Помощ,живея в грях!

  • 5 553
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
О,Лиска  Hug , колко мило,аууу,направо се разтопихме от умиление..Барабалекс пита дали може да е препариран,че много щял да цапа иначе..

Печи,детето е на година и 5 месеца почти,въпросът е другаде,дали да козирувам или не,м?

# 16
  • Мнения: 4 390
 Laughing

Почна интересното, ще следя темата. Laughing
 

# 17
  • France
  • Мнения: 726
Заради въпросите на детето или заради жена ти2 уточни

# 18
  • Мнения: 5 468
Сложи отговор в анкетата, че ти не я заслужаваш и ще гласувам Crossing Arms.

Ей, ей... пуснах сълза от умиление... сватба ли ще има във форума?

А можете да изчакате следващия Биг Брадър и да се ожените в него.

# 19
  • Мнения: 2 070
форума поканен ли е?

# 20
  • Мнения: 1 640
Сопранов,каквото искаш прави,но от ССФ почтен съпруг не става Mr. Green
Коя е булката-нямам мн.време за КЛЮКАРНИКА,та ми кажи коя е тази ССФ-ка,която те иска ?  КОЯ Е?Трябва да знаем,че да не сбъркаме в съветите.Аз просто така- по принцип,не ща да те съветвам!Дай името,моля.

# 21
  • Мнения: 2 792

въпросът е другаде,дали да козирувам или не,м?

Много бих искала да ти помогна миличък, но ако наистина се чувстваш притиснат и си поставен пред такива условия, по-добре я зарежи, направо не знам как можеш да живееш с такъв човек, а и секс не правите, аз отдавна бих си взела шапката. точка

# 22
  • France
  • Мнения: 726
Сопранов, ама ти на сухо ли си? Тази вечер съм на "примоция".
Не слушай Кифлата. И аз искам брак понякога, но за да си "узаконя" статута, че ми писна да се пиша в графата "друго" за семейното ми положение

# 23
  • Мнения: 677

въпросът е другаде,дали да козирувам или не,м?

Много бих искала да ти помогна миличък, но ако наистина се чувстваш притиснат и си поставен пред такива условия, по-добре я зарежи, направо не знам как можеш да живееш с такъв човек, а и секс не правите, аз отдавна бих си взела шапката. точка
Не само Лиска е мъж..Евала!

# 24
  • Мнения: 677
Да,запазил съм Националният Стадион  Laughing

# 25
  • Мнения: 6 155
Действай смело  Wink Peace

# 26
  • Мнения: 677
Добре де,а кои гласуват да не се давам,а?

# 27
  • France
  • Мнения: 726
АЗ!
АЗ!

п.п. И мъжът ми!

# 28
  • Мнения: 1 002
ей , да не излъжеш момичето ... така ми се струва ...

# 29
  • Мнения: 6 417
Нйе,нйе..На морето искаме,ама ще видим де..То кастюми,то пачерпка..То рода,хора,ръченици,пита,танц с пиле,народен оркестър,дунавско хоро,право хоро,доко-доко,мъни-мъни,а закуска кус-кус..
А ние, от bgmamma, a? A? Начи, Сопранов, само ако разбера къде ти е сватбата...ще разпратя от твое име покана на всичките бгмами и после се гледай по новините на SNN и BBC едновременно.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт