Правите ли си планове ?

  • 1 164
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
аз не,но мъжа ми прави и за трима ни с детето Joy

# 16
  • Мнения: 27 524
По-скоро не. Имам предвид какво ме чака и гледам да го свърша, но планове не. Може да се кажче, че нахвърлям някакви идеи, но повече се нагаждам според моментните ситуации.
Пък и правненето на планове за мен е по-генерално от дневните задачи и ангажименти. По-скоро го приемам като планове за почивката през лятото, за пътуване, за обзавеждане, нещо такова.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Задължително. Иначе не смогвам. Пък така ми остава някоя минута за форумска веселба.  Mr. Green

# 18
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мечо Пух, ти си разчертала цялата година!?
Накара ме да се замисля, че аз по-дългосрочните неща си ги знам като идея, но като им наближи времето, тогава почва едно планиране....
Такааа, юни ще кръщаваме детето, август ще правим грандиозен ремонт вкъщи, после на заслужена почивка и до тогава трябва да сме измислили детегледачката ще гледа ли още Дани или ще го пращаме на ясли.  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 076
Никакви планове повече.

# 20
  • Мнения: 990
Планувам да си променя тотално живота , напук на всички  Crossing Arms

# 21
Честито! Животът било това, което се случва докато правим планове. Поне според Джон Ленън.

И още един:

- Знаеш ли как можеш да разсмееш Господ?
- Не.
- Разкажи му плановете си за бъдещето.

# 22
  • Мнения: 2 407
Правя си и гледам да ги изпълнявам.И почти винаги успявам.

# 23
  • Мнения: 1 336
През седмицата непрекъснато се движа по план, органайзери, пощи всичко ме подсеща по часове  Sad да живеят новите технологии  Party на работното си място не бих се оправила без план. В момента в който се появи бъдещ ангажимент записвам Simple Smile
Напоследък все по-често плануваме отпуски, почивки с месеци напред, преди години се забалявах в немско, че живеели в матрицата ама май и ние сме там вече  Wink
Само когато съм с детето не правя планове, действам импулсивно.

# 24
  • Мнения: 1 446
М-да. Ходя с един дебел тефтер в чантата и си пиша всички екстри за деня. Само 00 не вписвам вътре.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги си правя планове!

Дразня се, когато някой ми ги разваля.

# 26
  • Мнения: 2 759
...на работното си място не бих се оправила без план.

                  Ще използвам момента да ви препоръчам симпатични бележки за десктопа . Можете да записвате там ежедневни и рутинни задачки, да ги настройвате да ви се появяват всеки ден в определен час, или само веднъж седмично/месечно. Бележките могат да се оцветяват в различни цветове и да им се задават като цяло различни стилове. Удобно. И безплатно  Peace.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поставям си задачки, но чак планове - НЕЕЕЕЕ!  Naughty

Човек предполага, Господ разполага!

# 28
  • Мнения: 1 418
Набелязвам си някои неща за следващият ден.Наум.Опитвам се
да ги свърша.Невинаги успявам.Дългосрочни-не,защото имам
горчив опит.

Общи условия

Активация на акаунт