J.Lo

  • 1 955
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
за мен този парфюм е отврат   Sick - едвам си го изпръсках, но аз харесвам миризми като Нина Ричи и Диор Адикт, на някой може да му харесва

# 31
  • Мнения: 6 921
Моето бижу на бутилката е съвсем различно!

Цялото е с нещо като сребърна нишка, отдолу виси сребрист надпис J.Lo, обсипан с камъни някакви. Аз от снимките поне виждам много голяма разлика в бижуто...Моят е купуван от Америка през 2003-та. Беше съвсем нов продукт тогава  Peace Малко след това излезе(пак 2003-та) новият- Стил или какъвто там беше...

И моя е от там, но бижуто е същото като от снимката  newsm78
Бубе, сигурна ли си, че не е същото, защото на мен по описанието ти така ми звучи. Ето снимка отблизо - http://www.k5.dion.ne.jp/~fleur/LOVELOG_IMG/20051031f9d24841.JPG

# 32
  • Мнения: 1 216
J.Lo има около 8 парфюма- Glow, Still i Live и разновидности.
Най- новият от серията Glow е Glow after darк. Не е лоша миризмата. Тук го продаваха с много хубава сребриста чанта като подарък.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 606
И аз видях Глоу, затова питах, но той съвсем не е нов  Wink Да, мирише много хубаво!Както вече казах, на чисто, на сапун, на крем, нещо такова...Не е натрапчив никак  Peace

Но бижуто, поне на моята бутилка не се маха, то си е залепено там и там си седи  Crazy
Peace

Общи условия

Активация на акаунт