Кутия за обяд – какво приготвяте за училище и офиса? - тема 17

  • 14 840
  • 454
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 651
щ
Силени бонбони, принцеса с кайма, краставица и Барни. За обяд суши.

# 451
# 452
  • shumen
  • Мнения: 22 153
За Понеделник ученика имаше -домашна пица,кифлички със шоколад,ябълка и вафла Арбанаси.
За вчера-принцеса с кайма,кифлички със сирене,ябълка и десертче Нескуик.

# 453
  • shumen
  • Мнения: 22 153
За днес-тост със шунка и кашкавал,кифлички с мармалад,грозде и десертче Нескуик.
За утре-бутер банички,козунак,ябълка и вафла.

# 454
  • Мнения: 115
Четвъртък:


Петък:

Общи условия

Активация на акаунт