Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 721
Eй как избързахте и се накачурихте в новата темичак а тук няма никой Simple Smile НАли щяхме да изпишем тази Simple Smile нямате търпение ейй  Mr. Green

# 286
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Eй как избързахте и се накачурихте в новата темичак а тук няма никой Simple Smile НАли щяхме да изпишем тази Simple Smile нямате търпение ейй  Mr. Green
Аааа, аз съм съвестна и не пиша там - да изпишем докрая страничката пък тогаз...или и аз да бягам там newsm78?

# 287
  • София
  • Мнения: 5 721
Е аз писах и там вече ,защото гледах че нямаше никой тук Rolling Eyes Избързахме всички ....  Mr. Green Party

# 288
  • Мнения: 11 607
А вие защо пускате по 2 теми наведнъж?

# 289
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А вие защо пускате по 2 теми наведнъж?
Гита спомена, че има работа и излиза - като изпишем тая - тогава в новата...
Айде, нищо не е станало!
Местим се дружно!

# 290
  • Мнения: 11 607
А вие защо пускате по 2 теми наведнъж?
Гита спомена, че има работа и излиза - като изпишем тая - тогава в новата...
Айде, нищо не е станало!
Местим се дружно!

Да си кажа аз моето мнение..... ако може.....

Правя темата на многодетните мами...Имам си един лимит от мнения(наложен от мен самата) и когато ги стигнем - тогава пускам нова тема и се разбирам с модератор да заключи старата..... Та не е казано,че на строго фиксирани 15 стр. да се пуска нова тема...за да не пишете на 2 места - спокойно си изписвайте старата и когато Гита има възможност пускате нова и помолвате мод да заключи старата. Ето какъв е проблема вместо на обяд - вечерта да се пусне нова тема... А и Гита като я направи новата тема - може да я пусне на някоя мама от вас на ЛС - и другата мама да я пусне, когато и дойде времето.....

Това е мое мнение, как аз процедирам - за 1 стр. повече никой няма нищо да каже(предполагам), но така става едно объркване - недоизписана стара, рано почната нова.....

Общи условия

Активация на акаунт