Най-подходящ термометър за бебе

  • 9 603
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
След 3 години мъчене си купих Браун за ухо и се родих. Горещо ти го препоръчвам
Съвсем вярно. Аз обаче се чудих само няколко месеца.  Laughing

# 16
  • Мнения: 950
В къщи ползваме дигитален. Става за под мишницата и дупето. Не си спомням каква марка е, но струваше около 6лв.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
След 3 години мъчене си купих Браун за ухо и се родих. Горещо ти го препоръчвам
Съвсем вярно. Аз обаче се чудих само няколко месеца.  Laughing
също като мен! Една от най-полезните покупки ми е тази! Моя само, че е на Тефал.  Peace

# 18
  • Мнения: 865
Моят избор е  Braun за ухо!Отчита за около 3сек.-бързо и точно без да се изнервя бебето!

# 19
  • Мнения: 2 467
Много съм доволна от термометъра за ухо (Браун е нашия). Това е най -подходящия за бебе според мен. Ние го ползваме от както се е родила.

Иначе съм имаме още и термометър -биба, "с  едно докосване", обикновен дигитален и още един за чело. Бибата не можах да я ползвам, защото беба не ползва биберон. Тоя с едно докосване много я изнервя и не го понася грам даже за докосване.

# 20
  • Мнения: 272
Термометърът за чело е без алтернатива за бебе. Казвам го като мнение на лекари и вече като мой опит. Тези за ухо са много чувствителни към правилното поставяне. Това е единственият термометър, който нашата мома търпи. Горещо препоръчвам продуктът на Мicrolife. Взех го от офиса им за 60 и няколко лева /благодарение на стара тема от форума, намерена с търсачката/. На бебешките фирми цените са по-високи

# 21
  • Мнения: 131
И аз да се включа  Simple Smile
Отвсички до сега,стигнах до извода,че тези за ухо и чело са най-практични,удобни и не изнервят бебето.Малката откача като види,че вадя термометър за под мишница,много го мрази и плаче.Сега ще дам повечко пари,но ще си купя за чело.Там температурата е най-точна и се мери за 3 сек., а и не ядосва бебетата и нямат страх  Peace

# 22
  • Мнения: 5 228
И нашият е Браун за ухо, много полезно нещо. Имаме и разни  други, но изобщо не  ги ползваме. Освен че мери бързо, може да се използва и докато човечето спи, което за мен е голямо предимство.

Общи условия

Активация на акаунт