Кастинг за Survivor 2!!!

  • 10 091
  • 367
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 400
Даааа, ама име нямате ощеее  smile3534

# 61
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мацо,викам с тебе да сформираме второ племе  Whistling
ЗА!
Ний сме "Лудите Бонбони" -
ще ви правим на шушони !!!
УРА! УРА! УРА!
Ние сме"Мацки горещи"ще ви направим да станете смешни. smile3508

# 62
  • Мнения: 1 400
Хмммм... Може и да сте горещи
ама от нас не сте по-вещи bowuu bowuu bowuu

# 63
  • Мнения: 2 716
Лудите бонбони  newsm18 newsm18 newsm18

# 64
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хмммм... Може и да сте горещи
ама от нас не сте по-вещи bowuu bowuu bowuu
Красотата,управлява света. Mr. Green
Вещи сме и още как,след,като бъдете победени от нас,сами ще ни го признаете. Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 1 400
Бля-бля-бляяя.
Победени ?!?
Нашият отбор?!?
Друг път Crossing Arms
Хайдее- набираме още хора,нъл?

# 66
  • Мнения: 87
шоуто е тъпо , 'щото не мое да се пецкаш с некоя мацка... ако има навити да съ въргаляме по пясъка - да ми се обади , че да се записвам и аз Simple Smile и наче в кратуната мязам на тарзан...и най-пасвам на декорите...  Laughing

# 67
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Бля-бля-бляяя.
Победени ?!?
Нашият отбор?!?
Друг път Crossing Arms
Хайдее- набираме още хора,нъл?
Пак ще си говорим,но след състезанието,че съм така нахъсана,да не се хабя сега. Laughing
Айде народе,насам народе........Към отбора на "мацки горещи" се присъединете и победата вкусете.
п.П.Ставам за поет. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 400
шоуто е тъпо , 'щото не мое да се пецкаш с некоя мацка... ако има навити да съ въргаляме по пясъка - да ми се обади , че да се записвам и аз Simple Smile и наче в кратуната мязам на тарзан...и най-пасвам на декорите...  Laughing
Бонка и аз сме единият отбор- влазаш ли или излазаш? Thinking

# 69
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
шоуто е тъпо , 'щото не мое да се пецкаш с некоя мацка... ако има навити да съ въргаляме по пясъка - да ми се обади , че да се записвам и аз Simple Smile и наче в кратуната мязам на тарзан...и най-пасвам на декорите...  Laughing
Слушай сега.Ела в нашият отбор,удари едно мъжко рамо,пък за търкалянето в пясъка,на четери очи.Щом трябва ще се жертвам,кво пък толкова.  newsm03

# 70
  • Мнения: 87
влазаш ли или излазаш? Thinking
може ли няколко пъти да ги правя и двете движения... ше сме рахат и двамата... Wink

# 71
  • Мнения: 87
Слушай сега.Ела в нашият отбор,удари едно мъжко рамо,пък за търкалянето в пясъка,на четери очи.Щом трябва ще се жертвам,кво пък толкова.  newsm03
ми аз съм дал критерите...подкупи приемам всякакви ...така , че по една снимка на която сте по бельо и ше взема решение към кои да се включа веднага ...   Wink

# 72
  • Мнения: 1 400

Виж ся- двете улево сме аз и Бонка.
Надявам се туй у средата да си ти, а останалите две предполагм, че бързо ще се намерят ако си у нашиот отбор Flutter

# 73
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Слушай сега.Ела в нашият отбор,удари едно мъжко рамо,пък за търкалянето в пясъка,на четери очи.Щом трябва ще се жертвам,кво пък толкова.  newsm03
ми аз съм дал критерите...подкупи приемам всякакви ...така , че по една снимка на която сте по бельо и ше взема решение към кои да се включа веднага ...   Wink
Готово,това да ти е проблема. Peace

# 74
  • Мнения: 87
ако с такива фалшификати ше ме съблазняваш - йок , няма а стане... и надяваш се да съм тоз у средата...?! Shocked аз казах , че съм убаф бе мацка... а и ходя само със смокинов лист покрит - това искрящо зеленото н мъ кефи... опитай с твоето дупе сега да ми покажеш и си стискаме ръцете... Wink

Общи условия

Активация на акаунт