В кой месец на годината престанахте да кърмите?

  • 1 045
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
Ами има някаква логика да не се отбива насред жегите, ама тук често съм чела как някои баби примерно съветват майката да бърза да отбие напролет, защото, видите ли, ако детето вземе, че само се отбие през лятото... пълна глупост. Кърмете си спокойно, докато на вас и на децата ви им харесва!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
аз отбих февуари, но така се наложи, не с умисъл за подходящ месец и сезон, а за лятото доколкото знам заради чревните инфекции уж е по-добре да не се, но реално винаги може...така или иначе ако не е едно, ще е друго Wink

# 17
  • Мнения: 2 274
През април.

# 18
  • Мнения: 2 567
Май месец.

# 19
  • Мнения: 2 631
Отбих преди 17 дни, т.е. в началото на април.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Април-само се отби

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 973
Отби се сама през декември.

# 22
  • Мнения: 3 423
аз не мисля скоро да отбивам,но и аз съм чела,че е по добре или преди лятото или след(май в книгата на Христо Михов newsm78)

# 23
  • Мнения: 4 451
Беше в началото на м.май с голямата щерка, която кърмих 1година. А малката я кърмих 10 дни, защото лежах 1м. в болница, заради тежки усложнения след секцио. И така по принуда спрях да я кърмя през септември.

# 24
  • София
  • Мнения: 555
И аз точно тази сутрин си зададох същия въпрос и стигнах до идеята за чревните инфекции, щото миналия септември изкарах една ужасна, дори вода не можех да пия, та си представям бебче, ако пипне такава и не суче, колко зле ще стане положението, както и вода не признава.

# 25
  • Мнения: 18
Както изглежда Кали скоро сама ще се отбие.Заради жегите и чревните инфекции има логика-особено когато децата щъкат навсякъде. Joy

# 26
  • Мнения: 3 425
Отби се декември  Flutter И аз бях чувала,че в жегите не се отбива..даже захранването върви по-бавно Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 109
Аз го отбих средата на март, защото хем ми намаля кърмата, хем бях решила да го кърмя до около годинка.
Чувала съм че не трябва да се отбива зимата заради настинките. Но и за лятото бях чувала, ама не знаех защо. Но като си помисли човек и преходните сезони са пълни с вируси и настинки.

# 28
  • София
  • Мнения: 545
Отби се сам през януари на 2,3 години  Hug

Общи условия

Активация на акаунт