Шестте грешки на човека

  • 1 560
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Тц! Naughty
Хич даже.
Това не ми попречи да прочета два пъти написаното и да си изградя някаква имагинерна представа за това какво, вероятно, си искал да кажеш. Peace

# 16
  • Мнения: 87
Ама той и Галилей като казал, че земята е кръгла, никой не му повярвал  Whistling
...той тоя е от друг филм ...на него не са му резнали главата...а и той не е проповядвал неща които да разклатят устоите на църквата и да накарат обикновенния човечец да излезе от лайната , а е оспорвал познанията на тогавашния свят за релефи , форми , движения и некви такива раоти... сеш ли се?! + туй е разправял на ляво и дясно , че вся пак тя се била въртяла... и все пак не е бъркал на никого в задника! Казвам го в смисъл , че ако нещата които някой твърди са истина , то не е нужно да му резнат кифлата , защото го твърди , ако обаче това може да пречи на нормалното развитие на света - обречен е! Та да се върнем в началото и да си го кажем - харесват ни някакви модели на поведение от древността , но ако трябва да ги спазваме и живеем според тях в съвременния свят (той не се е променил кой знае колко от тогава де-само дето сега няма да ти режат главата публично , а ще те застрелят докато седиш на някое кръстовище) - сме обречени!

# 17
  • Мнения: 1 517
Та да се върнем в началото и да си го кажем - харесват ни някакви модели на поведение от древността , но ако трябва да ги спазваме и живеем според тях в съвременния свят (той не се е променил кой знае колко от тогава де-само дето сега няма да ти режат главата публично , а ще те застрелят докато седиш на някое кръстовище) - сме обречени!

това вече го приемам

# 18
  • Мнения: 109
Без първа точка.
Всички други грешки ги допускам.
Плюс някои допълнителни.
Човешко казват било.

# 19
  • Мнения: 1 416
1 грешка от изброените 6 допускам.

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Три от шест.
т.2, т.4 и т.6. Особено за т.6 мн. се стремя да я изкореня, ама засега безуспешно.

# 21
  • Мнения: 278
Само т.2, но ще трябва да се опитам и нея да не прилагам.

# 22
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
4 от 6 - без 1 и 6!!! smile3521

# 23
  • Мнения: 1 234
Три от шест.
т.2, т.4 и т.6.
Peace И при мен нещата стоят по същия начин Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 075

4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.


 Peace
Имам си свои собствени Wink

# 25
  • Мнения: 2 759
                    Полагам усилия да съм добро дете, но със сигурност всички ми се случват.

# 26
  • Мнения: 3 500
По т.4 и 5, а понякога и 6, ако не се усетя навреме  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 426
Направо не е за вярване колко малко се е променил човекът за толкова хиляди години!!!

# 28
  • Мнения: 2 759
Направо не е за вярване колко малко се е променил човекът за толкова хиляди години!!!
                Човекът се е променил, но душата му не е.

Общи условия

Активация на акаунт