"Орифлем" - тема за консултанти

  • 17 976
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 095
хехе, в един друг форум, нашата тема с 2 мнения, а на Авон сума ти страници изписаха, сега се сетих Laughing

# 76
  • Мнения: 3 782
Боже, аз чак сега забелязах, че наистина името е сгрешено. Искам да ви питам нещо, вие как мислите - Защо не направят повече страници,които мириша? Simple Smile Понякога дори и да искам не мога да дам на всички мострите да ги миришат. Няма ли да е по-лесно,пък и да има повече поръчки,ако имат ароматни страници?

# 77
  • Мнения: 3 782
lonicera


Лоницера , директорката ми се казва Красимира Бакалова. В тема 6 или 7 имам публикувана нейната история на кратко. Можеш да я прочетеш, че да не се повтарям тук. иначе моята спонсорка сега се прести в Пловдив и вече е регистрирала две или три момичета.Добре се справя.

# 78
  • Мнения: 9 095
Боже, аз чак сега забелязах, че наистина името е сгрешено. Искам да ви питам нещо, вие как мислите - Защо не направят повече страници,които мириша? Simple Smile Понякога дори и да искам не мога да дам на всички мострите да ги миришат. Няма ли да е по-лесно,пък и да има повече поръчки,ако имат ароматни страници?

много искам мостра на Прешъс а го няма Sad

# 79
  • Мнения: 3 782
Боже, аз чак сега забелязах, че наистина името е сгрешено. Искам да ви питам нещо, вие как мислите - Защо не направят повече страници,които мириша? Simple Smile Понякога дори и да искам не мога да дам на всички мострите да ги миришат. Няма ли да е по-лесно,пък и да има повече поръчки,ако имат ароматни страници?

много искам мостра на Прешъс а го няма Sad

Теди, има мостра 7890 е кодът. Grinning

# 80
  • Мнения: 9 095
а добре, аз не съм видяла, разпитах всички ама нямат мостра и затова реших че няма

# 81
  • Мнения: 61
ани, прочетох историята на директорката ти! Благодаря, че си я споделила! найстина е магическа и много се радвам за теб, че си попаднала в екип, където има ценности и със сигурност печалбата ти не се измерва само с пари! Много е хубаво човек да познава таква хора, още повече да работи с тях!

# 82
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета, много се радвам, че сте "уважили" Laughing предложението ми за две разделни теми - бизнес и козметика! Вижте сега колко е прегледно Laughing. Браво на авторката!
А има ли някой от групата на Елена Златева - Пловдив? Май Красито е от там newsm78

# 83
  • Мнения: 4 546
момичета, можете ли да ми кажете каква беше дистрибутурската цена на крем интим като беше намален?

# 84
  • Мнения: 3 743
Момичета пак имам въпрос Hug
тъй като нямаше мостра на новия Воларе, една клиентка си го поръча, но ако не го хареса мога ли да го върна или да го заменя с друг продукт. Честно казано съм малко бясна от това, че няма мостра, защото как да обясня на клиентката какъв е аромата, поне да бяха направили ароматизирана страницата.

# 85
  • Мнения: 9 095
Момичета пак имам въпрос Hug
тъй като нямаше мостра на новия Воларе, една клиентка си го поръча, но ако не го хареса мога ли да го върна или да го заменя с друг продукт. Честно казано съм малко бясна от това, че няма мостра, защото как да обясня на клиентката какъв е аромата, поне да бяха направили ароматизирана страницата.
[/quote/]

можеш само се плаща 2 лв такса обработка

# 86
  • Мнения: 3 782
Момичета пак имам въпрос Hug
тъй като нямаше мостра на новия Воларе, една клиентка си го поръча, но ако не го хареса мога ли да го върна или да го заменя с друг продукт. Честно казано съм малко бясна от това, че няма мостра, защото как да обясня на клиентката какъв е аромата, поне да бяха направили ароматизирана страницата.
Ия, това наистина е много неприятно и аз мисля,че ако има ароматизирана страница щеше да е най-лесно. Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 9 095
те този Воларе май и друг път са го пускали или аз бъркам? newsm78

# 88
  • Мнения: 3 782
момичета, можете ли да ми кажете каква беше дистрибутурската цена на крем интим като беше намален?
4.54 лв ,но той важи до края на април.

# 89
  • Мнения: 4 546
момичета, можете ли да ми кажете каква беше дистрибутурската цена на крем интим като беше намален?
4.54 лв ,но той важи до края на април.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт