J.Lo

  • 1 949
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Да, мирише много хубаво!Както вече казах, на чисто, на сапун, на крем, нещо такова...Не е натрапчив никак  Peace

Но бижуто, поне на моята бутилка не се маха, то си е залепено там и там си седи  Crazy

 Peace



Xmmmm  newsm78

# 16
  • Мнения: 416
Цитат на: Miranda_rs link=topic=183596.msg3755425#msg3755425 date=1177106676

[quote author=Ditta link=topic=183596.msg3746524#msg3746524 date=1177052727
Ама как на GSM?


Xmmmm  newsm78

[/quote]


Това  с учудването нещо не го разбрах...След обяд ще съм по-свободна и ще покажа подробно аксесоара за GSM JLo!!!

# 17
  • Мнения: 2 152
и мен заинтригувахте.Аз имам бижута за телефона, но още един добре дошъл - да си ги менкам Mr. Green

самия парфюм ми е подарък.Лично на мен не ми харесва.Прекалено нежен е.На крем и сапун мирише,а аз такива не харесвам

# 18
# 19
  • Мнения: X
Tова е новия на Дженифар Лопес http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=60734&goChar=J Излезе миналата година.
А този, който си посочила е на няколко години.Аз също много го харесвам.Един от любимите ми,особено за лятото.Всички парфюми на J'Lo са леки.Тя няма тежък парфюм.На мен всичките ми допадат.А новия ''Маями''има и нотка на рози в него.
А това за бижуто,не го знаех ,че е аксесоар за телефона.Как ме е яд сега #Cussing out.Две шишенца съм изхвърлила досега,барабар с бижуто ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 384
J.Lo има 3 парфюма - глоу, стил и маями глоу.Нито единия не ми харесва.

# 21
  • Мнения: 5 299
Кой е новият парфюм? Как се казва? Аз имам Глоу(не мога да сменя на латиница) от 2003-та, той не е нов  newsm78 На него също виси някакво бижу, но то не се отделя от шишето....

След Глоу излезе още един, но него не го харесах като аромат изобщо  Stop Докато Глоу мирише на сапун, на чисто, следващият и парфюм ми беше твърде сладък за моят вкус....

Та, кой е новият?
И аз го имам, но успях да отлепя "бижуто" Wink Само дето не знам какво да го правя.

# 22
  • Мнения: 416
А,Бейб,не четеш внимателно.Бижуто е аксесоар за GSM.Виж първа страничка - там съм дала пояснения със снимки.Не че не знаете какво е това аксесоар за GSM,но имаше една странна "чуденка",която леко ме нервира.

# 23
  • Мнения: 5 299
А,Бейб,не четеш внимателно.Бижуто е аксесоар за GSM.Виж първа страничка - там съм дала пояснения със снимки.Не че не знаете какво е това аксесоар за GSM,но имаше една странна "чуденка",която леко ме нервира.
Мдам, права си Embarassed Рядко ми се случва да пиша, без да съм про4ела всичко Blush Ще си накича телефонЯ с него тогава. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 416
Е, на всички ни се случва(на мен по-често newsm03).

# 25
  • Мнения: 6 911
Само дето не става въпрос за същия парфюм. Този от твоята снимка е новият Glow, не го знам коя година е точно, но е най-новият вариант (ако не се лъжа, те са общо три). И да, бижуто определено е за телефон и си му личи. Но на първия вариант, за който май става въпрос тук бижуто е залепено и не се маха.

А това за бижуто,не го знаех ,че е аксесоар за телефона.Как ме е яд сега #Cussing out.Две шишенца съм изхвърлила досега,барабар с бижуто ooooh!
Ако парфюмът ти е този от първия линк няма за какво да те е яд. Не е бижу за телефон.


И за да не остане някой неразбрал ето ги снимките на трите парфюма:

Това е най-първият парфюм, мирише както го описа Буба. Бижуто се отделя трудно и почти за нищо не става.


Това е вторият парфюм, като аромат е сладникав. Бижуто се маха много лесно, защото е предназначено за носене - гривна е.


Този е третият според мен. Бижуто е за телефон, също се отделя лесно, защото за това е предназначено. Имам го, утре ще ви кажа на какво ми мирише, защото още не съм го ползвала.


Този би трябвало да е най-новият, но не съм го виждала все още наживо. Бижуто може и да може да се маха, но не виждам за какво ще става да се използва. Идея си нямам как мирише.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 23:57 от Бухтичка

# 26
  • Мнения: 6 958
zorri сега разбрах за кой точно парфюм и аксесоара към него говориш след като ти видях снимките... Аз имам точно Глоу и джаджата му определено не става за JSM  Peace (може и да става, но на мене не ми дава вид на това, а и ми е залепено към шишенцето все още)

# 27
  • Мнения: 5 622
Моето бижу на бутилката е съвсем различно!

Цялото е с нещо като сребърна нишка, отдолу виси сребрист надпис J.Lo, обсипан с камъни някакви. Аз от снимките поне виждам много голяма разлика в бижуто...Моят е купуван от Америка през 2003-та. Беше съвсем нов продукт тогава  Peace Малко след това излезе(пак 2003-та) новият- Стил или какъвто там беше...

# 28
  • Мнения: 416
Тя мацката беше обяснила някъде,кое бижу за какво е и че били реверанс от нея към всички,които й купували продуктите....но нещо не мога да открия къде точно беше,та да пусна линка.В сайта й го няма със сигурност.Когато съм по-свободна ще се поразтърся.Това за сега от мен.

# 29
  • Мнения: 6 958
Моето бижу на бутилката е съвсем различно!

Цялото е с нещо като сребърна нишка, отдолу виси сребрист надпис J.Lo, обсипан с камъни някакви. Аз от снимките поне виждам много голяма разлика в бижуто...Моят е купуван от Америка през 2003-та. Беше съвсем нов продукт тогава  Peace Малко след това излезе(пак 2003-та) новият- Стил или какъвто там беше...

И моя е от там, но бижуто е същото като от снимката  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт