Кастинг за Survivor 2!!!

  • 10 109
  • 367
  •   1
Отговори
# 75
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ааа, така ли ще се пазарим?

# 76
  • Мнения: 87
Готово,това да ти е проблема. Peace
готово , ама нямам нищо на лични още...няма да се разберем така...хем мъ искате а пък нищо не давате...
не я ли знаете поговорката , че за да получиш - трябва да дадеш... Wink

# 77
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Слушай сега.Ела в нашият отбор,удари едно мъжко рамо,пък за търкалянето в пясъка,на четери очи.Щом трябва ще се жертвам,кво пък толкова.  newsm03
ми аз съм дал критерите...подкупи приемам всякакви ...така , че по една снимка на която сте по бельо и ше взема решение към кои да се включа веднага ...   Wink
Готово,това да ти е проблема. Peace
http://209.85.135.104/search?q=cache:xC_WuSO0u8YJ:www.vbox7.com/ … mp;cd=1&gl=bgТова е отбора на горещите мацки.Сърце да ти спре.

# 78
  • Мнения: 4 586
Аз предлагам моята кандидатура.
Всичко от органичен произход се яде.
Всичко що се движи е с органичен произход.
Със или без палмов лист ми е все тая.
Цяла зима бях с брада, мога да изкарам още.

# 79
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Готово,това да ти е проблема. Peace
готово , ама нямам нищо на лични още...няма да се разберем така...хем мъ искате а пък нищо не давате...
не я ли знаете поговорката , че за да получиш - трябва да дадеш... Wink
Таааааа,казваш спечелихме ли те,като единственият заинтересован мъж в нашият отбор,след видеото,което дадох???????

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз предлагам моята кандидатура.
Всичко от органичен произход се яде.
Всичко що се движи е с органичен произход.
Със или без палмов лист ми е все тая.
Цяла зима бях с брада, мога да изкарам още.
Заповядай при нас.
 Hug

# 81
  • Мнения: 87
таааааа,казваш спечелихме ли те,като единственият заинтересован мъж в нашият отбор,след видеото,което дадох???????
уолф май вече е навит , аз казах , че съм фен на риалити...с тез клипчета на некви дечица дето не знаят дали им се пикае или им се ебе- да си ги нямаме такива! А и качеството е ужасно - нищо не се скафта... искам в оригинал вашите и тогава... иначе снимки моа да си смъкна безброй...ама я няма тръпката! Wink

# 82
  • Мнения: 87

която от вас прилича най-много на това... - на нея и отбора й ще се обрека... Wink

# 83
  • Мнения: 1 400
Аз! АЗ!!!!
И Бонето и тя е такваз Blush
Вълчо, ела при нас- нема да съжеляваш Flutter
Басистия- ай решавай вече дееее  Praynig

# 84
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ти кво сега, да си даваме мерките ли искаш?

# 85
  • Мнения: 87
Аз! АЗ!!!!
И Бонето и тя е такваз Blush
аз докато не видя - не вярвам Simple Smile

# 86
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
таааааа,казваш спечелихме ли те,като единственият заинтересован мъж в нашият отбор,след видеото,което дадох???????
уолф май вече е навит , аз казах , че съм фен на риалити...с тез клипчета на некви дечица дето не знаят дали им се пикае или им се ебе- да си ги нямаме такива! А и качеството е ужасно - нищо не се скафта... искам в оригинал вашите и тогава... иначе снимки моа да си смъкна безброй...ама я няма тръпката! Wink
Не ме вкарвай в грях,бе човек..........
Знам ли те може да си мъж ми под-прикритие,та докато си пусна снимките да ме запердашиш със някоя дебела тояга.
Ти ела в нашият отбор,па наживо ще се убедиш. Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 87
Ти кво сега, да си даваме мерките ли искаш?
не , снимки на дупетата ше свърши работа идеално... Simple Smile

# 88
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ти кво сега, да си даваме мерките ли искаш?
не , снимки на дупетата ше свърши работа идеално... Simple Smile

# 89
  • Мнения: 87
Не ме вкарвай в грях,бе човек..........
Знам ли те може да си мъж ми под-прикритие,та докато си пусна снимките да ме запердашиш със някоя дебела тояга.
Ти ела в нашият отбор,па наживо ще се убедиш. Crossing Arms
ако бях мъжът ти , до сега да съм дошъл при теб и щях да те любя... ама не съм...пък може и да е за добро! давай снимка , че не издържам вече...целия се разтреперах и погледа ми взе да се премрежва...ше си умра докат се напинкате...

Общи условия

Активация на акаунт