С колко Кг надебеляхте?

  • 10 605
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Цитат на: jumper
*mimis* ти си супер давай в съЩия дух  Grinning

Пожелавам и на теб такъв успех някой ден thumbsup

# 16
  • Мнения: 934
Качих точно 10 кг. Разделих се със 7 след раждането, но още се боря с последните + още няколко преди да забременея.... Rolling Eyes Ако сваля 6-7 кг. ще съм доволна... Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 985
Качих около 30 кг и то най - много в последните месеци. И то не задруго а защото си останах вкъщи и се тъпчех постоянно със  много калорична храна- като например кофички със сметана #Crazy  #Crazy - луда работа. Ако забременея пак няма да повтарям тази грешка

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В твоите седмици бях точно толкова в +. В края на деветия бях +30 кг, от които свалих 15 с раждането/секцио/ и сега ми остават още 12 кг. Аз обаче задържах много вода...

п.с. редактирам се за да добавя, че изобщо не се тъпчех, а сладкото беше табу- просто толкова качих според мен от "въздуха" Sad...

# 19
  • Мнения: 264
Аз дотук съм качила около 5кг. Simple Smile На консултации лекарката ми постави ограничение - да не кача повече от 12 кг.  #Shocked  Какво ли зависи от мен ... но засега се справям отлично без да се ограничавам  Sunglasses  Но съм съгласна че всичко е ген и че не можем да се борим срещу природата  #Sniper  Гледай да не се подтискаш и да не изпадаш в депресии, а с килограмите ще водиш после война  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 439
В началото на втората бременност тръгнах да качвам много бързо и се стреснах, но качих общо 12 - колкото и първия път. Гледай си здравето и бъдещото бебче - после ще му мислиш за килограми Grinning

# 21
  • Мнения: 143
В началото (до началото на 7 месец) качих 6, после свалих ололо 3. Имам още време - ще видим : )

# 22
Ами 13 кила качих.
Сега имам 1-2 да свалям.

# 23
  • Мнения: 1 567
Хихи.... тия пусти килограми...
През първата бременност качих 25 кг. Свалих ги бързо и наусетно... Laughing  Laughing  Laughing  (но бях и доста по-млада)

Сега Blush  Embarassed  качих 30 кг и ги свалям доста по-трудно #2gunfire  #2gunfire
Остават ми още 12 кг.... #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 2 784
Общо към 17,още съм 8 отгоре,колкото бях и като излязох от болницата,но не се притеснявам особено,защото имам "кльощав ген" Grinning

# 25
  • Мнения: 7 803
аz почти не ям сладко и не се тъпча с калорична храна, но имам zапек  Sad

# 26
  • Мнения: 390
22. До четвъртия месец качих 12, а уж дотогава почти не се качвало.

# 27
  • София
  • Мнения: 938
И аз качих 30 кг. Embarassed  Свалих 15 до тук, ама си изглеждам бременна още  Cry Още от 3-4 месец си ми личеше, имах просто ГРАМАДЕН корем...в момента изглеждам както нормалните бременни изглеждат в 7 месец  #Puppy dog

# 28
като забременях бях 43кг., като влезнах да радждам бях 79кг.
сега съм около 52кг.

# 29
  • София
  • Мнения: 255
Качих 17 кг. Сега ми остават към 5кг. без диети.
Не се притеснявам, защото навремето бях 84 кг. /ръст 173см/ после със спорт и БЕЗ диети свалих 30 кг. и станах 54 кг. и така ги поддържах около 6-7 години.
От толкова кг. - 54 кг.забременях и мисля, че до лятото ще съм във форма!

Общи условия

Активация на акаунт