Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 569
  • 199
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 118
Чао, пиле и не се вясвай докато не се похвалиш че "дамата" е бременна от теб....или някой друг Stop Stop Stop Тук такива неща ни вълнуват, а не ала бала
Хаде, момичета, всички да ви водя на сладолед на новото щандче на Катето че то обед стана Joy Joy

# 136
  • Мнения: 2 751
Марина, с тоя сладолед изби рибата.
А аз съм на диета, да му се не види  Sick И ми потекоха лигите.

Хайдееее, оспамихме темата

П.С. нико, ей това е спам, а не онова, за което ми писа  Grinning Mr. Green

# 137
Моми, радвам се, че ви се оправи настроението. Жалко, че не сте наблизо, инак опредлено бих ви почерпил по един сладолед, (само кажете, коя какъв обича), който пусто да остане не може да се прикача по пощата в интернет. Sad
И по-леко с емоциите, а гледайте да зарадвате мъжете до вас, щом ви търпят такива, значи заслужават по една рожба да им родите още. Айде, стиснете зъби. Малко остана, още една  baby_neutral и ... се трудостроявайте, ако искате.  Joy
A пропо наградата беше само една и е за най-удачно и реано действащо решение. Но, обещавам, че чийто съвет подейства, тя/той ще я получи. Simple Smile Пък вече, ако искате си я делете, тва си е ваша работа. Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 15:06 от niko73

# 138
  • Мнения: 1 792
НИКО НИКО.нямаш оправия човекооо.ти май нарочно само ни дразниш тук да ни гледаш сеира. Crossing Arms

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аааааааа, май и мъжете си ще включим в черпавката, че заслужават момците щом ни търпят Twisted Evil
Нико, да вземеш, душата, да пуснеш някой лев отгоре от съчувствие към тях, не от друго. А може и теб да вземем, тъкмо ще ти дадат съвет как са ни принудили да им раждаме наследници Wink
Опс, това май се превърна в нова тема за срещи Whistling Спирам вече, прехвърляйте се в другата, още има място там Laughing

# 140
еее айде сега, аз си ви уважавам бе,    bouquet  съмнявате ли се, a и аз никъде не съм казал, че искам дете от някоя от вас.
Hаградата за решение на тревогата ми е истинска и ще има победител. Но за сега интуитивно усещам, че ще е роксито, ама ... време има още.  Hug  Peace

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 15:32 от niko73

# 141
  • Мнения: 1 792
начи РОКСИТО ще черпи.евала душата.бравооооо.Нико ми ний тук дето исписахме толкоз ферамни-ми за нас кво бе  Crossing Armsааа не е честно Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 142
Ама лошо няма, аз за акъли давам щедро пари, стига доказано да действат. Simple Smile Ho тва че TE са ви принудили не го вярвам.  Thinking
Кой ги знай милите, кви са кротки и мили душици, щом ви търпят такива урсуз усойници. Wink

# 143
  • Мнения: 1 792
Цитат
щом ви търпят такива урсуз усойници
къде е моята свекърва ся да те чуе hahaha Joy

# 144
mu6morok,
Търси се правилното решение душата, а не коя ще изпише най-дългите фермани.
Ама при добро поведение и ако родиш на мъжа си още една рожба, ще ти измисля поощтрителна премия. Simple Smile

# 145
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз искам шоколадов!!!!!!!! НЯМАТЕ ли милост оххххх отивам да си купя.

# 146
Откачена работа, ако е истина, де. Shocked

Един мъж на 33, момиче на 21, връзка от 4 месеца... newsm78

niko73, намирам за странни тези приказки за яйцеклетки и т.н. Все пак връзката ти е с жена, а не с яйцеклетка, а като те чета, така звучиш. Единствената и велика СЪВЪРШЕНА яйцеклетка, която ще създаде СЪВЪРШЕНОТО дете на niko73, за да запази невероятно ценния му ген. Затова жената-инкубатор трябва задължително да е много млада, ако е над 22, вече е амортизирана, а?

Някой те попита, защо като си толкова морален и принципен не се жениш за кандидат-майките - как ще се ожени той, гаранция му требе, че ще има дете - веднага и на момента.  Rolling Eyes

СЪВЪРШЕНИТЕ деца обаче не стават по поръчка - дори и майката да е млада, дори и всичко да е подготвено педантично - няма никаква гаранция, че детето ще е здраво. Не ми се мисли какво би станало, ако след всичките ти "усилия" се роди "несъвършено" дете с "дефекти" - в магазина ли ще го върнеш, по-млада ли ще търсиш? Ей това ме плаши най-много от безумните ти приказки.

Надявам се на приятелката ти да й дойде акъла в главата и да не се занимава с хора с видими психични проблеми и явно проявена мизогиния.

# 147
 hahaha kl 
Един от нас двамата с теб има някаква омраза към нещо, но ... кой ли е той и какво ли точно мрази?!  #Crazy
Аз усещам някаква завист само.
Все пак те разбирам, че дразни някой да се прави на светец и не ти се сърдя. Не знам, защо се реши да пишеш изобщо, но знам, че изобщо не си разбрал/a нищо от писаното по-горе. А на незнаещи ... какъв е смисъла да се сърдим?!
Никъде не съм казвал, че не искам да се женя, а някъде по-горе коментирах въпроса с възрастта и много други работи. Ако искаш да не се излагаш тук, поне си направи труда да прочетеш написаното. Иначе поведението ти би било грубиянско.
По отношение на перфектните неща - приятелката ми има само един бъбрек по рождение. Не исках да го казвам, но профанското ти обвинение наистина е върха на глупостта в тази рубрика.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 17:05 от niko73

# 148
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
наистина не мога да го повярвам 4ета 4ета и си мисля истина ли е или кошмар???????
Нико много пъти те питаха ти на 21 искаше ли дете и Щеше ли да се съгласиш да оставиш у4ение и кариера и вси4ко заради дете, когато си едва на 21 и има време за деца и отглеждането им
освен това след връзка от 4мес ти си абсолиутно сигурен 4е това е жената и 4е я познаваш добре и 4е тя Ще е майка на детето ти или просто тя е поредната която трябва да бъде изпробвана дали Ще се съгласи да ти роди дете ако се съгласи идеално ако не следваЩата моля
освен това какво озна4ава аз имам пари и кариера а я не ами ти на 21 имал ли си вси4ко това и след като девой4ето е в на4алото на някъква кариера заЩо да я зарязва заради твойте желания и приЩевки и после цял живот да бъде зависима и да не може да направи каквото и да е без твое одобрение или съгласие поради зависимостта си, или ти май то4но това търсиш някоя да ти роди, да я превъзхождаш видимо и да те гледа в о4и4ките като госьпод бог и да ти се под4инява безприкословно  #Crazy
на мен ако някой ми беше казал на 21 4е трябва да раждам бих го помислила за луд тогава в главата ми беше само следване а после и доказване кариера, съпругът ми търпеливо из4ака въпреки 4е е доста по голям от теб и нито за момент не ми каза видиш ли ти ве4е стара да ми раждаш Ще си намеря някоя 21г 4е даже и на 21 е малко стари4ка пробвай с по млада
ами за твоя информация 4акаме първата си рожба и сме решили въпреки годините и на двама ни да си имаме поне оЩе едно а заЩо не и две
и относно пенсионаринето една жена не се гледа по това колко деца е родила а как гие отгледала и възпитала
детето е особено голяма отговорност за 4овек на 21

# 149
ANETT ,
СТИГААА! Аман от хора, които не четат. Да питаха ме, ДА - отговарях! Толкова ли ви мъpзи да четете не знам. А как не ви мързи да пишете глупости после?! Що тва не те домързя?!
 ЧЕТИ! ЧЕТИ! ЧЕТИ! - преди да пишеш, ЧЕТИ!

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 18:27 от niko73

Общи условия

Активация на акаунт