Инвитро Център към MK "Доверие" - тема 3

  • 19 385
  • 378
  •   1
Отговори
# 375
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 66
За таксите за замразяване има ли някоя запозната дама?
До 3 ембриона:
За 6 месеца – 154€
За 1 година – 291€
За 2 години – 525€
За 3 години – 765€
За 4 години – 1030€

П.П. Това е актуална информация, която ми изпратиха от Инвитро центъра през май месец, защото замразявахме.

# 376
  • Мнения: 395
Мерси! Колко се доплаща?
До 3 ембриона - 256€, над 3  - 410€

На ембриони, не на оплодени яйцеклетки, така ли? До 5-ти ден реално не се знае колко ембриона ще останат и мислех, че е фиксирана цена за цикъла.

# 377
  • Мнения: 929
Мерси! Колко се доплаща?
До 3 ембриона - 256€, над 3  - 410€

На ембриони, не на оплодени яйцеклетки, така ли? До 5-ти ден реално не се знае колко ембриона ще останат и мислех, че е фиксирана цена за цикъла.
Така пише в ценоразписа: Култивиране на ембриони в ембриоскопски инкубатор (Тайм - лапс система) - до 3 ембриона, над 3 ембриона.

# 378
  • Мнения: 40
Благодаря, момичета! Стискам палци на всички...

Общи условия

Активация на акаунт