НА "Топлофикация" и станало лееееко топло

  • 1 357
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Тия от нас пари нема да видят.

# 16
  • Мнения: 1 418
А на мен не ми пускат топлата вода,
защото нямало директор да подпише.
Тъпаци!

# 17
  • Мнения: 5 370
А на мен не ми пускат топлата вода,
защото нямало директор да подпише.
Тъпаци!
Тц не-опитват се да те стимулират Хавансово да си плащаш. newsm48 smile3534

# 18
  • София
  • Мнения: 1 075
"Римляните откриха топлата вода, ТЕЦа я закрива: спряха ни водата топлата топлата, спряха ни водата топлата, топлата ... Няма с к`во да си измия очите черните, черешовите, лицето белото, седефеното, усмивката омайна и блага!" - група Балканджи Wink

Фейтлес, няма да получат парички, нямаа, че при нас в целия квартал и топла вода няма по принцип, та пука ни на шапките, хехе. Ама Министър, който казва, че не му пука за Топлофикация и гражданите (Р. Овч. на парламентарен контрол в един петък преди три седмици) и този зам. Министър, който предлага да ощетят гражданите са истински българи родолюбци хората, просто са фантастични бре. Как ги сложихме тия там, как затлъстяха свинете, та се размириса до Румъния, че и отвъд!
А с некъпане и Европата ще осмърдим и до Китай ще стигнем  Joy

# 19
  • Мнения: 5 370
"Римляните откриха топлата вода, ТЕЦа я закрива: спряха ни водата топлата топлата, спряха ни водата топлата, топлата ... Няма с к`во да си измия очите черните, черешовите, лицето белото, седефеното, усмивката омайна и блага!" - група Балканджи Wink
Занда, съсипАх се от смех току-що....е те такъв текст просто НЕМА. БЕз всякаква цензура.!!! hahaha Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 075
А Радост видях, че е пуснала и гавъра на въпросната песен като линк, хихи.
Браво, Радостче! tooth

Общи условия

Активация на акаунт