МАЙ не е далече, скоро ще се гушкаме с малкото човече!

  • 18 984
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 373
Да, но не знам дали ще изтрая докато ми наливат антибиотиците...Да не взема да се разраждам през тия 5 дена... Confused

# 226
  • София
  • Мнения: 1 877
Mina, не се притеснявай Hug! И да се разраждаш няма проблем, още повече нали ще си под постоянно наблюдение - просто са ти изписали антибиотици, за да не се предаде инфекцията на бебчо. Аз също пия в момента по същата причина, въпреки че секциото ми е след само 4 дни. Важното е сега да се успокоиш психически, за да не предизвикаш някой проблем сама Peace.

А за това дали ще си гледаш бебчето пълноценно изобщо не се притеснявай - само това ще ти е грижата!!! Simple Smile
На мен в болницата след секциото ми казаха: "Да не вдигаш нищо по-тежко от лъжица, освен бебето Laughing."

# 227
  • Мнения: 3 089
"Да не вдигаш нищо по-тежко от лъжица, освен бебето Laughing."
Joy

# 228
  • Мнения: 107
Момичета ,помагайте,целия ми корем тупти страшно силно,и снощи така ,и сега така....на някой случвало ли му се е,а едновременно с това и бебка рита много силно,нещо много взех да се притеснявам!

# 229
  • Мнения: 482
Здравейте и от мен Simple Smile

Честито на двете мами, да са живи и здрави бебоците ... и все хубави неща да им се случват

Нашето мече е вече 3 кг., тоновете му са добре ... а майка му стресната от предстоящето секцио Sad нещо наистина много сдадох багажа ... трябва да си намеря някаква работа до операцията, за да се разсейвам. Като по поръчка - мойте днес са оплели малко нещата в работата, та сега чета договори, а утре ще ходя на работа (направо невероятно ми звучи).

хай - подготовката за разходки звучи по следният начин (карам го наизуст, че записките ми не са тук) - пъриви ден сутринта 10 мин. на балкона с дрешки подходящи за разходка, следобяда 20 минути. Втори ден - сутринта -20 минути, следобяда - 30 мин., трети ден - сутринта 30 минути, следобяд - 45.

sss какво имаш предвид туптене? може бебето да хълца или корама ти да тупти от ритничетата ....

# 230
  • Мнения: X
Момичета ,помагайте,целия ми корем тупти страшно силно,и снощи така ,и сега така....на някой случвало ли му се е,а едновременно с това и бебка рита много силно,нещо много взех да се притеснявам!
и на мен ми се е случвало също през нощта, но мисля, че няма страшно. Просто наистина като усещане е малко неприятно, аз не можех да заспя, ставах, разхождах се и така, след известно време ми мина. Не знам всъщност какво точно е това,на мен ми се струва, че по-скоро е пъпната връв на бебебто....

# 231
  • Мнения: 107
Май избързах и първо питах/наистина ме притесни да не става нещо с бебка/после пуснах търсачката-та оказа се че бебка хълца и че няма нищо страшно.....

# 232
  • Мнения: 1 461
Не си притеснявайте за след операцията, ще можете да се грижите за бебето без проблеми.Аз дори като се прибрахме от болницата всичко сама си правех и си перях, простирах ,готвих, само не вдигах тежко
мина ще стискам палци Praynig всичко да мине по план, само се успокой да не предизвикаш нещо от притеснение

# 233
  • Мнения: 3 089
добро свежо слънчево утро!
тази сутрин няма бебешки новини  Crazy.
айде днес почивка, пък от утре да започне неделната серия Simple Smile

за мама21 не се тревожете. пуснах й смс вчера. лежи, щото е с разкритие и за капак няма нет. но иначе е о.к.

# 234
  • Мнения: 362
  Добро утро майчета!!!!!
         Днес Ви черпя виртуално-нашият бъдещ татко днес има рожден ден   party023 beer
 радвам се че мама 21 е добре,айде днес чакаме ли някого Grinning
        Слънчев ден

# 235
  • Мнения: 1 030
ТИТ,да е жив и здрав вашия татко Весел Празник!Майчето обяви почивка ама не се знае то там не пита пък и времето е страхотно и на всичкото отгоре е работен ден.Това туптене и аз го усещам почти всеки ден бебока хълцал така знам аз.Аз днеска влизам в деветия месец вече да става каквото ще става.Лек и слънчев ден на всички Майски мами!  bouquet

# 236
  • Мнения: 270
ТиТ да ти е жив и красив и силен да се грижи за вас мъжа в къщата  bowuu. Весело изкарване днес и все едно че ти си рожденника.Аз поне така правя. Grinning

Майчето благодаря за инфото за мама21, таман щях да питам.Чакаме...

Да ви кажа и мен вчера се опитаха да ме наплашат за секциото и въстановяването след това.Аз ще съм абсолютно сама и се надявам да се справя, но така се изказаха че не знам...А чужди хора за такова малко бебе не искам да викам, свекървата ще гледа бебето само през лупа, а свекъра най много вкусен боб да сготви..., Приказко ще е на работа веднага след като се приберем от Сливен  и изобщо не съм наясно какво ще мога и какво не...споделям и аз страховете си.. Whistling
 Иначе нашата детскоспалня стана приказна в синьо, с бонбон лилави пердентца и всичко си е направо дизайнерско, само и мебелите да дотътрим....
Хубав уикенд на всички ви.

# 237
  • Мнения: 533
Честито, jenia_Violeta! Да е здрава и шастлива малката  бебка и бързо възстановяване на мама!
XAIвиждам,че са ти отговорили за балконската схемата на излизане .Ако искаш пак кажи!
Младостките мами наистина сме супер(само дето аз закъснях от консултация).След някоя и друга седмица срещи с бебта и колички!Пък и без това така ни се радваха хората като ни видят накуп толкова КОРЕМЧЕТА! Hug
ТИТда ви е жив и здрав таткото!Много да ви слуша и да ви глезоти!

# 238
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен Simple Smile

Честито момиченце Златина на Женя-Виолета, да расте здрава и усмихната  Heart Eyes Бързо възстановяване на Женя.

Eiphnh, има един магазин на Chicco на бул. Яворов и там има такива, има и още няколко покрай нас, включително и склад някакъв ... ако искаш на лични ще ти дам точните адреси. Ти да се оправяш бързо от настинката.

Аз успях да се преборя с гърлобола, но пък сега съм хремава и кихам. Направо се чудя откъде се взеха тези настинки сега  Sick

# 239
  • Мнения: 136
добро утро и от мен в този прекрасен ден:)
Пък на мен ми падна тапата в 5.30 сутринта като хидх да пишкам. след малко излизам на кафе на една ръка разстояние от вкъщи:)
желая прекраседн ден на всички:0

Общи условия

Активация на акаунт