момичета започнах да правя това, което ми казахте. Макар, че нощта, която изкарахме беше кошмарна мисля, че има някакъв напредък.

Нощната пауза, която прави Петър е от 6 часа. Заспива към 00-01 и се събужда към 6-7. Снощи нямаше такава, защото го взех  при мен, да го кърмя. Беше нещо много нервен, незнам защо....., но днес през деня се кърмим на всеки 2 -2,5 часа, а снощи ставах и да се изцеждам, при все че той се събуди.

Хайде да разкажа още малко за преди, че в кожата си не мога да се побера. Аз всъщност до тук с кърменето съм била съвсем на прав път, как позволих обаче това да се случи и аз самата не разбрах.
Преди Петър спеше при мен на спалнята и нощем когато се събудеше го кърмех на почти тъмно и тихо, давах му едната гърда, после другата, а след това си доцоцкваше в легнало положение и така заспиваше. Когато бях уморена и не ми се ставаше просто му слагах цицката в устата и така......През деня се кърмихме на три часа.

Незнам защо си въобразих, че не е редно да спи при мен и започнах да го приспивам на неговото легло с биберон-залъгалка. Постепенно той спря да се буди нощем, а през деня почна да прави големи паузи от по 6 часа. Не казвам, че не е бил гладен, а просто като сме навън на разходка и той е в количката, колкото време не му дам да яде толкова издържаше и аз реших, че не е гладен. Наполдекъ имаше случаи, в които след кърмене в 10 сутринта излизахме към 11 и се прибирахме към 17 без той изобщо да е ял. Ами просто не ревеше.....и ....аз съм била така глупава да реша, че не е гладен.

За тегленето и аз мисля вариант, ама най-добре е пак да посетим педи само за теглене, щото все още не съм намерила теглилка за в къщи и идея нямам от къде да я взема.

Добавка давам различно от 30-90 мл, но ще гледам да я намаля

Благодаря момичета за всичко, продължаваме да се борим и ще пиша как върви