Професионална деформация или деформация на професията

  • 1 711
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Когато жена откаже на мъж, веднага я обявява за курва.
Когато мъж откаже на жена, става гей. Че и тема пускат за него в женския форум.  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Когато жена откаже на мъж, веднага я обявява за курва.
Когато мъж откаже на жена, става гей. Че и тема пускат за него в женския форум.  Mr. Green
Joy

# 17
  • Мнения: 4 585
За благозвучие е станал гинеколог.
Гей гинеколог Георгиев.
Няма лошо. Така се падат повече жени на човек от населението.
Когато задоволяването на половия нагон липсва като мотив в общуването, един мъж може да бъде мил, внимателен и търпелив с една жена.
Също и при възрастните мъже се наблюдава. Като мен.  Embarassed

# 18
  • France
  • Мнения: 726
Бъдете по- сериозни, де!
Пуснах темата, не защото ме вълнува лично, а е интересна самата личностна метаморфоза!

# 19
  • Мнения: 3 268
Ами според мен не става въпрос за метаморфоза.Просто човекът е гей и това е.Аз пък както казах познавам само женкари гинеколози.Честна пионерска.

# 20
  • Мнения: 2 700
Имаше един стар виц за гинеколог, който съдят за убийство. Прокурорът го пита:
“Как вие, представител на най-хуманната професия, положил Хипократова клетва, можахте да убиете човек?”
Гинекологът отговаря:
- След напрегнат ден се прибирам се вкъщи и жена ми ми казва “Трябва да ме прегледаш, закъснява ми”. Малката ми дъщеря ме моли да й сложа спирала. Обажда ми се голямата, че е бременна и иска да абортира. Излизам нервен да подишам въздух и да хвърля боклука, а млада циганка ми казва “Бате, дай 5 лева да ти покажа п*ка” bambam bambam bambam

В този ред на мисли, по-хубаво гей...  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 761
Ми какво като е гей?Или ти искаш да не ти е само личен гинеколог?
Ако ревнуваш- разбирам те.Ама какво искаш ти от тоз гей-гинеколог, да не е гинеколог или да не е гей спрямо теб?

# 22
  • Мнения: 2 792
 Нали не мислиш, че е станал гей и гинеколог едновременно, предпологам, че си е бил гей и когато си избирал специлизацията.

# 23
  • Мнения: 7 112
Професията ми ме деформира непоправимо и здраво.
Преди време един познат ми обясняваше, че ако не си я сменя скоро, положението ще става още по-зле. Смених си я, но не оздравях.  Grinning

# 24
  • France
  • Мнения: 726
Заглавието не е ли достатъчно ясно?
Питам, дали Е ВЪЗМОЖНО  ПРОФЕСИЯТА  ДА  ТРАНСФОРМИРА В ГЕЙ ?
И чували ли сте за подобни случаи с други професии?
Какво не е ясно?

# 25
  • Мнения: 2 792
Заглавието не е ли достатъчно ясно?
Питам, дали Е ВЪЗМОЖНО  ПРОФЕСИЯТА  ДА  ТРАНСФОРМИРА В ГЕЙ ?
И чували ли сте за подобни случаи с други професии?
Какво не е ясно?

  Как е възможно въобще да си го помислиш, поне на мен това не ми е ясно, едното няма нищо общо с другото.

# 26
  • Мнения: 4 555
Когато задоволяването на половия нагон липсва като мотив в общуването, един мъж може да бъде мил, внимателен и търпелив с една жена.
Много точно казано  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
С голямо прискърбие искам да ви споделя, че гинекологът ми се оказа гей. Познавам го от 10г, по- внимателен и добър професионалист от него (освен Велев в Шейново), не съм посещавала.
На външен вид нищо не подсказва за ориентацията му. Дори преди 6-7г усетих елегантна свалка от негова страна. Сподилил на друг лекар, че ме харесва...
Не мога да си го обясня- хубав, ерудиран, от добро софийско семейство, заможен...
И се замислих: дали, ние жените, се оказахме "аргумента" за преориентацията му?

Хм  Thinking Инициалите му да не са ДГ, защото и аз подозирам в гейство гинеколога си, който много точно отговаря на твоето описание...

# 28
  • France
  • Мнения: 726
Нати, не е ДГ.
Значи има и други случаи.

# 29
  • Мнения: 5 228
Заглавието не е ли достатъчно ясно?
Питам, дали Е ВЪЗМОЖНО  ПРОФЕСИЯТА  ДА  ТРАНСФОРМИРА В ГЕЙ ?
И чували ли сте за подобни случаи с други професии?
Какво не е ясно?

Същото съм се чудила за фризьорите. Огромна част, да не кажа почти вдички от тях, изглеждат твърде .... хм, да кажем женствено. Дали стават фризьори, защото са гейове, или са гейове, защото са фризьори? Същата работа.

Общи условия

Активация на акаунт