Промени ли се отношението към вас след като забременяхте?

  • 3 051
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Не и не виждам защо трябва да се променя?Аз,бях бременна,а не болна PeaceКарах чудесна бременност,а внимание съпругът ми винаги ми е обръщал !

# 16
  • Мнения: 6 164
Да, голямо глезене падна от всички. Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Ами не, да не звучи като фукня, но моят мъж и без да съм бременна доста ме глези Embarassed Родителите ми - също.
Същото е и при мен, Ицо винаги е много внимателен. Сега и всички останали са още по-внимателни- и колеги и приятели и близки. Само дето аз на моменти забравям че в коремчето има бебче и се поизхвърлям, но добре че са всичко те да ме възпират  Mr. Green Peace

# 18
  • Мнения: 4 629
Започнаха да ме глезят повече и да ми "треперят" повече

# 19
  • Мнения: 164
И преди това всички са се отнасяли изключително добре,но може би след като забременях се тревожеха повече. Иначе отношението на любимия и преди и сега е особено мило и загрижено.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Само съпругът ми и моите родители Simple Smile

# 21
  • Мнения: 603
На съпругът ми особено се промени  Tired Tired Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Определено са по-внимателни и загрижени, особено като правихме ремонти и основно почистване, се чувствах като пренцеса.  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 695
Не и не виждам защо трябва да се променя?Аз,бях бременна,а не болна PeaceКарах чудесна бременност,а внимание съпругът ми винаги ми е обръщал !
И аз бях така  Peace

# 24
  • Мнения: 6 461
Интересуваше ме дали след като забременяхте близките ви, имам предвид мъж, майка, свекърва и т.н. започнаха да се отнасят към вас с разбиране, да ви обгрижват, да се интересуват как сте и как се справяте или всичко си остана по-старому?
Те винаги са се отнасяли с разбиране .
Рзбира се ,че бяха притеснени ,но отношението им беше като по строму.

# 25
  • Мнения: 2 677
Да, гледаха си ме като писано яйце - и роднините, и приятелите, и колегите ми.  Peace

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами при мен се усети една заинтересованост как съм,става ли ми още лошо,рита ли,абе доста заинтересовани бяха всички Laughing

# 27
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
При първата ми бременност всички много добре се отнасяха към мен, изразяваха радост и емоции- правиха ми комплименти, казваха колко много съм се разхубавила и как сиияя от щастие. Blush За съжаление загубих детето в 28г.с
При втората ми бременност аз не смеех да кажа нищо на никого, сърцето ми се свиваше от болка и страх.Когато наи после съобщихме новината всички бяха много щастливи и внимателни с мен( те и без да съм бременна пак са), моите колеги за "златни"!
А колкото се отнася до моят съпруг- ако не беше тои аз нямаше да мога сама да се справя с емоциите- но се отнасяше с мен мило като с обичан човек, а не като с болна.
Затова им Благодаря и ги Обичам!
Вили  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 873
ами при мен винаги е имало внимание и помощ от страна на съпругът ми Heart Eyes майка ми се държи странно-на моменти ме шашка с разни страхотии за бременността и раждането,друг път ме тревожи с излишни проблеми,трети път е внимателна и ведра......но май винаги си е била такава newsm78свекитата се радват-дълго време са искали внуче,а по-големият брат на мъжът ми и жена му нещо не са успели Confused та се грижат за мен,притесняват се,когато ходя на изпити и работа,но имам чувството,че свекърът ми започва да се отнася собственически към бебето-то още не се е родило,а той го нарича "мой човек",сякаш аз съм просто инкубатор #Cussing out раждането е след по-малко от 2 месеца и зачестяват съветите от тяхна страна,дори правят сметка как като поотрасне детето,те ще вземат да го гледат,а аз ще се върна на работа #2gunfire.с две думи-имам чувството,че на мен се гледа като на инкубатор-вече почти 8 месеца откакто съм бременна,а свекърва ми не може да разбере,че трябва да слага по-малко лук,мазнина и подправки в манджите си,понеже ми е..... майката на стомаха Sick не знам-те не са лоши хора,но аз ли съм станала прекалено чувствителна newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Промени се, но е ужасно досадно. Яж, не яж, прави това, не прави онова... дават акъл и непоискани съвети ... лазят ми по нервите. Абе все едно съм малко дете.

Мъжът ми определено е по-внимателен и се съобразява, но чак нещо специално - не. Макар че понякога ми се приисква и аз да се полигавя и поглезя, нали сега ми е паднало  Mr. Green Ама не минава...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт