Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 730
  • 444
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 728
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?

# 211
  • Мнения: 2 990
spinki,
качих тук няколко
http://hipatia3.multiply.com/
Имам и на winnie the pooh/това ли е Мечо Пух,че с детските филмчета не съм на ти:)/
Доста са обаче и ако ги качвам една по една ще ми трябва цял ден. Ще ги закача някъде като архив
142МБ е и ще ти дам линк ,за да ги свалиш

# 212
  • Мнения: 7 803
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?
схемите ги открих, но предпочитам готова комплектовка, че е много труд и не ми се рискува

# 213
  • Мнения: 138
И аз имам схеми на Мечо Пух ама са толкова много че не знам как и каде да ги сложа всички та да си избереш. Ако някой може да ми кажа как да го направя това веднага ще ги кача та който иска да си ги свали.

# 214
  • Мнения: 2 990
http://www.wiehler-gobelin.com/catalog/sonnigen-winkel-p-282.html?language=de
да знае някой къде да си поръчам този гоблен окомплектован, но 1 към 1

Държиш ли да е готова комплектовка,или само схема ще ти свърши работа?
схемите ги открих, но предпочитам готова комплектовка, че е много труд и не ми се рискува
тогава си поръчай от сайта им или от Коутс България-те са официален дистрибутор   на Вилер в България.
Всяка друга закупена комплектовка е не по - малко рискована от тази дето сама можеш да си я направиш със схемата ,която имаш.
Ако влизаш в форума Гоблени на алл.бг пиши на werty.Тя там е модератор . Но не това е важното ,а факта ,че работи за Коутс. Така ,че може да ти каже как става поръчката

# 215
  • Мнения: 2 990
И аз имам схеми на Мечо Пух ама са толкова много че не знам как и каде да ги сложа всички та да си избереш. Ако някой може да ми кажа как да го направя това веднага ще ги кача та който иска да си ги свали.
сложи ги в multiply.com/
Трябва да направиш регистрация там преди това.
В момента е един от най-добрите сайтове за тази цел.
Не намаля снимките ,което е много важно за една схема

# 216
  • Мнения: 138
А след като ги сложа в multply.com как ще ги видят другите. Може ли някой да ми обясни по-подробно че не съм от най-схватливите.

# 217
  • Мнения: 7 803
мерси за инфото Хипатия  Hug

# 218
  • Мнения: 2 990
А след като ги сложа в multply.com как ще ги видят другите. Може ли някой да ми обясни по-подробно че не съм от най-схватливите.
те там винаги са видими,освен ,ако ти не избереш опция да са видими само за определен кръг ползватели на същия сайт
Просто дай линк към албума си там

# 219
  • Мнения: 434
                        Здравейте,

От този сайт  http://gobleni.info.bg/Weihler/HORA/xora.htm   си изтеглих една схема,но ми иска парола.Ако някой я знае,моля да ми пише на "лични"

  Приятен ден    bouquet

# 220
  • Мнения: 728
                        Здравейте,

От този сайт  http://gobleni.info.bg/Weihler/HORA/xora.htm   си изтеглих една схема,но ми иска парола.Ако някой я знае,моля да ми пише на "лични"

  Приятен ден    bouquet



За всички гоблени са различни паролите.За кой гоблен става въпрос?

# 221
  • Мнения: 434
Dayli ,намерих си парола,но все пак благодаря  Grinning

# 222
  • Мнения: 728
Моля,пак заповядай!

# 223
  • Мнения: 2 116
Dayli ,намерих си парола,но все пак благодаря  Grinning

Щом става...  Whistling  Wink

# 224
  • Мнения: 2 990
къде ги намирате тези пароли ,бе хора?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт