Пъзели 71

  • 20 679
  • 688
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 734
О, страхотно е това Арт Нуво, mery_poppins1!

# 286
  • Мнения: 7 464
Още един благодарение на Ади, много бърз и приятен за редене Blush

Mood Board
500 части
speedpuzzle.eu

# 287
  • Мнения: 6 734
Melody - Heye 1000

# 288
  • Мнения: 584
90's Blockbusters Movies
Master Pieces, 1000

# 289
  • Мнения: 65
Schmidt 1000части

# 290
  • София
  • Мнения: 2 709
Зимата ще остане в сърцето ми Heart
A day at the Christmas tree farm
Galison 1000 части

# 291
  • Мнения: 435
KS Games 1500 части - Пристанище Чарлстън

# 292
  • Варна
  • Мнения: 960
Ооо, NalSi, тъкмо и аз редя този. Заседнах на вълничките, затова минах на облаците Grinning.

# 293
  • Мнения: 435
FloridaM, аз започнах от средата на пъзела - сградите и корабите. Морето и горната част на небето ги наредих накрая.
Пъзелът е прекрасен и страшно ме е яд, че трябва да отрежа рамката от долу. Ще го слагам в рамка. Размерите на рамката трябваше да са 60/90, но всъщност видимата част е 58.5/88.5, а пъзелът е точно 60/85.

# 294
  • София
  • Мнения: 3 463
Великата голяма сова, автор Джеремая Кетнер, Heye, 1000 части

# 295
  • Мнения: 7 464
Замислих се, че неусетно събрах почти всички зодии на Black Sea. Не съм целяла да ги събирам, но като ми попадаха съм взимала, винаги втора употреба. Не ги и пазя, не са ми за колекция. Просто имам готин спомен от онази пъзелмания как успяхме да ги завъртим и да ги наредя всичките до финала в събота Smiley
В този ред на мисли ако случайно някой иска да се раздели с Близнаци и Водолей на разумна цена или да ми ги даде назаем бих се радвала да наредя и тях - последните, които ми останаха Smiley

# 296
  • Мнения: 495
От мен един любим Поаро, подарък от скъпа приятелка. Много приятен за редене.

# 297
  • Тополовград
  • Мнения: 616
KS Games 500 части.

# 298
  • София
  • Мнения: 3 463
Рай за слонове, Heye, 1000 части

# 299
  • София
  • Мнения: 2 476
Уф не знам от кога не съм писала, но 24 часа не ми стигат. Редя пъзели активно имам 2-3 кашона за продаване и не мога да сколасам да снимам и да кача в групите. Радвам се на красотите.

Общи условия

Активация на акаунт