Отговори
# 645
  • Мнения: 23 534
Да разнообразим престоя на отрупаните празнични маси с една статия от руските групи.
Инфото за датата на следващия епизод от  „Eşref Rüya“ не ми се струва много достоверно, но някои от разсъжденията ми допаднаха.



В навечерието на Нова година феновете на турския сериал „ Мечтата на Ешреф “ бяха неочаквано разочаровани: на 31 декември 2025 г. дългоочакваният 28-ми епизод не се излъчи. Зрителите останаха смаяни – къде беше епизодът, на който бяха възлагали надеждите си? Какво се криеше зад тази пауза: неочаквани обрати в процеса на снимките или умишлен ход на сценаристите да предизвикат вълнение?
Оказва се, че работата по 28-ми епизод все още не е завършена. Снимачният екип е потопен в старателния процес на създаване на нови сцени и е обявена пауза от вторник до 4 януари – празниците ще променят графика. Едва след празниците екипът ще започне снимките на 29-ти епизод. При тези обстоятелства е малко вероятно 28-ми епизод да излезе скоро: дори до 7 януари той едва ли ще бъде завършен и излъчен. Най-вероятната дата на премиерата е 14 януари 2026 г.



Това забавяне, макар и принудително, само засилва напрежението, което вече е натрупало до краен предел. За да се разбере наистина дълбочината на очакването, си струва да се върнем към събитията от предишните епизоди – където всяка сцена беше изпълнена с тревога, а всяко решение заплашваше с необратими последици. Ешреф, обсебен от идеята да открие убиеца, внезапно среща Нисан на гарата. Тази среща, като искра, разпалва верига от катастрофални събития: скоро Нисан е отвлечена, а Ешреф се потапя в бездна на отчаянието. Неговият свят, вече разбит, сега се пука по шевовете – любовта, дългът и жаждата за отмъщение са вплетени в стегнат възел, от който няма лесно бягство.



Междувременно Кадир, чиито дела са провалени от безмилостните действия на Ешреф, решава да предприеме отчаяна стъпка. Той се опитва да запази контрол над ситуацията, но рискованата му маневра се обръща срещу него. Войната между него и Ешреф ескалира: след като Ешреф си връща хотела с хитър план, следващата му цел е старата къща. „Сираците“ са разделени на два лагера и всяка тяхна стъпка е като по тънък лед. Нисан, на ръба на смъртта, е принудена да се изправи пред ужасната истина – убийството на сестра ѝ крие много повече тайни, отколкото се е смятало първоначално. Който и да е възнамерявал да я използва като пешка, не е взел предвид едно нещо: яростта на Ешреф е безгранична. Той е готов да стигне докрай, дори цената да е непосилна.



Трагедията достига своя апогей, когато Садък умира пред очите на Ешреф. Този момент се превръща в точката без връщане назад: нещо в душата на героя се разбива и следващия път, когато срещне Кадир, той няма да му остави никакъв шанс за милост. Отмъщението му вече не се ръководи от студено пресмятане – то е водено от сляпа ярост. И в сянката на тези събития Селма плете мрежата си. Тя попада във владение на кадри от убийството, което е извършил Ешреф. Тя вижда това като възможност: използвайки Нисан като лост, тя възнамерява да стигне до корените на организация, далеч по-голяма от тази, с която се бори Ешреф. Но Нисан, въпреки смъртния риск, няма намерение да бъде жертва. Тя е готова да се изправи срещу самия Ешреф, следвайки свой собствен, все още неизвестен, план.



И сега, докато очакват Епизод 28, зрителите остават сами с въпроси, които изгарят въображението им: Как ще се промени Ешреф след смъртта на Садък? Ще се превърне ли яростта му в негова сила или в негова гибел? Какво крие Нисан? Дали готовността ѝ да рискува всичко за мъжа, когото обича, е отчаяние или внимателно пресметната тактика? Какви нови заплахи се крият зад кулисите? Селма, стремяща се да разкрие организацията, може неволно да разпали пожар, който ще погълне всички. Ще успее ли Кадир да се задържи на власт или грешките му вече са го обрекли на провал? Тази пауза е нещо повече от техническо забавяне. Тя се превръща в част от драматургията, принуждавайки зрителя да преживее отново всяка секунда от очакването, да мисли, да гадае, да си представя. В наши дни, докато камерите мълчат, историята живее във въображението на онези, които са се влюбили в „ Мечтата на Ешреф “. И когато епизод 28 най-накрая се появи на екраните, е вероятно той да взриви сюжета с нов вихрушка от събития – в края на краищата, в свят, където любовта и отмъщението са преплетени, а истината винаги е скрита зад седем ключалки, всеки епизод може да се превърне в повратна точка.
Източник: https://kinoturkey.ru/novosti/26405-kogda-vyydet-28-seriya-seria … chta-eshrefa.html Kinoturkey.ru ©

# 646
  • Мнения: 35 359

От Продукцията
" Новогодишното ни желание е ясно още от ден първи".  










Деметка и компания се забавляват навън в снега от Градинката от вкъщи.😃🥂🥳🤍🤍🤍Nature Snowflake Nature Snowman

Последна редакция: чт, 01 яну 2026, 17:21 от femmi2

# 647
# 648
  • Мнения: 35 359







Последна редакция: пт, 02 яну 2026, 02:15 от femmi2

# 649
# 650
  • Мнения: 35 359
Новата Година започва бляскаво и успешно за Хазалчето .Sparkling Heart Тя ще бъде на червеният килим в Рияд заедно с други звездни колеги от бранша . Нямаме търпение да я видим там и отразим всичко.  
С Каан Ург. са били в Общ проект в миналото така че отново ще се срещнат и видят . Ханде , Туба и Баръш ако не греша са чести гости там . Ех , как ми се искаше и Чаатай но .... Ще се радваме на нашата красавица Хазал. Yellow Heart По  принцип всяка година има такова събитие  с покани и предполагам арабите плащат и хонорари . Money


От Бирсен

Турските Звезди завладяват Joy Awards! Бляскавото завръщане на Пънар Дениз

Рияд отново ще бъде сцена на истински звезден спектакъл! На 17 януари едни от най-популярните турски актьори ще присъстват на престижната церемония Joy Awards, която всяка година събира световния елит на шоубизнеса.

Сред най-очакваните гости е Пънар Дениз, която след пауза заради майчинството прави първата си голяма публична поява. След раждането на сина си Фикрет Хакан, актрисата се завръща уверено и стилно на едно от най-мащабните международни събития.

Освен Пънар Дениз, в Рияд ще бъдат и Халит Ергенч, Туба Бююкюстюн, Баръш Ардуч, Хазал Кая, Ханде Ерчел и Каан Урганджъоглу. Звездите заминават на 16 януари, а на следващия ден ще блеснат на червения килим.

Последна редакция: чт, 01 яну 2026, 20:45 от femmi2

# 651
# 652
  • Мнения: 35 359




Последна редакция: пт, 02 яну 2026, 02:16 от femmi2

# 653
  • Мнения: 23 534

От сръбските фенове:



Пожелаваме ви щастлива и успешна година ❤️



# 654
  • Мнения: 35 359
Изненадите от Демет не спират. Smile





# 655
  • Мнения: 23 534
Demet Özdemir - Gözü Kara (официално видео)


Сингълът на Demet Özdemir „Gözü Kara“ вече е достъпен в YouTube и всички дигитални платформи.
Текст и музика: M Lisa (Zeynep Melisa Gülen)
Аранжимент: Bertin Yıldız Видео: Meryem Baburoğlu


Адмирации за Демет! Страхотна е!
Цитат
Демет наистина навлезе в ерата си на поп звезда, благодарение на #EşrefRüya. 😍🫠 Тя има приятен тон за разказване на истории и е успокояваща за слушане.
Благодаря ти за това!@dmtzdmr💕
**********
Какъв невероятен глас и толкова перфектна актриса, Демет!😍😍Обичам те толкова много 🥹🫶🏻🫶🏻
**********
Тя пленява с актьорската си игра на екрана, а също така работи усилено в студиото върху песните си, давайки най-доброто от себе си; ти си наистина вдъхновяваща жена, Демет Йоздемир.
**********
Най-накрая песента е на пазара! Чаках я с нетърпение да бъде издадена и гледам последния епизод, за да я чуя отново 🫶🥺🥹😭

# 656
  • Мнения: 35 359
Добро петъчно утрооо Nature Snowflake







От канал Д   ''Този, който може да ходи сам, никога няма да се изгуби''.
https://x.com/nisagul899/status/2006744223102677272



 Чаатай е в Зимният курорт  Банско - България заедно с гаджето и Обичайната приятелска компания. Тук са празнували НГ .  Кой е качил фотото не е ясно или поне аз не разбрах но може да е някои, който го е снимал и разпознал въпреки зимната екипировка . Студеничко си е там. Като знаем как обича да си похапва си е хапнал доста от местни деликатеси и манджи вкусни . Трябва да има и от двете валути за плащане или с карта като си няма проблеми даже е по - удобно . Сега е някакъв хаос но ще се нормализират нещата .  Никога не съм го виждала да кара  ски , но може и да се учи. Който иска и има възможност да иде да го види там докато не се е прибрал в Турция след ден , два . Ваканцията свършва и започват отново забързаното темпо и снимки на сериала .

Последна редакция: пт, 02 яну 2026, 16:42 от femmi2

# 657
  • Мнения: 23 534
Здравейте, дами!


Ехаа, тази новина не може да бъде подмината:

Чаатай, Аслъхан и приятели прекарват празниците в български ски курорт.


Феновете в Х са в еуфория: "Най-накрая, снимка от моята прекрасна двойка! ❤️" А българките вече обикалят ски курортите, за да зърнат своя любимец.
Браво на Чачо! Ще просперират курортите ни, ще станат световно известни.  Посещаемостта ще се увеличи, търговците ще имат късмет, а българските фенове ще го следват неотлъчно. Жалко за Аслъханче, няма да усети почивка с възлюбения.
Но... Ешреф Тек е насреща и ще брани своята кралица:




"Не можем да запомним всичко, което ни се случва в дните, но е прекрасно, че ни се случват дни, които си струва да бъдат запомнени."
Нека 2026 ни донесе скорост, вдъхновение и свобода!

# 658
  • Мнения: 35 359
С двойния паспорт си пътува свободно и където си поиска.

Повечето се прехласват по всяка снимка или лайк чак e смешно. Двойка , като двойка. Красиво стоят един до друг и толкова нищо особено. На всяка ще и се дигнат акцийте и ще е Обект на внимание заради името му и кариерата и славата и ще се възползва от това. Всеки си има свои вкус , усещания и разбирания. Няма как на всички да се харесаш и не е нужно. Грозното е когато се преминава границата, щото все пак това си е техен живот и избор и няма какво да се направи одобряваш или не  това е реалността , въпреки мечтите. Това е да имаш късмет и да те забележи. Изведнъж се опознаха и започнаха връзка след дигиталния проект. Явно са се намерили някъде по купони пламнала е страстта и айде.... Имат общи интереси и теми и "Щастието Обича тишината". От тази нова година ако се задържат ще започнат втората си годишнина от връзката им. Някои все още мислят и твърдят че всичко е Пиар стратегия и не вярват в нищо. Но като се замисля няма смисъл в това дори и заради актуалният проект в момента и Огнената му и известна партньорка. Не е такъв човек да използва но може и да грешим. Времето ще покаже каква е истината. Разбираемо е имат си Общи фенове влюбените гълъбчета и се разтапят направо и фантазират. Знае ли човек какво ще му поднесе живота. Може и да познаят за по сериозните неща , може и ей така да се разделят и любовта да си иде и увехне. Дори и най добрите и дълги връзки или бракове се разпадат по разни причини. Някои си остават с уважението , други не чак толкова зависи от много неща и настройката на човек. Когато има и дете / деца  нещата са по - сложни. Това е част от живота ти и няма как да го изтриеш или забравиш. Чаатай си е моногамен по принцип в което няма лошо.

Последна редакция: пт, 02 яну 2026, 17:35 от femmi2

# 659
  • Мнения: 21 358
Чачо щом я доведе тук нещата вървят сериозно. Ама няма да казвам нищо повече!
Той се издига в очите ми с тази любов към България.

Общи условия

Активация на акаунт