Козметика за лице-но да не е с мирис?

  • 1 238
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
Благодаря ви за препоръките! Ходих на дерматолог и той това ми каза-всякаква козметика без мирис...

 newsm78 е,поне да ти беше препоръчал нещо определено този дерматолог.... Crazy нали това му е работата....


# 16
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Моя позната има ужасно чувствителна кожа, която се зачервява от всякаква козметика. Ходи при дерматолог в Плевен и той и препоръча да ползва кремовете на Авен. Мисля, че е доволна или поне не съм я виждала от тогава с петнисто лице Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 535
Юсерин.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Биодерма, Авен, Клиник. И всякаква друга медицинска козметика, на която изрично е написано "Без аромати, без оцветители, без консерванти" /последното - евентуално - добро пожелание/.

# 19
  • Мнения: 2 336
По принцип има парфюмни композиции без алергени. Дразненето на кожата може да се появява заради консерванти. Има съставки, които консервират, но сами по себе си не дразнят - така твърдят поне фирмите, които ги произвеждат. Така че си търси Fragrance i preservative free кремове.
Но също така може да поглеждаш съдържанието на козметичния продукт-  ако накрая има един куп химични наименования, това са точно алергените. Пази се от такива продукти. Peace

Общи условия

Активация на акаунт