Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 045
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
Струва 80 лв., но освен клина в комплекта има и "успокояващ липозомен гел Coffe skin", с който се мажеш вечер. Имам брушурата, но очаквам някакви реални отзиви. Някой ползвал ли го е ?

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Отслабва се като микрокапсулите с кофеин и масло карите импрегнирани в плата се трият върху кожата - действието е подобно на действието на кремовете за отслабване, но е по-силно.
Искам само да знам тези микрокапсули като се изпере бельото, оцеляват ли, или се предават на всички други дрехи в пералнята? Да не заслабне по грешка друг член на фамилията Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 531
аз си купих коланчето. поръчах го от нашата аптека. но ще ви напиша чак след месец. купих го не защото прочетох в този форум. мацките, дето пишат като гости, вероятно са една, която се опитва да му направи реклама.  не е нужно. да си се регне и да ни напише малко повече за действието като бял човек, а не с нескопосана реклама. аз за това бельо знам от може би около година и половина, но не ми се поръчваше да ми го носят от франция, защото щеше да ми излезе дявол на магаре. има логика, според мен, в цялата работа, защото то е импрегнирано с антицелулитните вещества и те се отделят в продължение на целия ден. значи как смятам да правя аз - през деня да нося бельото, а вечер преди да си легна да се намазвам с гелчето.  после ще ви кажа честно как е било. мерките ги имам и след месец  ще ви напиша какво се е получило. това е. ако някой се интересува, в "журнал за жената" има много подробно описание, както и телефон, на който може да се прави запитване и поръчка. аз го дадох на нашата аптекарка и тя ми поръча. това е от мен.

# 18
  • Мнения: 1 531
Отслабва се като микрокапсулите с кофеин и масло карите импрегнирани в плата се трият върху кожата - действието е подобно на действието на кремовете за отслабване, но е по-силно.
Искам само да знам тези микрокапсули като се изпере бельото, оцеляват ли, или се предават на всички други дрехи в пералнята? Да не заслабне по грешка друг член на фамилията Mr. Green

да, пише, че издържа 30 пранета. само мацката, дето го рекламира да ни напише малко повече как точно трябва да се пере - температура, програма, центрофуга да има ли (най-вероятно не), ама все пак да каже. и да се регне, че сигурно ще има да я питат разни неща.

# 19
  • Мнения: 1 167
И да напише дали става за кърмачки?  newsm78

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
И да напише дали става за кърмачки?  newsm78
Това трябва да се провери лично - какво количество кофеин се отделя за 24 часа.
За такива неща на думи от нета не е харашо да се вярва без проверка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 167
И да напише дали става за кърмачки?  newsm78
Това трябва да се провери лично - какво количество кофеин се отделя за 24 часа.
За такива неща на думи от нета не е харашо да се вярва без проверка Simple Smile

А колко е допустимото количество попринцип? ( че имам един крем , за който се чудя да го ползвам ли....)

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
А колко е допустимото количество попринцип? ( че имам един крем , за който се чудя да го ползвам ли....)
Можеш да се ориентираш по тази статия: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182625.0
Общо взето, няма проблем с кремовете, но прочети я.

# 23
  • Мнения: 1 531
доколкото аз разбрах, гелчето е липозомно. няма опасност кофеинът да навлезе в кръвообращението, а ще акумулира в мастните натрупвания.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 14:48 от Sunbeam

# 24
  • Мнения: 1 167
Благодаря за насоките! Сега остава да разберем дали от въпросните клинове наистина се смъкват 18 см. за 18 дни  Grinning .  Успех на Sunbeam!

# 25
  • Мнения: 1 531
при мен е поясче, за корема:))). после ще мисля и за краката и сигурно ще си взема дълъг клин. ще ви държа в течение.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
А пояса за корема кви пари е?

# 27
# 28
Здравейте, първо нямам никакъв интерес да рекламирам бельото аз си го купих и написах това което е написано в брошурата защото някой беше питал какво представлява. Ако все пак искате да ми давате процент при всяка покупка аз нямам нищо против веднага ще изпратя банкова сметка  Laughing  Колкото до прането при всяко пране ефекта естествено се намалява и пише, че не трябва да се пере в пералня. Аз го нося от 1 седмица то е всъщност като чорапогащник много тънко и удобно, взела съм си черния клин, нямам представа става ли за кърмачки.
Според мен ефекът има бях си поръчала рокля сега се оказа, че явно съм си променила обиколката и ще трябва да я стесняват, но аз в момента съм под диво напрежение и не е ясно кое е оказало по-сериозно влияние това че го карам на кафета и цигари или бельото, но целулита започва да изчезва, което няма как да стане само с глад Sunglasses
Ами това е положението вие си преценявате дали искате да го купите или не.

# 29
  • Мнения: 235
Момичета, като рових в нета намерих това http://apteki-optima.com/index.php?cid=87&productID=18555. В тази аптека клина е на промоция сега  - само 74.25 лв. Има и описание на продукта, ползване, ефект....прекалено добре звучи за да е истина май newsm78

Общи условия

Активация на акаунт