Пъзели 71

  • 20 835
  • 692
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 39 087
Ravensburger 1000 - Canal Boat

# 436
  • Мнения: 7 464
Днес започва американското национално, всички стриймове са тук - https://www.youtube.com/@usajigsaw/streams

Иначе започват днес с церемония по откриването следвана от четири квалификационни групи. Ако смятам правилно първата започва в 15:15 часа българско време, втората е от 17:30, третата 20 и четвъртата 22:15.

# 437
  • София
  • Мнения: 2 477
о ще ги гледам, там винаги дават много готини пъзели Simple Smile

# 438
  • София
  • Мнения: 3 464
Живот във ван, Cherry pazzi, 500 части

# 439
  • Мнения: 7 464
Открито е американското национално, първият пъзел е доста симпатичен


Резултати тук - https://worldjigsawpuzzle.org/usajpa/nationals2026/individual/A

# 440
  • Мнения: 2 962
Много приятен за редене изглежда!

# 441
  • Мнения: 6 737
Lunar Serenade - Cherry Pazzi 1000

# 442
  • София
  • Мнения: 3 464
Посрещане на новия ден, Cherry Pazzi, 500 части

# 443
  • София
  • Мнения: 2 710
Schmidt,1000 части - Каравана в планината

# 444
  • София
  • Мнения: 2 477
От мен един пътуващ от фейса любимите Джелини

# 445
  • София
  • Мнения: 3 464
Тему, 1000 части

Първият ми пъзел от Тему и последния ще е. Хубави цветове и картина, но много тънки части, незнам от какъв материал, но има чувството, че са от пластмаса. Никакво удоволствие не ми беше да го редя.

# 446
  • София
  • Мнения: 2 477
Аз от Тему само дървени вземам. Харесвам си картинка и размер и така.

# 447
  • София
  • Мнения: 3 464
Дървен не съм редила никога от никъде, ще пробвам.
Реших да пробвам и много ме кефят картинките с бабите от Тему, но повече не. Ще се надявам да пусне някоя готина марка подобни изображения.

# 448
  • Варна
  • Мнения: 39 087
Eurographics 1000 - Coffee

# 449
  • София
  • Мнения: 2 710
Black Sea, 500 части - Вселената в нейните очи

Общи условия

Активация на акаунт