Сайт с игрички и хубави награди - 4 серия "ЧАКАЩИ СПЕЧЕЛЕНОТО" :))

  • 12 089
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....Накрая на английски пак и казваш
Fish, power please!

И ти дава ранг, точки и по 2 пъти игрите  Hug


Туй не стана, ей това ми отговаря:
Цитат
Hmm... This doesn't
ring a bell with me...
Have you anything else to tell me?

# 16
  • Мнения: 885
cvete_m аз единия подарък го чакам от 23.03 Whistling
И втория тогава го спечелих пък пише , че са ми го изпратили на 13.04 Crazy
И моя пише, 4е са го пратили на 13.04, значи може да се похвалим по едно и също време.
Мъжа ми каза, че ако от тия игрички ми пратят нещо ще ми купи каквото си искам, но ако не получа до месец нищо спирам да си губя времето  Joy Познайте как съм си заплюла един парфюм на Версаче и сега само порътквам ръце и чакам  hahaha Joy
Пращат,пращат .Кажи му да събира парички за подарък Grinning

# 17
  • Мнения: 1 942
И моя пише, 4е са го пратили на 13.04, значи може да се похвалим по едно и също време.
Мъжа ми каза, че ако от тия игрички ми пратят нещо ще ми купи каквото си искам, но ако не получа до месец нищо спирам да си губя времето  Joy Познайте как съм си заплюла един парфюм на Версаче и сега само порътквам ръце и чакам  hahaha Joy

Maци, ако нещо се забави подаръка в името на съпричастността казвай и ти пращам някой от нещата дето съм получила от Призето  Hug Така спокойно ще си дочакаш подаръка и ще се пръскаш с парфюмчето  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 2 884
как се говори с тъпата риба #Cussing out

# 19
  • до морето
  • Мнения: 208
Тук пише http://prizee.editboard.com/Eaoe-f1/DACAIAID-N-DEAEAOA-Bubbly-s-Secrets-t31.htm

ZLATNA Какво дава рибката  на тези двата въпроса -

Fish, power please!   и    "Double Cheeseburger please !" ? 
На мен нищо не ми даде.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 01:39 от Royzi

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
Това не разбрах къде се пише newsm78
Питах я първото, даде ми бъбз, ама като я питам после това ме пита-С кетчуп или майонеза Blush


Say to Bubbly:
"Double Cheeseburger please !"
LoL...

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами не при всички акаунти става, не знам от какво зависи, на мен на този новият ми даде 0.10 точки, на другия 0.06, на третия 0.01, на другите нищо  Shocked

# 22
  • Русе
  • Мнения: 271
Да се похваля Laughing
За пръв път си взех билетче за томболата и днес като отварям

 Congratulations! You've won a Present: 1 Office Kit For Children

Мн съм щастлива Grinning

# 23
  • Мнения: 1 425
Да се похваля Laughing
За пръв път си взех билетче за томболата и днес като отварям

 Congratulations! You've won a Present: 1 Office Kit For Children

Мн съм щастлива Grinning
Честито Миме, голям късмет имаш, аз играх много пъти на томболата докато спечеля. Браво, дано все така печелиш   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 884
Да се похваля Laughing
За пръв път си взех билетче за томболата и днес като отварям

 Congratulations! You've won a Present: 1 Office Kit For Children

Мн съм щастлива Grinning

БРАВО smile3501И аз това го бях спечелила, но ми го анулираха  Crossing Arms Много е готино

# 25
  • Мнения: 885
Да се похваля Laughing
За пръв път си взех билетче за томболата и днес като отварям

 Congratulations! You've won a Present: 1 Office Kit For Children

Мн съм щастлива Grinning
Аз моето го полуучих.Много е готино.Поздравления  bouquet

# 26
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Честита нова тема  Hug

днес се " престраших" да играя на "Sweeties" - там където се дава по 1 бъб- на 2 от акаунтите ми 2-я път ми даде по 5  Laughing бъба  е лаком дол ги проигра  на единия  ..може да пробвате - поне при мен - първия път загубвам и 2-я ми дава 5 бъба ..  - това с 2 акаунта едно и също стана . и между другото веднага ми се вдигна ранга ! 
Играх с 3 акаунта на това. Резултата е, че и на 3-те ми даде силвър ранг (нямам 10 бубс), но ме върна с по близо 2 буби назад  Twisted Evil

Ми на мен не ми се получи това. Имах 2.40 бъбз и като играх първия път-загубих, а втория път спечелих, ама само 0,50 бъбз и така се върнах назад с 1,50  Rolling Eyes, ама аз съм си карък де. До сега 5 билетчета за томбола си взимах и нищо не съм спечелила, а уж все гледам къде шансовете ми са най-добри.

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честита нова тема  Hug

днес се " престраших" да играя на "Sweeties" - там където се дава по 1 бъб- на 2 от акаунтите ми 2-я път ми даде по 5  Laughing бъба  е лаком дол ги проигра  на единия  ..може да пробвате - поне при мен - първия път загубвам и 2-я ми дава 5 бъба ..  - това с 2 акаунта едно и също стана . и между другото веднага ми се вдигна ранга ! 
Играх с 3 акаунта на това. Резултата е, че и на 3-те ми даде силвър ранг (нямам 10 бубс), но ме върна с по близо 2 буби назад  Twisted Evil

Ми на мен не ми се получи това. Имах 2.40 бъбз и като играх първия път-загубих, а втория път спечелих, ама само 0,50 бъбз и така се върнах назад с 1,50  Rolling Eyes, ама аз съм си карък де. До сега 5 билетчета за томбола си взимах и нищо не съм спечелила, а уж все гледам къде шансовете ми са най-добри.
oо съжалявам - не играите там зна4и 4е се 4уствам виновна  Rolling Eyes Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 097
запис Simple Smile
регистрирах се и обявих чоколина за реферал  Hug

# 29
  • Мнения: 255
Здравейте, нахаках се в томболата и си избрах две не6та. Довечера 6те се тегли, дано поне едно от тях спечеля. Иначе 6те умра от яд  #Cussing out. Заложих близо 8,00 бубз.

Общи условия

Активация на акаунт