Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 668
  • 353
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
Аз да се похваля - мръднах с още едно кило назад, обаче остават поне 15!  Добре, че сте вие, иначе направо съм се отказала. А да питам - спортувате ли паралелно с диетата?

# 196
  • Мнения: 56
Чакайте , чакайте , значи храните не се смесват и да сборуваш точките , а само от един зеленчук , плод или там друго се яде за деня???
Ами ако е така , то аз каква диета съм спазвала до сега  newsm78 ? Този момент съм го изтървала #Crazy

# 197
  • Мнения: 3 453
Чакайте , чакайте , значи храните не се смесват и да сборуваш точките , а само от един зеленчук , плод или там друго се яде за деня???
Ами ако е така , то аз каква диета съм спазвала до сега  newsm78 ? Този момент съм го изтървала #Crazy

Ама така ли се прави?Аз която пуснах темата и изчетох хиляди неща по нея...сега разбирам за такова нещо...не съм срещала таоква нещо  за диетата но има логика и ако се прави вероятно ще се сваля по-бързо.Ама пък как ще ги направиш 40 т?Или само краставици трябва да се ядат примерно 3т има една 40:3....не не месото е най-важното тук...направо ме хвърлихте в тъча.Сега съм малко на кис.лечната но след това като се върна дано сте го изяснили тоя въпрос. #Crazy Shocked #2gunfire

# 198
  • Мнения: 1 184
Простете за невежеството, но искам да попитам нещо:
В таблицата пише, че едно варено яйце е 0 точки, а ако изям две яйца, пак ли ще се брои за 0 точки?
В таблицата ми пише, че яйцето е 0,5точки  newsm78.
А аз разбрах, че се яде по едно нещо, но за "моно" диетата. Това ще да е нещо като химическата диета.

# 199
  • Мнения: 2 099
Може ли да ми кажете дали наистина се яде по един вид ястие на ден, че мисля да почвам вашата диета.

# 200
  • Мнения: 3 453
Може ли да ми кажете дали наистина се яде по един вид ястие на ден, че мисля да почвам вашата диета.

Не Мими яж си само по точките изчетох сума литература по темата това с единия вид си е жива моно диета и нищо друго Hug

# 201
  • Мнения: 2 099
Мерси Крисси, наистина ще стане монодиета, а те никак не ми харесват. Мисля днес да си дам почивен ден и да се опитам да полунувам утре и да се присъединя след това към диетката.

# 202
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!

Не се подвеждайте по мен, явно не съм се уточнила.Аз говоря за себе си,че ще мина на моно диета.Вие си хапвайте и си смесвайте храните, аз също правех така.Продължавайте в същия дух, диетата е супер.

# 203
  • Мнения: 2 099
Момичета кажете ми вие по колко свалихте от диетата и за колко време, че аз много трудно взех нещо да свалям в последно време и през седмица май ме гони застоя.

# 204
  • Мнения: 3 453
Момичета кажете ми вие по колко свалихте от диетата и за колко време, че аз много трудно взех нещо да свалям в последно време и през седмица май ме гони застоя.

Гоните щото ти остават малко кг PeaceНесе предавай Hug

# 205
  • Мнения: 2 099
Че няма да се предавам няма, въпреки че доста взе да ми писва от време на време, но 8-10кг. на мен хич не ми се виждат малко. ooooh!

# 206
  • Мнения: 164
Здравейте,
Искам да се отчета ,че за 1 месец на тази диета съм свалила 3кг+300гр.Действа.Но искам повечко.С това темпо бая дълго още трябва да продължавам да точкувам.Ех да си призная имах през това време два-три пъти изцепки.Чао и успех на всички точкуващи.Като виждате ,че кантара мърда на долу ти се засилва желанието да спазваш точите.

# 207
  • Мнения: 413
Момичета, здравейте!Приемете ме и мен в отбора!  bouquet
Никога не съм спазвала нито една диета, но от заседнал начин на живот и чревоугодие за последните няколко години качих 8 кг над нормалните ми 60, иначе съм доста висока.
Преди 1 месец и половина започнах да правя всяка сутрин упражненията на Синди(по принцип съм противник на диетите) - по 45 минути всяка сутрин, сама не мога да се начудя на себе си.
И хоп - неусетно 3 кг си отидоха, чувствам се по-добре от всякога!
Затова преди 6 дни реших да си помогна с някоя необиждаща ме с тъпи ограничения диета и си избрах точковата. Не мога да повярвам, но май съм - 2 кг досега!
Имам още 4!
И няколко въпроса!
Аз през деня не ям нищо, откакто свят светува, само малко лешници понякога. Гледам, че 50 грама са 13 точки. Вие избягвате ли ядките?
И второ - манджички. Аз не мога да карам само на кренвирши, пържоли и пилета. Ще се поболея от суха храна.
Вчера например си хапнах малко свинско със зеле, ммм, любимо! Не знам как да му изчисля точките!
Какво е вещото ви мнение по въпроса за вкусните манджички и точковата диета?
Без голяма салата също не мога - една порция шопска задължитено!и на нея ми е трудно да й изчисля точките!  Thinking
Благодаря ви за съветите!

# 208
  • Мнения: 413
Няма ли днес точкуващи се мацки във форума? Confused
Жалко!

# 209
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
. . . .
Ще се поболея от суха храна.
Вчера например си хапнах малко свинско със зеле, ммм, любимо! Не знам как да му изчисля точките!
Какво е вещото ви мнение по въпроса за вкусните манджички и точковата диета?
Без голяма салата също не мога - една порция шопска задължитено!и на нея ми е трудно да й изчисля точките!  Thinking
Благодаря ви за съветите!


И мен това ме интересува

Общи условия

Активация на акаунт