Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 40 715
  • 444
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 138
Някой има ли схеми на Height chart? Дори не знам на български как се казва.

# 46
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз пък ще шия ето тези "пилета" Laughing  http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=32064&d=1169217321
http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=32888&d=1170180307
това символи на Египет и за тях ми трябваше фото паспарту/туй шаренкото./

# 47
  • Мнения: 2 924
Някой има ли схеми на Height chart? Дори не знам на български как се казва.
ръстомери се казват

# 48
# 49
  • София
  • Мнения: 316
Благодаря ви момичета.Това са неща правени последните 3 години.Преди нито можех да шия ,нито знаех нещо за това завладяващо хоби.В началото давах на рамкер да слага рамките,но сега си купувам разл.рамки за снимки ,слагам паспарту и готово.За паспарту ползвам от тези цветните картони по книжарниците.Може да се използват и опаковъчните хартии,ако искате шарено паспарту,а отдолу картон.Това важи за по-малките гобленчета.
Valja стрелките са в/у фолиото за принтер/не е стъкло/Иначе рамкерът ми предложи да ми направи такава рамка със стъкло и стрелките да са вътре,но тр. да чакам мн. време.
Ivanichka   :bouque








# 50
  • Мнения: 270
Бонбо-Нелла  това мишле е супер сладко. Би ли споделила схемата?
Bonbo, mozhe li i az da se naredia na opashka za shemata na mishleto? Tolkova e sladko! Moliaaaa teeee!
Момичета, заповядайте! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114255&photo=3
В лявата част на схемата не са скенирани добре символите, но смятам, че това няма да е проблем.. Wink Сега да видим коя ще се похвали първа!   bouquet

# 51
Извинете неинформираността ми, но бихте ли ми казали как се правят тези часовници? Не ми е много ясно къде се слагат стрелките

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Bonbo-Nelka, огромно мерси за скоростниа отговор! Имам да довърша още млако моите мечоци и след това плануват твоите 2 мишока - звездоброеца и този с калинката.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Bonbo, а можеш ли да сканираш само символите към цветовете в ляво, че иначе ще е трудно да определя розовата гама Wink или поне издай тайната как напасна цветовете. Мерси предварително.

# 54
  • Мнения: 1 111
geniko, разбрах обяснението за паспарту...
Що се отнася до часовника - кажи в кой брой на списанието е схемата - ще се опитам да го намеря.Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 138
Верно има страхотни ръстомери ама няма схеми  newsm45

# 56
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Момичета, като гледам вашите творения, чак ме е срам да ви покажа моето скромно творчество...от 5-6 миниатюрки Embarassed
Ма важно е желанието Wink
Бонбо-Нелла, искам го тоя часовник, но нямам никаква представа как се прави. Дай всякакви подробности

# 57
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Верно има страхотни ръстомери ама няма схеми  newsm45
Миличка ,пиши на момичето ,което е пуснало снимката и то ще ти изпрати схемата/пиши им на лични/

# 58
  • Мнения: 1 172
Някой има ли схеми на Height chart? Дори не знам на български как се казва.
Аз имам няколко варианта на ръстомери. Дай ми е-майл, на който да ти пратя картинките им, а след това и схемите на тези, които са ти харесали.

# 59
  • Мнения: 7 803
и аз искам ръстомери  Praynig jumperche@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт