Чакаме по едно, две или три ... - АПРИЛ щедър е, нали

  • 13 456
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 925
За кърмата - при мен нещатата са  ooooh! щурти като водопад и сега съм постоянно с помпата, не постоянно, имам 1 час малко почивка и пак се почва, въпреки че Мая яде от гърдата, та се чудя как да почна да я регулирам кърмата, не си представям да ходя по улиците и постоянно да съм подгизнала, макар и с подложки  Crazy Уфф, много е объркано, но в общи линии въпросът ми е да ги цедя ли като рукне реката или да ги оставя да си течат и постепенно това ще се регулира от бебка. Иначе да се цедя само след кърмене newsm78

# 76
  • Мнения: 85
Ку-ку - тука сме и нямаме признаци, че ще раждаме скоро.  Днес пак след 3 часа разходка -ни болки, ни контракция, ни дяволи. Прибирам се - таткото гледа "Такъв е живота" и ми подскача от вратата-хайде вече да идва бебето, искам и аз нашето бебе, няма търпение човека. Аз пък каква съм такава луда, изобщо не бързам, чакам си термина-26.04 и вообще не бързам. Вече започвам да си мисля, че аз нещо не съм в ред-то бива непукизъм, ама чак толкоз, просто нямам чувството, че ще е сега, пък то кога ще е ако не сега  #Crazy

Тъкмо и аз се чудех освен мен, Све_Дим, Зазу и Пролет остана ли още някои, ама имало и други  Hug

Ларсен-специални поздрави за принцесата-наистина е мноого хубава, особено където се усмихва-истинска красавица. Хайде да видим скоро и нашето гардже, че то нали само ние сме с момиченца от варненки.

Целувки на всички и кой знае-може утре татковците ни да пишат  Laughing

# 77
  • Мнения: 44
И аз съм от чакащите - през толкова настроения минах вече, не знам кога ще ми се падне реда.  newsm78

# 78
  • Мнения: 137
Днес нямахме нет доста време та пропуснах какво става с пловдивската среща. Като гледам май остава за утре - горе-долу към колко часа и къде?

Елизара е от вчера много нервна и си мисля, че са колики. За първи път се храним на по-малко от 3 часа и будува между храненията (естествеби с рев). Днес става на 1 месец и вече си мислех, че ще ни се размине с коликите, но уви. Дадох на 2 пъти Инфакол, но по половин капкомер, за да видя дали от това ще се повлияе и определено имаше ефект, но за кратко, явно трябва да си се дава точната дозировка.

За памперсите - мин, по 7-8 на ден - преди всяко ядене и като я усетя че е свършила голмата работа. От 10- дена сме с огромна рана на дупето, която се подобрява но много бавно.  А и при нас почти не минава смяна без да се напишка и да измокри пелени, дрехи и т.н. Голям зор, защото при смяна на памперсите и миенето се дере сякаш я колят. Не знам при вас как са бебоците при тези процедури - тя затворя очи, надува гайдата и чак сълзи излизат.

На някоя от кърмещите мами дали е взимала лекарство против главоболие. Мен от 1 час ме боли главата и не знам какво мога да взема.

# 79
  • Мнения: 221
Денисимо,хубаво е че си спокойна и изчакваш търпеливо термина си.Аз като си спомня колко рев изревах,колко нерви потроших и то не от друго ,а от притеснение как ще е всичко,ще си изчакам ли да вляза в деветия,ще издържи ли бебка до термин и накрая така стана,че даже и отсрочихме един ден.Напрежение без причина,но............бременна му работа.Нали цяла бременност бях с хапчета за пустите контракции и се молехме да се задържи,милата,така се вкопчи ,че накрая не ще да излиза. Laughing
Така че давай все така и скоро да ни зарадваш!!!

# 80
  • Мнения: 635
Здравейте, добре дошли на завърналите се !  Simple Smile
Ние също сме още 2 в 1, днес цял ден по разходки , снощи с..с, и пак нищо, странното е че не ме е  хванало страх искам си бебето вече да го гушкам ! Във втроник сме на доктор да видим!
Денисимо - и аз съм още тук и моят термин е на 26ти така че не сме малко май !

Дано скоро и ние усетим радостта !

# 81
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте,мили мами!  bouquet
Много съм щастлива,че най-после съм вкъщи и отново сред вас.
Ние с бебчо сме добре,храним се и спинкаме,засега нямаме никакви проблеми и сме много кротки.Проблемът ми е,че нямам достатъчно кърма и засега позлвам и добавка,но се нзадявам занапред да се регулират нещата.
За мамите,които ползват адаптирано мляко-каква марка купувате?Извинявам се,ако темата вече е коментирана,но все още нямам време да прегледам форума и това,което е изписано,докато ме нямаше.
Целувки от нас и хубава вечер Hug

# 82
  • Мнения: 228
Май само Денисимо и аз не бързаме да раждаме! Моето настроение е едно радостно, спокойно, лежерно... успокоих се, че ще раждам на 28-ми Април (според моя д-р едва ли ще родя преди това, а тогава ще помогнем, ако не е тръгнало). Сега правя планове за всеки ден от следващата седмица. Освен това, както някои от Вас са констатирали, заветната мечта на нашия татко за бебе - Телец вече е абсолютна реалност!  Peace

Хайде, че нашия батко утре е на олимпиада по математика и ни предстои "лека" битка със задачите!

# 83
  • Мнения: 56
Момичета,за срещата,предлагам да е около 13ч.-ч3.30ч.пред трибуните,ако сте съгласни,ако не-предлагайте друг час,ние се храним почти непрекъснато,така че ще се нагласим с часа на срещата.А като се съберем ще търсим шарена сянка по барчетата!ние ще сме с таткото,така че може и др.татковци да заповядат!може да се уточним и по телефона ако не се разберем тук

ооооооо.страчи,вики-27 ...добре дошли в къщи и в форума Simple Smile!!!!!

саня,аз пих парацетамол за главоболие,мисля че е позволено

СЕГА ВИДЯХ НА ВЛАКЧЕТО.........ВЕЧЕ СМЕ НА 1 МЕСЕЦ,УРРРААААААААА!!!!

# 84
  • Мнения: 350
San_ya можеш да пиеш парацетамол за главоболието, но гледай да е след кърмене, та да мине поне 2-3 часа.
И ние много ревем като сменяме памперса, но има и периоди на затишие.

# 85
  • Мнения: 228
Smooth, Вие вече сте достатъчно големи да се заблявате по разни шарени и дрънкащи предмети, нали? Аз на Васко така му сменях памперса: отвличах му вниманието с дрънкаща играчка ...

# 86
  • Мнения: 1 419
Имам огромното удоволствие и чест да ви съобщя, че днес (преди малко) към 19:30ч нашата скъпа Пролет е станала щастлива мама на момченце Васил, който тежи 3,500кг но не знаем още см. Тя е много добре, родила е изключително бързо - отишла е към 17:30ч и след 2 часа всичко е било вече само спомен. Засякла се е в предродилна и с Бръмбара, но той май не е родил още - надявам се да не се мъчи много  Praynig.

П.С. Не съм забравила за 40те дни да разкажа, но не ми остава никакво време дори да чета  Tired. Надявам се следващите дни да са ми малко по-спокойни. Целувки на всички бебета и чакащи мами   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 990
ЧЕСТИТО НА ПОРЕДНАТА НАПУСНАЛА ОТБОРА НА ЧАКАЩИТЕ...П-Р-О-Л-Е-Т! Да й е жив и здрав младежа и бързо да се прибират!
 
Ааааа, и аз съм тук! Все още топчеста и докога ли? И аз минавам през разни настроения, но като че ли желанието да гушкам бебока вече надделява! От вчера и на мен ми тече някаква слузеста, но безцветна течност, за която лекарката ми днес каза, че било тапата. Ама тя не трябваше ли да има цвят? newsm78
Освен това разкритието ми е 2см и каза, че ако до термина не родя, то на 25ти да се явя със сакчето, че да приканим бебока да излезе!
Така че...чакането продължава, но някак съм по-спокойна като имам реална дата, а пък ако стане по-рано още по-добре!
Хайде, лека вечер и до утре...дано да има още щастливи майки дотогава! Laughing

# 88
  • Мнения: 221
Честито на Пролет ,да е жив и здрав малкият Васил и да носи само радост на мама и тате!Да расте палаво и щастливо дете!Дано и Бръмбарчето роди така бързо като Пролет и скоро да научим новини и за нея! Peace

# 89
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТО НА ПРОЛЕТ ПРОЛЕТНОТО МОМЧЕНЦЕ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт