Ходили ли сте на обществена градска баня??

  • 19 048
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
Да, като много малка с баба ми. Нямам неприятни спомени.

И аз така.

О-о, и след бала отидохме с най-добрата ми приятелка...Аз с пиърсинг на пъпа от 10 дни....Бабките ни зяпаха като извънземни,ама той алкохолът не прощава на никого  Joy

Лораши,за пръв път чувам за индивидуални помещения на Старозагорските бани... Thinking
Доколкото си спомням се делят на мъжка и женска част с топло басейнче и нещо като мивки ....Може и да има промени,знам ли..
Аз ходих преди около 8 години. Имаше помещения, които ги наричат "вани". Представляват едни големи правоъгълни, изляти корита, май бяха облепени с плочки. Пълниш това чудо с вода и се киснеш. Има и малко предверие, където да се съблечеш и да си оставиш дрехите.

# 16
  • Мнения: 6 618
Като малка.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Мисля, че да ,но не съм сигурна, защото бях много малка и имам смътни спомени. Беше на първото ми море във Варна или в Дружда беше.  Thinking Нямам нито хубави, нито лоши впечатления, защото не помня почти нищо. Rolling Eyes

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ходила съм с баба ми. Много голи жени, малко ме беше срам...нямам кой знае какви спомени. Всъщност имам един Mr. Green Припадничавите да пропуснат долния ред.

В банята очевидно имаше жена в цикъл, която беше решила да влезне в общия басейн и бабките полудяха, като я усетиха да мъти водата в буквалния смисъл Mr. Green

Пък да ви кажа, като повечето хора имам нЕкои комплекси за тялото си, но пак бих отишла на баня - чудо голямо... в общи съблекални за спорт не улазяте ли? И ако да - защо? Rolling Eyes Нищо срамно няма.

# 19
  • Мнения: 4 585
Че къде другаде ще отида. Като студент във Варна в общежитията, когато не работи парното, топла вода имаше само в сряда и неделя. Познайте кога идва на 14-тия етаж. И в двете бани съм имал проблеми с педали. Нямам нищо против, до момента в който някой ми отправи предложение. От там нататък изперквам. Педалът може да отнесе много бой. Добре, че вече има места където да се събират, та не стават грешки.

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
В банята очевидно имаше жена в цикъл, която беше решила да влезне в общия басейн и бабките полудяха, като я усетиха да мъти водата в буквалния смисъл
е, неее Joy Joy
днес си особено натуралистично настроена!!! hahaha hahaha  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 607
Сещам се една позната,която казва по повод градските бани - Не предполагах,че съм толкова мръсна докато не отидох на градска баня... Само там кожата ти може да гъбяса....

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
днес си особено натуралистично настроена!!! hahaha hahaha  bouquet
Още мога Laughing ама се въздържах, че и не-припадничавите ще припаднат. Все пак виж колко меко съм описала - никакви детайли, никакъв цвят, мирис, текстура... Mr. Green

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу, престани, гадно е Sick

Аз съм израснала в град с бани, а съм ходила май 2 пъти. Ама в кабинка, което въобще не е същото - бяхме само с майка ми.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 041
Да, в ранно детсво имам няколко посещения в хасковската градска баня.

# 25
  • Мнения: 8 505
На градска-не.Ходила съм във Вършец,с майка ми и баба ми.Майка ми ми е разказвала,че на висок глас съм попитала:"Мамо,защо на тези лели им дрънкат циците?" и съответно е умряла от срам.Нямам спомени обаче.

# 26
  • Мнения: 6 155
Не съм ходила.

# 27
  • Мнения: 25 633
Ходила съм, да. Като дете в минерални бани. Нашите ни водеха с брат ми зимно време по разни околни минерални курорти, да се плацикаме на топличко (живеехме в къща и зимата беше голям бахър в банята). Много обичах, редовно си плувах в басейна (бруст, за кроул се караха бабичките!  Crossing Arms). Обичах много и да стоя под чучура, който бълваше вода в басейна... Едва ме изваждаха от там. К`во да прай`ш - зодия...  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 2 884
Да, като 4-5 годишна.
Плувах в басейна и баба ми ми се караше  Mr. Green
 Ходех на някакви душчета дето те пръскат от всички страни и се хилех и пищях Mr. Green
Имаше едно женско душче-посредата на пътеката и минаваха бабите и сядаха върху него.... и аз като видях и като се задърпах, че и аз искам там hahaha Joy
Баба ми горката си умря от срам Mr. Green Аз много се забавлявах Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 423
Банята на "Ситняково".
Веднъж съм влизала в
общата баня, много
космати и оплешивяващи
тутурутки ме впечатлиха.
Ходила съм и в кабинки.
Помня, че се чудех как
така има семейни кабини
и как не ги е срам мъжете и
жените да се къпят заедно.

Общи условия

Активация на акаунт