Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 507
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 712
Нико, не се гневи, че жените избират Simple Smile За всичко, от край време, при всички животински видове, жените са избирали  Laughing. Не винаги го осъзнават и със сигурност не винаги е лесно, но е факт и да се гневиш от това е все едно да се ядосваш, че слънцето изгрява от изток  Mr. Green
Не си прав за възрастта и зачеването - от лекар (моята майка) знам, че най-подходящата възраст за жената да стане майка е между 22 и 28 години. Най-подходящата, но не ограничаваща. Преди това момичето все още се развива, а след това се възстановява по-трудно. Това е всичко. Генетичните аномалии се срещат по-често чак след 35 години, затова такава бременност се проследява като рискова, но предполагам ще се съгласиш, че има повече деца с увреждания, родени поради фамилна обремененост, отколкото поради грешки при деленето на клетките, породени от възрастта. Освен това, дано ти се случи, но ако съпругата ти забременее, например за трети или за четвърти път, след 35 - какво, няма да искаш детето ли?
Стига толкова. Само като светъл лъч ще вметна, че породи ли се дори ле-е-еко желание за дете у една жена, толкова бързо набира скорост, че ако довчера се е кълняла, че не иска дете поне до 25, утре вече едва ще си спомня тези си думи. Поне при мен и приятелките ми беше така. До миналата година и през ум не ми е минавало, че ще пожелая да имам дете преди 25-26-27 мата си година  Blush Еми да, ама случи се...
Не ти казвам да се надяваш излишно, но изобщо няма да се учудя, ако се видим в този форум с твоята приятелка след някой друг месец/ година  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 436
Направо се виждам в чудо,  newsm78 как да обясня, че живота не свършва и макар малко да забави кариерата й, нищо лошо няма в това.

Ето ти тактика - тя детето да го износи и роди, пък ти напусни работа и остани вкъщи да го поотгледаш малко. Нали няма нищо лошо в това да ти се забави кариерата? Или това важи само за жените  newsm78

Хилядата лева ще дам сметка по която да ми ги преведеш  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 24
Нико, според мен ще ти е по-лесно да разбереш приятелката си ако се замислиш много ли си искал дете та 21 години? И ако тогава приятелката ти беше примерно пет-шест години по-голяма и ти беше казала, че бърза да има дете дали щеше веднага да се съгласиш.  Нормално е на 21 години човек да мисли, че живота е пред него.  

Мисля, че ако държиш на приятелката си трябва да разбереш по принцип би ли имала дете от теб, и ако ти каже, че да, можеш да й кажеш, че си готов да почакаш известно време, докато и тя е готова, но че това ще те направи наистина щастлив или нещо подобно.  В никакъв случай не трябва да я пресираш......ако държиш на нея разбира се.

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Според мен излишно драматизираш нещата. Аз честно казано съм изумена и за пръв път виждам мъж така неистово да иска дете. А колко ми се иска в момента наистина вие мъжете да износвате децата не е истина просто... нямаше да съм като парцал сега Mr. Green С течение на годините много неща се промениха. Много мои познати и приятелки както и аз самата родиха преди 20та си годишнина и в моя провинциален град си беше масово явление свръх млади майки да бутат колички, а и не само в моят град, но това беше преди 10 години, а сега е различно и повечето жени раждат първото си дете най-рано на 25 и все по-рядко някой раждат на 18-19. Трябва да разбереш, че има жени със силно изразен майчински инстинкт за които цел номер едно е да създадът семейство и да имат деца, а има и такива за които кариерата е на първо място. Аз лично съм от първият тип жени и ако зависеше от мен всяка година щях да раждам бебета, докато очевидно приятелките ти са били все от втория тип жени и твоя грешка е, че не си преценил нещата от самото начало и сега не ти остава нищо друго освен да чакаш търпеливо майчинският инстинкт да се прояви и в твоята приятелка.

# 19
roxanne25,
Ти наистина си светъл лъч. Ти наистина ми даде надежда. Е нищо, ако и с тази не провърви, на 35 може пак да се видим в този форум да се жалвам от съдбата си, но сега определено някакси ми даде надежда, с това че все пак е възможно и щом една жена си е променяла решението ... защо пък да не се случи и при друга. Хубавото и парадоксално понякога на жените е, че по правило са непостоянни. Simple Smile Това последното изречение до днес не си бях представял, че може да го кажа. Simple Smile Ти си наистина достойна жена и отсрами в този форум вашия пол!  Hug
Жалко за мен поне, че не сме се срещнали преди година.  Wink

# 20
Juturna,
Не това което казваш е лъжа, женска, поредна. Аз съм способен да си оставя кариерата, ако жена ми има това условие и да гледам децата, но тя трябва да може да ни изхранва.
Аз мога да го правя реципрочно. Само и само на жената да й е угодно, единственото което наистина не мога е да нося плода аз. Sad

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Ей това за мен звучи изключително грозно! Човек има деца, когато е готов за това, а не само за да угоди на някого, пък бил той и любимия човек! Не става въпрос за високомерие изобщо! Ти си на 33 и искаш деца вече, разбираемо е, а на 21 какво мислеше по този въпрос? Ами приятелката ти е твърде млада според мен, нормално е да не е готова още за това! Нормално е да иска да постигне нещо в живота, за да може да даде сигурност на децата си един ден!

Кое точно в поста ми ти се стори обидно и невъзпитано, душко? И други момичета са ти казали същите неща, които и аз. Явно всеки, който не е на твоето мнение е Недобронамерен и невъзпитан! Сори, ама с разсъжденията дето ги вкарваш и по-надолу в постовете си наистина ми се струва, че имаш сериозен проблем! Защото в 21 век жените вече имат собствено мнение и държат да си го отстояват. А на теб това явно не ти харесва! И не си прави труда да ми отговаряш, няма да те чета!

# 22
cassidy,
Давам си и си задавах и съм отговарял на този въпрос. Не ме подценявай, моля! Винаги съм искал да имам сериозна връзка и дори при първите ми две връзки ходех на църква и се молех, "Боже нека тя да е!" но тогава бяха несериозни студентски години, в които повечето жени само гледаха да трупат бройки. Повръща ми се направо като си помисля колко станаха моите "бройки" всички бих ги дал сега само и само да имам една жена завинаги, която да ме обича искрено, но и да не се страхува да стане майка. Но роксана_25 ми даде надежда, че има шанс, за което още веднъж и благодаря.

# 23
  • Мнения: 1 436
Juturna,
Не това което казваш е лъжа, женска, поредна.

 doh Кое точно от това, което казах е лъжа, че и женска поредна?  newsm50

# 24
valkata78,
бе къде са тия жени бе Господи, филм да гледаш: мъжете били безотговорни и се страхували, все приказки, че мъжете не искали брак и деца.
Весник да отвориш същата история.
В някой форум да погледнеш, пак същата песен, как жените искали деца, а мъжете лошите.
Къде ги тия жени?! Що все аз не ги срещам? Така ли само кариеристки ми е ориста да срещам?! Дай го тоя град, там да ида, белким намеря подобна на мен по душа жена.
А за това, че се нарече изглеждаща като парцал ... не знам каква е причината, но не е сигурно, че е в раждането. Виждал съм жени на 30 с по 3 деца и не би им дала повече от 23, при това не са някакви разглезени кокони, а обикновени момичета.

# 25
Ето ти тактика - тя детето да го износи и роди, пък ти напусни работа и остани вкъщи да го поотгледаш малко. Нали няма нищо лошо в това да ти се забави кариерата? Или това важи само за жените 
Ето това е лъжата, защото аз предложих и това, но не помага. Започват лъжите, че тя не искала да си зарязвам кариерата, не искала аз да се обвинявам после и нея да обвинявам и подобни още измислици-премислици.
Истината е, че тя няма все още кариера, а моята носи добри приходи. Затова не й стиска да приеме този вариант. За нищо не ми пука в кариерата ми, освен да имам семейство, обичаща ме жена и поне 3 деца.
Но на жената нищо никога не й стига. Факт.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Като ме гледаш на аватара да ти приличам на парцал Joy
Нали ти казах, че и сега съм бременна, а това си има и своите екстри като гадене, умора, апатия и т.н. и затова ти казах, че се чувствам като парцал и ми се искаше мъжете да могат да износват плода Twisted Evil

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 21:13 от valkata78

# 27
...а е поредна, защото съм я чувал вече много пъти. Щото, квото и да мрънкат жените, друго си е, когато мъжлето носи парички. Sad А тя ако може само да седи и да чака кариера да направи, а през това време ... за какво ти са деца.
Най-много на 30 да роди едно, колкото да се изфука, че и деца е раждала. Ето това е принципа на жените на 21 век. Лиготия на квадрат, лиготия и високомерие, ако трябва да сме честни. Ама истината боли, знам. Жените не я обичат, никак даже. И има защо. Simple Smile

# 28
valkata78 ,
просто... нямаше да съм като парцал сега
Не съм те наричал "парцал" ти сама го направи. А щом не си, не виждам защо го казваш. Или май ти засегнах егото. Wink
Е и... нали все единия трябва да го направи, какво толкова се оплакваш. Затова пък живеете повече от нас мъжете и децата априорно ви обичат повече. Wink Ама на жена угодия имали?!
Каквото да й дадеш, на другия ден пак ще й е малко. Факт. Но да Роксана_25 е права, слънцето изгрява от изток. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 802
niko73 , четох ... четох ... мълчах .. мълчах ...
ама май и аз ще си кажа мнението  ...
дали на жената има угодия ли ?!
ми аз ще ти отговоря - ИМА - ДА  !!! само че тогава когато получи това което иска -
т.е. когато една жена получи мъж, който обича и който да  е обича и съответно всичко останало - много ясно , че тогава ще има угодия - и следователно ще иска и деца да има .

ама вие мъжете не се ли сещате сами за това  newsm78  - че след като една жена не обича един мъж, след като не е сигурна, че иска да сподели живота си с него -- то тогава как да има желание за дете от същия ?!?!?!
особенно когато една жена на 21 .

и още нещо ...
аз съм на 29 - имала съм гаджета - доста  ... искала съм дете винаги - но не от тях !
намираш ли разликата в това ?!

Общи условия

Активация на акаунт