Умопобъркваници и мистерии - 9

  • 28 828
  • 1 252
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 479
Пък мен ме вързаха и сега ни напред ни назад

# 1 201
  • София
  • Мнения: 12 266
  Чук, копие, ключ, монета, камък. Дава и зъбът на кучето активен, но му трябвало нещо остро. Дотук съм и незнам какво да правя повече...

# 1 202
  • Мнения: 556
от къде взе камъка?
----------------
намерих камъка, но и аз съм до тук.

# 1 203
  • Мнения: 3 251
Камъка е от ръката на едната статуя, като се счупи.
Аз имам чук, копие, ключ, макара конец, сирене, роботче, стрела, клонка и дръжката от кладенеца.

# 1 204
  • София
  • Мнения: 12 266
  Как отвори катинара?

# 1 205
  • Мнения: 556
Камъка е от ръката на едната статуя, като се счупи.
Аз имам чук, копие, ключ, макара конец, сирене, роботче, стрела, клонка и дръжката от кладенеца.
от къде ги намери?
Аз пък имам някаква монета.

# 1 206
  • Мнения: 3 251
Те са от градината, сиренето се взема изпод масата на едни маскирани и за да излезеш незабелязано се подхвърля монетата.

# 1 207
  • София
  • Мнения: 12 266
  Да и аз имам монета но не и тези подчертаните. Може би от другата стая? А какво направихте със зъбът на кучето?
  А открих в мазето като влезеш има още неща.... От онази отключената стая има стрелка надолу.

# 1 208
  • Мнения: 3 251
  Да и аз имам монета но не и тези подчертаните. Може би от другата стая? А какво направихте със зъбът на кучето?
Аз не можах да го взема.
Не се разбива катинара с веригата, а с ключа се отключва стаята която е до фигурата, от която взехте копието.
Зациклих...Ударих една гарга и взех от нея стрелката за дартс, ама нещо ми липсва и се въртя в омагьосан кръг.

# 1 209
  • Мнения: 556
Тези маскираните все ме виждата, не мога да мина от там. Натискам А като не ме гледа и пак не става.
---------------
Минах newsm44

# 1 210
  • Мнения: 3 251
Тези маскираните все ме виждата, не мога да мина от там. Натискам А като не ме гледа и пак не става.

Още като спрат да говорят и моментално натискай А, влизаш под масата и те си бърборят още...

# 1 211
  • София
  • Мнения: 12 266
  Аз натисках А по дълго време и пропълзява повече под масата.

# 1 212
  • Мнения: 2 716
С тъпата му електронна игра ме вбесява.
Отказвам се. Направо ме ядосва. Много бавно (ако изобщо) взимам предметите, ползвам ги и т.н.
Чакам ви за следващата.

# 1 213
  • Мнения: 3 251
С тъпата му електронна игра ме вбесява.
Аз го оставих пред нерешена дилема, какво да комбинира и за да не си загуби явно мисълта не посяга към нея   Mr. Green

# 1 214
  • Мнения: 556
Добре де направих му лък, има и стрела и защо не стреля по тъпата мишена

Общи условия

Активация на акаунт