
Нека сега стане чудо, да се спаси - и заради себе си, и заради новия живот, който е дала.

# 85
  • Мнения: 408
Няма надежда, уви. В клинична смърт е, и майка й ми каза, че просто чакат сърчицето й да спре. Боже, как ще го преживее Дария. Спирам да пиша, че ще ми се пръсне сърцето.

# 86
# 87
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
МАМИ ВЪПРЕКИ ВСИЧКО НЕКА ДА СЕ ПОМОЛИМЕ ЗАЕДНО ВСИЧКИ - НАБЛИЖАВА 20:00 всички заедно в 20:00  Praynig

# 88
  • Мнения: 349
Да се помолим!

Praynig  Praynig Praynig и

 Cry  Cry  Cry

# 89
  • Мнения: 836
Отче наш, Който си на небесата!
Да се свети Твоето име,
да дойде Твоето Царство,
да бъде Твоята воля,
както на небето, тъй и на земята;
насъщния ни хляб дай ни днес,
и прости нам дълговете ни,
както и ние прощаваме на нашите длъжници,
и не въведи нас в изкушение,
но избави ни от лукавия;
защото Твое е царството,
и силата, и славата вовеки.
Молим те сега Господи, за Руми-да я изцелиш, възстановиш и да я върнеш жива и здрава при семейството й! Молим те, в Името на Исус!Амин.
 

Общи условия

Активация на акаунт