Какъв крем за ръце ползвате?

  • 4 191
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 528
Атрикс, Нивеа, Дева, Neutrogena, Bilka, Avon,  с глицерин, без глицерин, общо взето нямам предпочитания към крема за ръце, сменям го  често. Обаче, поне веднъж седмично, мажа със зехтин, слагам найлонови ръкавички, след това памучни и така стоя поне час.  Peace

# 47
  • Мнения: 149
Преди няколко дни си взех на Eudermin и много добре ми действа на ръцете. не оставя мазна следа, а кожата става гладка и мека. Има съвсем лек аромат....ммммм Simple Smile

# 48
  • Мнения: 657
Крем за ръце с глицерин на Ейвън.
Peace

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 13:50 от pepita78

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 482

Този си взех последно, но него си  го ползвам много отдавна.
Това на Ив Роше също много добре пасна на моята кожа

# 50
  • Мнения: 2 381
Крем за ръце с глицерин на Ейвън.

# 51
# 52
  • Варна
  • Мнения: 472
Nivea за суха кожа  Peace

# 53
  • Мнения: 62
На Талодерма - водозащитен или регенериращ, много съм доволна и от двата!

# 54
  • Мнения: 46
Привет! Преди две години посетихме ферма за щрауси в село Старцево в Родопите. Собственика предлага и месо от щрауси  ,като сподели ,че докато го разфасова, от мазнината по него наранявянията по ръцете му заздравяват много бързо.Мъжът ми купи месо за проба и тъй като по него имаше мастен слой ,аз го отделих и го стопих на принципа за приготвяне на свинска мас за бебета - мазнината варих с прясно мляко. Съхранявам я в малки бурканчета в хладилника и при нужда я използвам - за напукани ръце ,при изгаряне, единствено не успях да я ароматизирам , но миризмата не е отвратителна -мирише на мазнина. Много добре попива в кожата ,а което е повече изтривам със салфетка.



    Ето още една рецепта за приготвяне на домашен крем за ръце:
     

        1/4  глицерин
        1/4  лимонов сок
        1/4  спирт(одеколон)
        1/4  амоняк 


 

# 55
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
И  Глизолид Peace

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Талодерма  Peace
Имат няколко вида крем за ръце и ги редувам.

# 57
  • Мнения: 596
От години ползвам крема на Ейвън със силикон.  Peace

# 58
  • Мнения: 952
в момента съм на Атрикс с алое, доволна съм. Ползвала съм и Ейвънския със силикон и той не беше лош Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 019
орифлейм

Общи условия

Активация на акаунт