С колко Кг надебеляхте?

  • 10 634
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 155
С 25кг.   #Silly  11 мес. по-късно ми остават за сваляне още 5-6кг  Grinning

# 91
  • Мнения: 8 769
Цитат на: iskrica_nadejda
35кг #Crazy  Embarassed   261uu

ама и трите пъти ли?
Защото първия път аз бях заковала на 30+, сега съм все още на славните 22 (при условие,че не зная точно колко кг бях преди да забременея...)..

# 92
Искрице, аз те бия Wink
по 40 кг и двата пъти Embarassed  #Silly

# 93
  • Мнения: 246
13кг и все оше не мога да сваля 5кг. #Crazy

# 94
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
10 кг Simple Smile

# 95
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Honda
Искрице, аз те бия Wink
по 40 кг и двата пъти Embarassed  #Silly

вие нищо не сте. Има една мама (не запомних коя точно) - +44кг! Тя е героят на темата!
Прочитайки цялата тема, останах с впечатление, че тези, които са наддали повече от допустимото (аз го слагам над 20 кг) доста по-лесно са се възвъзрнали на старите позиции.....
Така че , нема се пУашите! Grinning

# 96
  • Мнения: 455
когато забременях бях 53кг. В третия месец бях 49кг ( в резултат от гадене Sad ). До към 6 месец нямах апетит. Беше ми нисък хемоглубина, започнах да пия желязо и апетита ми дойде. Преди да родя бях 62кг. След като родих, като се прибрах в къщи(след 7 дни) бях отново 53кг. Казват, че при бременност с момче, не се пълнее много...Знам ли Thinking

# 97
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Последния път като се мерих бях +8 кг., но ми оставаше още почти месец до термина и месля че съм качила още 1 кг. Родих 23 дни преди термина.
2-3 дни след изписването бях само +2 кг., но започнах да ям редовно заради кърмата и сега съм малко повече.

# 98
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Качих 24кг. При раждането свалих 10кг., но после първите 2 месеца качих 3-4кг. Кърмех до 10м. и като спрях за месец свалих около 5-6кг. и ми оставаха около 5кг. за да си дойда на старите, но забременях и дотук вече съм +8кг. Embarassed  Close  Направо незнам какво ме чака докрая !? Rolling Eyes  Wink

# 99
До момента съм качила само 7 кг - изобщо не напълнявам и раста само на корем.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Цитат на: Honda
Искрице, аз те бия Wink
по 40 кг и двата пъти Embarassed  #Silly

как го правите, бе момичета? Shocked  Наслаждавхате се безконтролно  на кулинарните удоволствия или вълчи глад?
Хондичке, как ги свали, кожата събра ли се после?
Аз не смеех да ям,  защото се знам - стана ли веднъж  261uu  , няма оправяне!

# 101
  • Мнения: 1 187
С около 20-на. Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 4 242
И с двете си бременности качих по 22 кила. Първия път ги свалих за 3-4 мес но не кърмих, а сега оставих 10 в родилния но 10 мъкна на себе си и няма мърдане вече трети месец. Wink

# 103
  • Мнения: 2 596
Качих 12 кг. за цялата бременност. Свалила съм до момента 13 кг.  newsm44

# 104
  • Мнения: 2 978
Качих 13....сега съм - 13 #Milti  #Milti

Общи условия

Активация на акаунт