Постоянно иска да стои изправена и.....

  • 1 444
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Не е трябвало въобще да я слагаш на крачета, 3-месечно нямакак да разбере какво е да стои, ако ти не му покажеш.
Ортопедът от профилактичния преглед каза до 8-9 месец да не стъпват. Предполагам, че и на вас са ви обяснили.


Оставяш я да реве и се опитваш да я залисаш с нещо друго.

# 16
  • Мнения: 6 164
На 2 месеца се сблъсках с този проблем и го слагах разкрачен "на конче" на единия ми крак. Д-р Драганов от ВМА ми го позволи и каза, че няма проблем. Така виждаше и си кротуваше. Обаче трябва да го придържаш, не да го отпускаш на тежестта му. За изправена и дума да не става. Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Не уточняваш дали я държиш на крачета (за което и е рано... Naughty), или просто обича да я гушкаш в изправено положение.
Последното е напълно нормално, бебоците обожават да ги държат така. Wink

# 18
  • Мнения: 463
И ние сме по същия начин.

# 19
  • Мнения: 2 616
Не ми се смейте ако кажа някаква глупост, ама тия бънджи гащите не помагат ли да ви отменят за малко-освен тези с ластиците, които са масово разпростаранени, видях и едни, които са с устройство като на паяците, имат си нещо като седалка за бебчо. Тия работи от каква възраст могат да се използват и изобщо безопасни ли са, знаете ли?

# 20
  • Мнения: 1 273
Бънджитата са след шестия месец  Peace Аз лично не ги одобрявам, защото се закачат на касата на вратата, а там все ми се струва, че става течение... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт