Слугиня или принцеса?

  • 2 730
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Все си мисля, че който те обича, ще те обича и като принцеса и като слугиня... Защото ще обича теб, а нещата които правиш...Остави го малко в кочинка и гладен и ще започне да цени труда ти...Но ако ти се чувстваш непълноценна направи промени и започни да правиш неща които обичаш, винаги може да се намери начин.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Как се оправяте, мили мами, с всичко, което трябва да правите и как успявате в очите на мъжа си да изглеждате принцеси, а не слугини?

Той самият се грижи да не се превърна в слугиня.
Помага ми за децата, а за чистене и гладене нае жена.

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Слугините са прости, а принцесите какви са?

Как се справям ли? Снощи съпругът ми монтира корнизи и закачва предета в три стаи. Пък аз му слугувах, подавайки я дюбел, я чук... Ако точно той ми каже, че съм изпростяла, домакинската работа ще ми е най-малкият проблем и съвсем няма да търся причината в нея.

А принцесите също акат.
може да му ритнеш стълбата , докато е горе... Grinning
сори за офф-а...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ми той те е на тресъл в това положение...слугиня.Я намери време за себе си да се почустваш не знам дали принцеса,малко не ми се връзва в днешно време,ама поне ЖЕНА!! Grinning

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
А аз не мога да разбера защо свързвате изпростяването с домакинската работа?

# 20
  • Мнения: 3 423
А аз не мога да разбера защо свързвате изпростяването с домакинската работа?

а простите, като не се занимават
с домакинство, поумняват ли?!  newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Защото ако правиш само това,т.е ако си принудена по един или друг начин САМО това да правиш,не знам какво интелектуално развитие можеш да получиш.

# 22
  • Мнения: 11
забрави за телевизора - чети книги. Като иска да е изметено, изпрано и сготвено - да го свърши той, ти трябва да се развиваш - така му кажи.  Laughing Sunglasses Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Нищо не може да те принуди да правиш само това - освен верига от крака ти до печката. Ама и тогава има начин - над печката можеш да си правиш парна баня на лицето, можеш да рисуваш по керамичния плот... Проста е домакинската работа, ама затова не води до изпростяване, а оставя мислите ти свободни за творчество.... Еееех, да взема да запретна ръкави

# 24
  • Мнения: 920
Основна грешка на много млади булки. Да докажем какви перфектни домакини сме. И на него му харесва.

а простите, като не се занимават
с домакинство, поумняват ли?!  newsm78

Зависи. За какво използват свободното си време. Някои стават експерти в модните парцали, фризьорски салони, гримове. И това си е наука.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Защото ако правиш само това,т.е ако си принудена по един или друг начин САМО това да правиш,не знам какво интелектуално развитие можеш да получиш.

Да де, но авторката твърди, че и на работа ходи.

Зависи какво работи. Може от работата си да е изпростяла, ако е изпросяла, от обкръжението.

От домакинстване не се изпростява.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Проста е домакинската работа, ама затова не води до изпростяване, а оставя мислите ти свободни за творчество....

Страхотно си го формулирала!   bouquet

За някои обаче домакинството е оправдание за липсата на интелектуални занимания.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Защото ако правиш само това,т.е ако си принудена по един или друг начин САМО това да правиш,не знам какво интелектуално развитие можеш да получиш.

Да де, но авторката твърди, че и на работа ходи.

Зависи какво работи. Може от работата си да е изпростяла, ако е изпросяла, от обкръжението.

От домакинстване не се изпростява.


Хм,права си нещо май не съм дочела и доразбрала Embarassed
Спроред мен обаче,май мацката има нужда просто от разнообразие,понякога човек изпада в такава дупка..

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Ама дали на мацката й трябва разнообразие? Нали съпругът й я е определил като изпростяла... newsm78 Да го обсъдим в Дом и семейство, а?

# 29
  • Мнения: 3 423
Значи й трябва изневяра. Ясно е.
Да си освежи малко погледа.

Общи условия

Активация на акаунт