чадърче за количка quinny buzz?

  • 4 179
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
как не те домързя да го напишеш всичко това  Mr. Green

 Оххх, тва е нищо, ако знаеш какви пасажи за превеждане от Ла Редута трябва да пиша в един онлайн преводач.... #CrazyИ пак не мога да разбера. Crazy

# 16
  • Мнения: 131
Oх,благодаря Ви момичета  Hug .Аз съм съгласна,но това е нещо ,което са си решили тука на местна почва....Мисълта ми е ,че не е възможно в сайта нна quinny да има чадърче и то да е на съвсем друга марка,т.с. бебе комфорт.Абсолютно не ми се вярва Thinking.Просто нашите са видели,че и това пасва и с него се снабдяват...Сигурна съм ,че в истинският сайт е приложено оригиналното чадъче (quinny ili maxi cozi).Не ,че това на бебе цомфорт е по-лошо или по-скъпо,но аз си обичам всичко да ми е една марка.Сега и чанта за дръжката искам(черна), защото другата ми е малка и не ми е много удобна отдолу,ама нема...и сега ще си търся черна на бебе комфорт...

# 17
  • Мнения: 1 111
Desika, щом Неделчеви внасят и предлагат чадърчета на Бебе Конфорт, откъде това на Куини в магазина?В чуждите сайтове аз го намирам за около75 лв.

# 18
  • Мнения: 1 045
Честно ви казвам , че преди дни го гледах бе  Crazy Във същата кутия като багажника за Бъз е ! Пише си , че е чадър и си пише Куини  Laughing Ей ще ме накарате да отида пак до магазина и да го снимам даже  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 457
е Неделчеви казват ,че нямат такова чадърче,а ти си го видяла newsm78,иди разбеи имали няма ли  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 131
ето  момичета,отговорът на неделчев


Здравейте!
Чадърчетата за QUINNY и BEBE COMFORT са еднакви. Разликата е в
държача, който се захваща за количката. Държача на QUINNY не
става на BEBE COMFORT. В момента предлагаме чадърчета на BEBE
COMFORT с държач на QUINNY, защото няма складова наличност на
чадърчета с логото на QUINNY. Очакваме до два месеца да получим
чадърчета с логото на QUINNY.
Поздрави.
"Неделчев-Неделчев" ООД

# 21
  • Мнения: 131
само че,аз не мога да чакам
има слънце вече и утре си го чакам

# 22
  • Мнения: 3 457
е значи те сами  си ги предлагат  Peace

# 23
  • Мнения: 1 111
Е и аз имам кутийка с чадърче отвън, но тя е на държача и на нея пише parasol clip.Обаче е малка, едва ли Десика ще си помисли, че в нея може да има чадър.
 мама на Ваяна, чадърчетата на Куини и Бебе Конфорт наистина са абсолютно еднакви.

# 24
  • Мнения: 1 045
ето  момичета,отговорът на неделчев


Здравейте!
Чадърчетата за QUINNY и BEBE COMFORT са еднакви. Разликата е в
държача, който се захваща за количката. Държача на QUINNY не
става на BEBE COMFORT. В момента предлагаме чадърчета на BEBE
COMFORT с държач на QUINNY, защото няма складова наличност на
чадърчета с логото на QUINNY. Очакваме до два месеца да получим
чадърчета с логото на QUINNY.
Поздрави.
"Неделчев-Неделчев" ООД
Ей за това иде реч  Peace Може просто да си стои от по-старо зареждане и затова да има наличност ама си е черно с логото на Quinny  Crazy

# 25
  • Мнения: 633
А момичета ,дали чадърчетат на бебе комфорт стават за количка Инглесина например

# 26
  • Мнения: 131
Ами,казват,че на бебе комфорт стават почти на всички колички,но ако стуктурата на количката ти не е като тази на куини,можеш и от по-евтините да си вземеш,защото раликата е около 40-45 лв).Аз ги харесвам всичките,но не стават за моята количка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 633
ami az sam sreshtala samo na chipolino,bertoni i bebe comfort.Kakvi drugi varianti ima ,zashtoto mi se iska da e neshto ka4estveno

# 28
  • Мнения: 131
еми,това са и еднби съм виждала в метро,но няма начин идругите марки да нямат-като джодрани,инглезия и т.н.,но ако искаш качествено ,то бебе комфорт си заслужава.по-обикновените се чупят лесно,аз смених 2 за едно лято,но моята приятелка е по-внимателна и нейното е здраво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт