Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Мери снимките са уникални, аз да питам не видя ли някой известен? smile3509
Гуш ти си била и не ти харесва ли? А къде си ходила?
Сестрата на мъжа ми също беше във Флорида и хич не е очарована..

# 61
  • Мнения: 2 407
Иви мерсаж за коктеилчето Drunkдобре мие дошло...
Тиа добре ,че все пак не е гнойна!
Кременхен много добре.

# 62
  • Мнения: 2 407
Тези дни и аз ще кача снимки на Ники, много  голями сладури си имаме ей. Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 2 437
Снежанка, честито! Лека и успешна бременност! Кога е термина?

Тиа, бързо оздравяване...браво, че сте я хванали преди да стане гнойна

Мери, добре дошла  Hug Прекрасно е да обикаляш нови страни...и да имаш лично впечатление от всичко, което виждаш на живо Hug Добре, че сте се разминали само с уплаха от катастрофата Praynig След малко засядам да гледам снимки Simple Smile

Валя, бързо оздравяване на каката   bouquet А малката красавица как е?

Катка, пропуснах да ти кажа, че разгледах снимките и мнението ми е, че и двете сте големи красавици Heart Eyes

Ние пак сме сами с малчо. Татито вчера ненадейно замина за 10дена до Египет. Дори не се видяхме...но всяко зло за добро. Така му се разминава двумесечното заминаване за Иран в петък Hug
И естествено , всичко се повтаря по план- първо ми се счупи мопа (така се започва всеки път, когато заминава за дълго), после бойлера...сега очаквам останалите екстри Laughing Днес ще ходя да купя нов бойлер и да викам майстори да го монтират.

Мартеа, как сте?

# 64
  • Мнения: 888
Кафето, кафето  Hug

По- късно ще пиша, че Лори дивее Joy

# 65
  • Мнения: 888

Обърках кафетата  Blush

# 66
  • Мнения: 920
Мммм кафето изглежда ммммм...

Термометъра беше дигитален, бая летежи е имал, но тоя път явно му дойде повече. Както и да е... вече имаме нов, но пък нямаме Т  Party .


Честит празник на мама Слава с бебе Кристина!

# 67
  • Мнения: 522
 JoyИви, голяма си скица.Пък да те питам,що така -за два дни се изгубих и бързаш да ми даваш снахата Crossing Arms.Като си такава лоша сватя накрая ще ти ги отмъкна и двенките щерки Joy.
Честито на патерици на Ава и Миша!Да растат здравички и щастливи и много безгрижно детство им пожелавам.
Стискам палци болничките да оздравяват Praynig.
Моето момченце три дни е на бабин дом и ми е много мъчно за него/нищо,че вечер си го виждам/,ама започнах с ремонта.Боядисах половината стаи,изчистих ,а останалите по първи май,че свеки тогава ще има почивни дни да гледа мишока.Днес пък съм на работа Tired и майка ми е бавачка,изобщо мойто детенце все по баби ходи последно време.Снощи даже ме изпрати без да му мигне окото ,че и "Чао"ми каза Sad.
 smile3516 Иви наблюдавам те.Да не си ми дала снахата!

# 68
  • Мнения: 948
Добро утро!
Присъединявам се към кафенцето.Изглежда страхотно,мерси! Hug
Тиа, радвам се, че вече нямате температура. Hug
Благодаря ви за мненията за розеолата и АД. Аз също съм объркана.Вчера педито ни изписа крем Елоком, та снощи мазах с него.Тази сутрин забелязах, че има леки подобрения.Дано бързо премине. PraynigВчера следобяд, обаче точно преди да излезем на разходка, Вали падна от джипа си и си насини дясното око. Twisted Evil
Снимките на всички майски сладури са много хубави.Аз също се отчетох. Wink
Честит рожден ден на Кристина!
Хубав ден от мен!  bouquet

# 69
  • Мнения: 31
Добро утро!

ммммммммммммм Иви кафето е супер. Как ми се пие едно еспресо от готина кафемашина. Така така подхванах темата, някой да е доволен от марка еспресомашини? Аз съм се спряла на АЕГ.

Сега пък имам друг проблем с Марти. Т спря, но се поти като за световно. Снощи съм му сменяла 4 пъти дрешките през ноща. Това дали е нормално и сега гледам, че пак се поти, а Т няма. А афтите са още страшна картина, но дано да минат, че лошо.

Снежанка, лека бременност!

Тиа, дано не стане гнойна ангината.

Мери, добре че сте живи и здрави. А почивката ви е била супер.

Ще пиша на части, че Марти дава зор

# 70
  • Мнения: 920
Kremenchen потенето до колкото аз знам не е свързано толкова с висока Т, колкото с фибрилната Т. По принцип е хубаво това, че се поти, това си е друг способ на организма да трепе бактерии.

Ксения не прекалявай с елоком-а и като количество, и като големина на участъците които мажеш, и като времетраене на мазането, че не е от най "щадящите" препарати (да не кажа че хич не е от тях).

# 71
  • Мнения: 664
Ксения, много ми е странен вашия педиатър, досега нали не сте имали обриви и изведнъж поставя диагноза АД? Аз бих изчакала 1-2 дни с Елкома, все пак е кортизонов препарат, ако изчезнат сами обривите, ще знаеш, че  е била розеолата. Доколкото си спомням за 3-4 дни изчезваха.

Тиа, Кременчен, радвам се, че са вече без Т децата!

Иви, още не съм сложила снимки, че съм много технически грамотна Laughing чакам мъжа ми да намери време да ги сложи...

Мери, как пък точно във щатите да се разболее Ели..След малко ще гледам снимките Simple Smile Мен във Флорида не ми се ходи. Запланували сме едно пътешествие с кола от едното до другото крайбрежие (Ню Йорк и Ню Джърси до Калифорния), ама кога ли ще имаме тоя един месец отпуски да го осъществим...
На нас пък ни се живее в щатите, поне за няколко години ще идем, в Сан Франсиско Simple Smile

Мари и баща й отидоха да гласуват, нали са президенстките избори тук Wink

# 72
  • Мнения: 948
Тиа, Аниа, благодарности, момичета. Hug
Незнам какво беше това - но вече премина.Няма и следа от обрив.За количеството и за големината на участъците за нанасяне на крема знам, а и съм предупредена./Тиа,  Hug/.
Аниа, и преди това сме имали обриви. Hug  bouquet
Благодаря ви, момичета!  bouquet
Сега остана да се боря със синината под окото, ама и тя ще премине! Wink

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 14:15 от Ксения

# 73
  • Мнения: 4 319
Дианка, благодаря, че питаш... как сме... не ми се пише - Теа тъкмо беше почнала да се оправя нанякъде, вчера я оставих на свекърва ми, за да отида на 9 дни на татко, като се върнах я заварих по блузка в 8 ч. на балкона, така, както е стояла вътре... и днес Теа отново е много зле - повръща от кашлица, която точно беше минала, има сополи отново... на всичкото отгоре сутринта направи ужасен обрив и се притеснявам да не е от Зинат-а, реве ми се, защото нали вече направи реакция към Аугментин (пеницилинови), това е друга група - цефалоспорини, и от това ако напарви алергия, не зная какво би могла да пие... За свекърва ми и простудите не ми се говори... нали миналата събота пак при нея се разболя Теа... Това за детето, за другото няма да пиша, че.... не му е тук мястото.... тежко е... часовникът е спрял в 9 вечерта на 13, петък, и не ще да помръдне оттам Cry

Мери, хубави снимки, хубава ваканция...

# 74
  • Мнения: 1 102
Ех, Тиа  Tired бързо оздравяване!

И на останалите болнички също  Praynig

Дени няма никакво подобрение от инхалациите (за сега), а лекаря ни каза, че още на първия ден ще усетим подобрение  newsm78Плащаме 3лв. наем на ден за инхалатора  Money

Ксения, ние също мажем обривите на Дени с Елоком. Вече 5 дни, а честно казано, подобрението е мноооого слабо. И Зиртек пие.... Абе, вече тотално се ошашавих Crazy Какво става със сестричката ти?

Мери, страхотни снимки! Party

На мен днес ми побеля половината коса ShockedДа ви разкажа как му се размина на косъм на дечко. Сутринта правим мекички и се шматкаме ту на терасата, ту в кухнята, Дени си обикаля край нас, меси си и той тесто, както всяка сутрин. По едно време ние с мъжа ми си приказваме в кухнята нещо, но усещам, че Дени се е закротил на терасата. И като излязох да видя, сърцето ми слезе в петите. Примъкнал едно столче - тип малка табуретчица пред отворения прозорец на терасата, качил се на столчето, хванал се за парапета и си зяпа навън. А парапета му стига до кръста. Ако случайно беше видял някое кученце (а те са доста) и се наведе да му се порадва, или ако беше започнал да плюе навън (най-новото откритие), просто щеше да полети надолу. А пък табуретчицата е ужасно нестабилна. Много тясна и ако не си стъпил точно на центъра, се прекатурва. Да беше стъпил малко по-настрани от центъра, или щеше да падне на терасата,  върху печката, или навън през терасата. Майчице, как се разтреперах ако знаете... Не спирам да си мисля за това. Господ го закриляше в тези минути ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт