Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 702
  • 444
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 803
Бонбо- Нелла, като отвориш снимката, горе вдясно има една лупа  Peace

# 361
  • Мнения: 270
Алесина, благодарна съм ти! Вече съм длъжник... С 40 цвята е, но мисля, че си заслужава!
Всевиждаща, нещо не я видях, но с кликане се получи чудесно! Благодаря и на теб!

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 23:55 от Бонбо-Нелла

# 362
# 363
  • Варна
  • Мнения: 2 495
Geniko, покажи до къде си стигнала с тези мечоци. Аз сколасах да ушия трите и почту преполових фона, остана ми само най-малкото мече в дясно.

# 364
  • Мнения: 2 116
Здравейте дами!  Hug Искам да си направя една консултация с вас! Подариха ми за Цветница един гоблен! Казва се "Утро над морето" на ТПК"Заря" с конци Мулине!  Rolling Eyes Малък е и е 1:4! Иска ми се да го шия 1:2 с 3 нишки, ама ме е страх дали ще ми стигнат конците???   ooooh! И сега съм в размисъл какво да правя?!  Thinking

# 365
  • Мнения: 7 803
аз така ших момиченцето, то е комплектовка на милена стил. не само че ми стигнаха конците, а и доста останаха.

# 366
  • Варна
  • Мнения: 6 129
Здравче, ТПК Заря в едни картонени кутии ли е - едноцветни с картинката в средата. Ако е такъв конците стигат и хартисват.

# 367
  • Мнения: 2 116
Оххх! Освен пък да рискувам, а ако има проблем да допълвам с други!  Whistling

Здравче, ТПК Заря в едни картонени кутии ли е - едноцветни с картинката в средата. Ако е такъв конците стигат и хартисват.

Същите!  Peace

# 368
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте дами!  Hug Искам да си направя една консултация с вас! Подариха ми за Цветница един гоблен! Казва се "Утро над морето" на ТПК"Заря" с конци Мулине!  Rolling Eyes Малък е и е 1:4! Иска ми се да го шия 1:2 с 3 нишки, ама ме е страх дали ще ми стигнат конците???   ooooh! И сега съм в размисъл какво да правя?!  Thinking
Според мен трябва да стигнат и даже да останат, ако шиеш с две нишки, но за три ...... 

# 369
  • Мнения: 7 803
valja, 1 към 2 се шие с 3 нишки, с 2 ще прозира  Peace

# 370
  • София
  • Мнения: 316

Manzhelka,до тук съм го докарала.Давай и ти да ги завършваме тия мечоци най-сетне Laughing

# 371
  • София
  • Мнения: 316
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86492 .Manzhelka,тука се вижда най-добре

# 372
  • Мнения: 2 116
valja, 1 към 2 се шие с 3 нишки, с 2 ще прозира  Peace

Ших "Молещи се ръце" 1:2 с 2 нишки и нещо не ме кефи!  Tired Затова искам това да го пробвам с 3, ама ще видим кога! Днес пак ших "Тайната вечеря"!   Laughing

# 373
  • Мнения: 7 803
valja, 1 към 2 се шие с 3 нишки, с 2 ще прозира  Peace

Ших "Молещи се ръце" 1:2 с 2 нишки и нещо не ме кефи!  Tired Затова искам това да го пробвам с 3, ама ще видим кога! Днес пак ших "Тайната вечеря"!   Laughing
a да ти е под ръка схемата ? днес се бях сетила за него  Hug

# 374
  • Мнения: 2 116
valja, 1 към 2 се шие с 3 нишки, с 2 ще прозира  Peace

Ших "Молещи се ръце" 1:2 с 2 нишки и нещо не ме кефи!  Tired Затова искам това да го пробвам с 3, ама ще видим кога! Днес пак ших "Тайната вечеря"!   Laughing
a да ти е под ръка схемата ? днес се бях сетила за него  Hug

Ако е за "Молещи се ръце", тези дни ще ти я сканирам!  Peace Ако е за "Тайната вечеря"- имам я!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт