ДИЛАТАЦИЯ

  • 6 778
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Преполагам Пета това имаше предвид - отзиви от екипа в новия инвитро център в МД, иначе при доц. Маркова знаем как е Simple Smile.
Точно за това ставаше дума.  Grinning

# 16
  • Мнения: 90
Е, не знаех за новия екип.  Embarassed
В такъв случай и на мен ще ми е полезна малко повече информация и отзиви.

# 17
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  bouquet.МОЖЕТЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ ПРОЦИДУРА.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРИЯ Hug
Рал4е здравей,края на февруари правих дилатация при Доц. Маркова,тъй като и моя цервикален канал е много тесен дори неможа да ми вкара те4носта за цветната снимка. Няма ни6то стра6но,неболи ,ти си под упойка,след това нищо не усещта6 ,става6 и заминава6.Пожелавам ти успех!!!

# 18
  • Мнения: 2 381
Оххх, не мога да разбера как минава менструалната кръв с излющени парчета лигавица, а сперматозоидите не могат?? Обяснете ми, моля.

kalinuccia, ако не разбираш нещо по- добре не говори. Моля те. Не е подходящият форум.

Има разлика между сондаж преди ин витро и разширяване на цервикалния канал. Първото е нещо като проучване преди ин витрото, второто се прави заради анатомия.

# 19
  • Мнения: 561
Когато не разбирам не говоря, а питам!!! Rolling Eyes Помолих да ми се обясни.

# 20
  • Мнения: 1 247
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  bouquet.МОЖЕТЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ ПРОЦИДУРА.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРИЯ Hug
Рал4е здравей,края на февруари правих дилатация при Доц. Маркова,тъй като и моя цервикален канал е много тесен дори неможа да ми вкара те4носта за цветната снимка. Няма ни6то стра6но,неболи ,ти си под упойка,след това нищо не усещта6 ,става6 и заминава6.Пожелавам ти успех!!!
здравей на мене ми направиха цветна снимка не ме боля и резултата беше отличен,но при инсеминацията много ме болеше и при двете Cry желаяти на теб и на останалите момичета скоро да видят EFP  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт