Първи (ранни) признаци за бременност

  • 2 339 052
  • 606
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 517
Здравейте. Дълго време мечтах да се включа в тази тема. Дано бъда полезна на кандидат мамите. Значи аз съм нямала кой знае какви симптоми като гадене, повръщане, но имах един период, който ме прорязваше нещо в корема. Някой беше  го сравнил това прорязване..като прорязване с хартия. Това продължи един ден. Имах пристягания на сърдечната област. Пишкаше ми се често и бях често жадна. Някак си вътрешно чувствах,че съм бременна. Прекрасно е чувството да видиш две чертички. Успех на всички, които искат да станат мами.   bouquet

# 91
и аз да помогна...при мен беше планирано, така че се взирах във всички признаци
След овулацията почнах да се будя всяка нощ, което за моя слонски сън беше учудващо и друго - много слюноотделях

# 92
  • Мнения: 1 006
Нека и аз да споделя.Няколко дена преди датата,на която трябваше да ми дойде започна адски много да ме боли глава,не ми се пушеше(тогава пушех),ходех като ударена няколко дена.В деня,в който трябваше да ми дойде,също се чувствах зле и се чудех дали е защото ще ми идва или защото може да съм бременна.Нямах търпение да разбера и отидох до аптеката за тест,който показа две чертички.

# 93
  • Мнения: 2 015
И аз искам да споделя, за да помогна на някоя бъдеща майка.Аз нямах никакви, никакви признаци Naughty.Не ме боляха гърдите Naughty, не ми се е повръщало Naughty, не ме е боляло никъде Naughty, а само два дни преди М получих кафеникаво зацапване Crazy.

# 94
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!Скоро разбрах че съм бременна.Закъсня ми с 3-4 дена/но това за мен е нормално/,но понеже не се пазихме и предположих че съм бременна.Направих си тест-първи отрицателен,втори положителен.Често ми се ходи до тоалетната,имам слабо течение,гърдите ме болят ,страшно ми се спи и много се задъхвам.А настроението ми е едно........реве ми се за нищо. newsm45  Също така имам постоянен страх където и да съм че някой ще ме удари в корема.Дори като спя с приятеля си- не искам да ме гушка или нещо подобно. preggoЕеее това е от мен-успех на всички.

# 95
  • Мнения: 1 464
На мен започна да ми се гади 1 седмица след закъснението и продължи до 4 месец.
Гърдите ми се подуха ужасно много/повече отколкото пред М/
Зърната ме боляха и не можех да спя по корем.
Започнах да си лягам в 19ч вечерта ,защото бях страшно уморена.
Не ми се пушеше,не ми се пиеше,не ми се ядеше,само кисели краставички Crazyпонасях

# 96
Здравейте мили моми4еа аз съм нови4ка тук:)Но ве4е е време и аз да се от4ета при вас. И така при мен симптомите бяха 4е ужасно много ми се спе6е,от време на време ме пробойда6е ниско долу кадето е матката,и ми се яде6е само кисели крастажи4ки ни6то друго Embarassed  от време на време ми се гаде6е по едно време спря да ми се пие кафеНикакви друг не6та не съм имала като болезнени гърди и други не6та.След като ми закасня с един ден М ре6их 4е има нешто.Понеже моя цикал е като по 4асовник и така на следва6тия ден станах и си направих веднага тест и имах втора бледа 4ерти4ка ,но се вижда6е ясно ако знаете само как ревнах от 6тастие като ги видях Hugи Сега на 13 съм на лекар стискайте палци вси4ко да е наред :baby_neut
Стискам палци на еси4ки 4ака6ти да видят EFP newsm17

# 97
  • Мнения: 2 152
Здравейте Laughing
Моите симптоми се появиха много рано, някъде седмица след зачеването. Тогава още не мислех със сигурност, че съм бременна, но подозирах. Първото, което беше-ставане по 3-4-ри пъти на нощ да пишкам. През деня страшна умора и сънливост, естествено напрегнати гърди, които през овулацията станаха чувствителни и до сега не спират да наболват. Най-интерестния симптом обаче ми беше, тъпа болка, отзад на мястото на опашката... Thinking Нщо като разкъсване, слаба болка и напрегнатост. Странно звучи нали? Simple Smile И още нещо много обичам да си пийвам ракийка и вино, но тогава само като видех твърд алкохол и ми ставаше много гадно, сега още съм така Wink

# 98
  • Мнения: 354
  Здравейте , момичета !  Когато забременях , дори и не подозирах , че това се е случило. Стана случайно : просто презервативът  се скъса. Аз си мислех , че не съм в овулация и от един път е невъзможно да стане. В първите 4 седмици , почти нямах никакви признаци  . Беше ми малко по отпуснато / сънено/ , и по студено . Въпреки , че беше август се завивах с 2 одеала.Някъде към втората седмица започнаха да ме болят гърдите , но си мислех , че е защото ще ми дойде . Имах и болки долу ниско в корема , но пак го отдавах на предстоящ М.
  След като въпреки упоритата убеденост ,че не съм бремеена , не ми дойде , отидох на лекар . Той откри плодното сакче на ултразвук. От този ден нататък започнах да усещам почти всички признаци на ранната бременност. Спях като заклана по 18 часа на ден. Гадеше ми се и изпитвах непоносимост към всяка храна. Почти до края на втория месец не можех да се храня .Пиех само прясно мляко- по две чаши дневно. Особена непонсимост имах към месата .  А от миризмата на Фанта -портокал - ми се гадеше . Неможах да проям свинско до края на бремеността. Останалите храни постепенно започнах да хапвам към 3-4 месец на бремеността.

# 99
  • Мнения: 11
при мен се получи доста странно. по принцип от малка имам нередовен цикъл и винаги съм се притеснявала дали ще разбера на време ако забременея.един ден реших да отида на преглед,и започнах да се лекувам за да идва нормален цикъл.всичко беше нормално няколко месеца но веднъж се случи хем ме болят гърдите хем не ми идва -много интересно  newsm78.направих си тест беше отрицателен.след една седмица повторих и вече беше положителен,много се зарадвах.така че момичета не им вярвайте на тестовете!

# 100
  • Мнения: 333
Аз също знам, че понякога тестовете не отчитат бременността. Трябва да се прави след като ви закъснява, а не преди това. Аз тези месеци съм направила доста тесттчета, но няма какво да отчетат. Пожелавам на всички и на себе си да видите!  EFP

# 101
  • Мнения: 182
Здравейте отново ,

със сина си не почувствах абсолютно никакви признаци на бременност . Едва когато започна зверски да ми се гади , проумях че наистина в мен има малко човече .
Сега съм бременна едва в седма седмица , но е много различно . Още след овулацията започна един яростен световъртеж от който не бях в състояние да правя нищо. Около датата на М световъртежа започна да намалява , но за сметка на това започнаха да ме обливат горещи вълни , гърдите ми по мое скромно мнение са огромни , а най - безумното е , че постоянно ми се хапва нещо готвено . Помня не повече от 5 минути , ужасно ми се спи , ужасно ме мързи ( нещо ненормално за мен ) и би могло да се каже , че повече от половин час не съм с еднакво настроение .

# 102
  • Мнения: 1 768
Най-после да кажа и аЗ. Grinning
Запо4нах да си мисля,4е съм бременна,когато липсваха  ПМС,а zа мене те са си типи4ни всеки месец и настъпват о6е една седмица преди датата на менст. А тоЗи месец,нито гадене,нито болки..И така докато не ми zакъсня.Веднага след като ми zакъсня се zапо4на:
1. болки в гърдите при допир
2. болеЗнени яй4ници,но не като при менструация.Болките са много по-остри,дори понякога не се иЗдържат. SadТу по средата,ту от двете страни)
3. 4есто уриниране,което не е типи4но zа мене,дори ставане но6ем.
4. остър апетит към солени не6а,дори кисели.И сутрин вместо да ям не6а zа zакуска си хапвам не6а останали от ве4ерята.
5. 4еста жажда(съ6о нетипи4но zа мене)
6. откаЗаване от сладко и месо ( преди това бяха в ударни доЗи при мене)
7. обилно бяло-жълтеникаво те4ение
Това е zа сега.Но май не е никак малко,все пак съм о6е бая в на4алото. ooooh! Tired

# 103
Здравейте!
Да се запиша и аз...
При мен нямаше никакви признаци, ама никакви Ви казвам, нито ми се гадеше, нито ме боляха гърдите, нито корема, нито ми се прияждаше нищо....
Аз не можех да повярвам, докъто след едно 20 дневно закъснение се реших и - EFP...
Зарадвахме се и веднага отидохме на лекар, който потвърди събитието.
Но бощо взето моят първи изминал месец дори не съм и усетила .... дано и занапред всичко да е безпроблемно и наред с всички Нас Simple Smile

# 104
  • Мнения: 514
Е,дойде и моят ред да се запиша в тази тема!При мен не мога да кажа,че се появиха признаци веднага!Но на първия ден от закъснението EFP,бях много щастлива и изпитвах малко страх,дали всичко ще е наред с бебто!Гърдите ме боляха, а и бяха по-напрегнати,но не ми се гадеше и миризмите не ме дразнеха,но след 7 г.с. се появи и гаденето!При мен всички останали признаци,характерни за бремеността се появиха малко по-късно!Пожелавам успех на всички, вярвайте и ще се случи!  bouquet newsm10

Общи условия

Активация на акаунт