Kaк да убедя приятелката ми да си направим бебе?

  • 9 540
  • 199
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 802
и ся кво?
на поезия ли ще го удариш ?!

# 181
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Уффффффф май е време за заключване на темата  Crossing Arms

# 182
  • София
  • Мнения: 1 524
За всички незнаещи, макар дълбоко да се съмнявам, че има такива:
Валери Петров е псевдоним на Валери Нисим Меворах -той е поет, преводач и даже е писал пиеси и детски книги. Със сигурност доста неща съм забравила да напиша, но какво общо има той по темата?

# 183
  • Мнения: 345
Леле, леле  ooooh! ама какви са тези работи. Нико, аз да ти кажа честно доста попрочетох и накрая се уморих и  стигнах до извода, че явно ти е скучно и си си намерил занимание между другото да си пишеш с цял куп жени, а?? Wink
 Ако имаш сериозно такива намерения (за бебе) то нещата не стават просто ЕЙ ТАКА (мъжко го искам - сега го искам). За тия неща трябва време. А ти като си толкова ентусиазиран да ти задам един въпрос: "Как искаш да се казва детето ти?"

# 184
Цитат
Нямате представа, в каква степен живеем сред облаци от митове. 
Общото са цитатите от него, които ви показах. Ако не вярвате на "сукалче" като мен, поне чуйте думите на един възрастен и много мъдър мъж. А вие наистина живеете в облаци от митове.
А пропо В.П. е написал и сценарии за много филми, сред които е и "Рицар без броня". Simple Smile
Изненадан съм все пак, че не си видяла връзката, между това което писах до сега и цитата. Според мен е очевидна.   bouquet

# 185
... "Как искаш да се казва детето ти?"
Това ли беше наистина най-смисления въпрос, който можеше да ми зададеш?  #Crazy
***
Усмивка !,
бих могъл, но това се прави, ако имаш муза.

# 186
  • Мнения: 560
  rushsf надявам се, че нямаш в предвид и такива като мен...  Laughing  Hug
Аз???Какво пак съм направила? newsm09
В тая тема освен да се лигавя и шегувам с един изтрещял мъж,друго не съм правила.Няма нито една сериозна дума,нито една сериозна реплика,защото целия спор идва от един болен мозък,който никога няма да ни разбере.Вижте,че той дори не може да се нервира по мъжки!!!Ако мен някой ме беше пускал по пързалката както аз него примерно,щях да изредя цялата му рода до 9-то колямо в цветущи псувни,а той развива разни лигави теории.
 smile3532 smile3532 smile3532
 topicclosed-Катето беше до тук.

# 187
  • UK
  • Мнения: 1 351
  rushsf надявам се, че нямаш в предвид и такива като мен...  Laughing  Hug
Аз???Какво пак съм направила? newsm09

 Сладурана  Hug имах в предвид това за 21 годишните но и аз в кръга на шегата го казах  Embarassed извинявай ако не си ме разбрала ( все пак аз съм омъжена жена и нямам право да се обиждам я Peace   bouquet )

# 188
  • Мнения: 345
niko73, ДА това беше въпрос, много елементарен на, който ти не можа да дадеш отговор! Naughty Така, че що първо не си изясниш какъв всъщност ти е проблема и дали има нещо общо с децата, защото така като ти чета постингите, ти май ХИЧ НЕ СИ НАЯСНО какво значи да желаеш дете, да копнееш за него и да си готов да дадеш живота си, за да бъде то живо и здраво! Твоето повече ми прилича на някакъв каприз на един егоестичен и с нереални виждания мъж!!!!
 Айде, ако обичаш като разбереш същността на копнежа за ЛЮБОВ и ДЕТЕ тогава да си позволяваш да правиш каквито и да е било коментари по въпроса. bowuu

# 189
  • Мнения: 345
И още нещо. Ние жените, толкова си можем, но поне можем, а ти понеже не можеш си изписал над 60 постинга за един ТЪП въпрос. ooooh! Какво, мнения ли си събираш или просто трупаш активи (някакви)??? newsm78. Проблемът ти е в това, че си развил комплекс за малоценност в следствие на ПОРЕДНИЯ отказ от страна на жена - за дете. Та по мое мнение (а и не само) мисля, че не ти е тук мястото. За такива хора като теб има специализирани заведения, където да им се оказва професионална помощ! Mr. Green

# 190
  • Мнения: 802
yasna , поздравления от мен !
точно това исках и аз да кажа !  smile3501 smile3501 smile3501

# 191
О Господи, дай ми разума нужен да приема, туй що не мога да променя,
Смелост да променям онуй, що е по силите ми,
И мъдрост да различавам едното от другото!
  bouquet Hug  smile3501 smile3535

# 192
  • Мнения: 4 700
Преди да променя6 онуй, което иска6 да промени6, промени себе си. И влеz в положението на приятелката си. Ако иzоб6то има6 такава, а не се бъzика6 с нас.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 15:56 от mipetrova

# 193
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Лелеееееееее това е направо откачено... тази тема няма никакъв смисъл  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out
 Виж го ти за Господ ще ми говори.... ш ей алоооооо взе да дразниш.... я се засрами малко тук само жени има а ти си единствен Пръч... има тема за татковци.... я беж натам  Crossing Arms #Cussing out

# 194
  • София
  • Мнения: 1 248
Абе момичета, що не го зарежете тоя откачалник ...Влезнал човека случайно в нашия форум и режисира тука сапунени сериалчета...Ти на какъв се правиш, бе!???...Да ме извиняват модовете, ама нещо тая тема много ми ходи по нервите... smile3516. И много ми е чудно от къде ги размахваш тия пачки тука, като по цял ден висиш на компютъра и пишеш врели некипели...Като искаш дете си хвани някоя мацка горе долу на твоята възраст (макар че незнам коя ще ти се върже с тоя манталитет на дървен философ) и остави момичето да си живее живота!!! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт