Кастинг за Survivor 2!!!

  • 10 058
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993

Ако спечеля,на гласувалите за мен,ще черпя кебапчета,топли и пресни. Joy
от раци? да опитаме и ние нещо сървайвърско? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 835
По-добре да ти кажа първо, какво не мога. Чужди гащи нЕма да нося, по-добре да си ходя без гащи. Буболечки като видя, и съм в прединфарктно състояние, разни хвъркати също. Огън мога да паля, само с кибрит или запалка. На теория знам как се пали и без тия уреди, ама надали ще ми помогне, кой знае колко теорията. На студ, никак не издържам. Naughty

Какво мога: Много добре плувам bowuu, но ме е страх от дълбокото. Mr. Green
По принцип, в критични ситуации, успявам да запазя спокойствие, без да се паникьосам. Стига само тази ситуация, да не включва разните му там гадинки. Sick

Ти прецени, какво ще ме правиш. Mr. Green Joy

# 17
  • Мнения: 583
А такива, дето само да ви готвят, няма ли да има нужда? Що да си стоим тук, и да ви гледаме? Че и да поизперем нещо може. Praynig

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510

Ако спечеля,на гласувалите за мен,ще черпя кебапчета,топли и пресни. Joy
от раци? да опитаме и ние нещо сървайвърско? Mr. Green
Абе ти гласувай за мен,пък ще ядеш раци,щом толкова ти са мерак. Mr. Green
Корнишонко,то хубаво,ама нали се сещаш,че ще се готви ако има какво. Tired
В повечето случай ще караме на фотосинтеза или ще гризкаме въздух,колкото да не  е без хич. hahaha

# 19
  • Мнения: 6 993

Ако спечеля,на гласувалите за мен,ще черпя кебапчета,топли и пресни. Joy
от раци? да опитаме и ние нещо сървайвърско? Mr. Green
Абе ти гласувай за мен,пък ще ядеш раци,щом толкова ти са мерак. Mr. Green

Ако прибавиш октопод, филе от акула и разни други "суши"-та, моят глас е твой Mr. Green

# 20
  • Мнения: 505
Ето ме и мен
1.Обичам да плувам.
2.Издържам на глад, а и оргънизмът ми има доста запаси   261uu
3.Не си оставям магарето в калта и притежавам много спортна злоба  Laughing
4.Чужди гащи не нося, но за сметка на това моите мога да ги подарявам ако има желаещи  Hug т.е. щедра съм.
5. Огън мога да паля.
За друго не се сещам в момента, но има и още сигурна съм.

# 21
  • Мнения: 1 400
Тъй, тъй. Ценни качества сте изредили...
Ама един чиляк ще липсва племето ми се чини - такъв , който да плете и разплита интрижки Thinking.
Идеи някакви?
Че то иначе племе ли ще е без такъв,а?
И колкото повече кандидатури- толкова по-добре.  Peace
Като се замисляяя.... ако има достатъчно желаещи ... ко на бърка направо две племенца да си спретнем и да става Сървайвъра,а?
И аз ще се предложа, ама по-късно Whistling... да не стряскам народа  Twisted Evil

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Тъкмо да кандидатствам за участие в реалния Сървайвър и се сетих що матр'ял ще се изпише тука, ако ме изберат за участие. Не, аз на сървъра това няма да го причиня.  Naughty
Иначе много ми се ще да се пробвам - плувам, ям/не ям, спя/не спя, от гадинки ме е гнус, ама бягам бързо... Абе става отвсякъде, ама трябва да спрат форума, докато съм в състезанието  Mr. Green

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
Пък аз мога да плувам много добре, обичам жегата и вирея много добре на горещо, някои от гадините ги понасям, търпелива, приказлива, забавна - с една дума мога да поддържам духа на екипа, издръжлива съм, готвя това-онова, ама по-простички неща, май само за убиване не ставам. И си нося само моите гащи, иначе без никакви!

# 24
  • Мнения: 1 629
Още една яка кака.
Викам здраво, организирам в бойни редици, готвя.
Яденето и неяденето не са ми проблем. Цигарите, обаче, ще са.
Плувам, колкото да не потъна, обаче тичам като Оти.
Ползвам без свян чужди дрехи, не ми пука дали е забърсана седалката на тоалетната чиния,
нямам нужда и от чинията, даже.
Не съм гнуслива, не ме е страх. Огън паля с поглед Grinning
Бу ще ми е конкуренция, така като гледам, но тъй като тя си е източник на храна, ще я коткам Mr. Green

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз съм от заядливите! Дето трябва да има поне по един , за да не заспиват другите и да не си мислят, че са на почивка!!! Мога да ям, мога и да не ям, мога да копам, мога и да не копам  и мога да скачам във вода отдалече!!И понеже този път Сървайвъра ще се казва Робинзон , искам да съм Петкан!! newsm10

# 26
  • Мнения: 2 716
Кандидатура и от мен!
Всичко мога.... с клавиатурата  Crazy
И плувам, и готвя, и огън паля...и вицове мога да разказвам, мога да се обясня в любов на всеки от форума  bowuu
Одобрете ме!!!!

# 27
  • Мнения: 1 400
Последните двама - много добре. Една заядливка, една дето всичко може ... с клавиатурата... интересно без нея как ще е newsm78 Mr. Green
Ама нещо много слабо участие забелязвам... Не можем да се съберем...  Confused

# 28
  • Мнения: 2 716
Одобрена ли съъъъм????

# 29
  • Мнения: 1 400
Мдааа.
Чакам още желающи, че да оформям вече докюментите bowuu

Общи условия

Активация на акаунт