Какъв крем за ръце ползвате?

  • 4 204
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 606
Аз ползвам на гарниер за силно загрубяла кожа и на ейвън от ссс серията.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Направо съм възхитена от кремовете за ръце на Avon... Heart Eyes сега ползвам този с глицерин и витамин Е  Peace

# 62
  • Мнения: 2 013
Нивеа, Анти ейдж, Q10

# 63
  • Мнения: 3 647
Направо съм възхитена от кремовете за ръце на Avon... Heart Eyes сега ползвам този с глицерин и витамин Е  Peace
Peace

# 64
  • Мнения: 431
На Avon с глицерин и силикон  , GLISOLID и Атрикс Peace

# 65
  • Мнения: 1 426
Моят е Атрикс с лайка. Доволна съм.
От всичко, с което съм си мазала ръцете, от този съм най-доволна. Единственото, което малко ме дразни, е че първия час мирише доста силно (е, не неприятно, но все пак)

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Ползвам крема за ръце на Цептер: много съм доволна: попива веднага и прави кожата много мека.

# 67
  • Мнения: 606
Някой ползвал ли крема за ръце на Долива?

# 68
  • Мнения: 5 476
Моят е Атрикс с лайка. Доволна съм.

и аз.

# 69
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз съм с Атрикс с лайка.

# 70
  • Мнения: 372
Атрикс - лайка  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 8 505
Glisolid.Ползвам го само през зимата.През останалото време изобщо не ползвам крем за ръце.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 524

Този ползвам в офиса - миналата година си го купих на промоция (5.90 лв за 250мл). Ще го ползвам поне година и половина, с лек нежен аромат е. Вкъщи имам други два, пак на Орифлейм - единият е с аромат на орхидея, а другият (бяха го пуснали по Коледа) е с аромат на канела. Всички са страхотни!

# 73
  • Мнения: 1 952
Atrix, Glisolid, Nivea, Avon-почти всички видове, и едни български на Ален Мак, 1 лв струват,ама хубаво мирискат.
И Талодерма са добри.
Genera също съм доволна, а и Дева май беше..незнам...
Ползвам квото ми попадне, често ги сменям.

# 74
  • Мнения: X
Само Нютроджена ми харесва- страшно икономичен(специална формула и се слага само по една капка), с глицерин и в същото време не ми са мазни ръцете след това дори в първия момент докато го втривам се усещат леко сухи и след 20 минути кожата е мека и нежна и нямам нужда от много мазания през деня-максимум 2

Общи условия

Активация на акаунт