здравейте всички близнашки майки,аз сам нова в тоя форум,но ми е интересно припомням си много неща,на мен май вече не ми е мястото тук понеже моите близнаци вече са големи.Но искам да кажа на Клер че и пожелавам от сърце всичко да излезе грешно и тя да си роди две прекрасни здрави деца,разбирам я защото и на мен ми се случи, затова родих и по рано.Във  вторник ме повика доцента на АГ-то във Варна да ме видел на видеозон, да кажа само че аз в болницата натрупах стаж лежах 5 месеца,та ме вика величието и ми вика едното 1.500,другото 1.400,направо ме побиха тръпки и му дръпнах му един рев.В четвъртък величието пак ме вика и ми казва едното 1.400,другото 1.200,чуствах се като попарена,викам си какво става тука пак рев,рев.Всъбота ме хванаха болките и родих чрез секцио моте близнаци Татяна-2.400,49см.Диян-2.300,47см.,вече са на 16 год. да са ми живи и здрави.вярно лежаха в кувиоз 14дни и ни изписаха чак на 22 ден. Клер пожелавам ти всичко най,най- добро и много късмет ,искам да ти кажа че не винаги познават.