Подплънки за кърмачки за многократна употреба.

  • 2 883
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
И аз съм за еднкратните на Чико

# 16
  • Мнения: 386
Аз използвам подплънките на Авент за многократна употреба но не съм особено впечатлена изглеждат като домашно ушити и не попиват, но ги предпочетох пред подплънките за еднократна употреба защото те пък оставят влакънца и с една опаковка изкарвах 3 дни.Ако можеш да намериш други по- хубави ще бъде добре !!! Peace

# 17
  • Мнения: 2 818
И аз съм с еднократните на Чико - доволна съм, но ще пробвам многократните на Фарлин, че са по-малко замърсяващи многократните...

# 18
  • Мнения: 678
Аз използвах за еднократна употреба.А със сутиена за кърмачки,който си купих,имаше и комплект подплънки за многократна употреба

# 19
  • Мнения: 3 423
аз си купих тия на Авент и много съжалих,защото плата ми залепваше за зърната и ставаше пълно мазало-като ги отлепвах и плата се късаше и зърната ме боляха и затова си ползвах само тия за еднократна употреба Peace

# 20
  • Мнения: 1 174
Имам подплънките за многократна употреба на Авент, но и аз ги използвам само вкъщи, понеже пропускат и не насмогвам да си сменям дрехите - много неприятно.
За излизанията съм с еднократни подложки и съм минала през Кико, Нук, едни италиански по 30 в кутия. Рязах дамски превръзки - също много ефективно  Wink и в момента ползвам Фиксиз, които за мен се равняват като качество на тези на Кико, но са по евтини.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
Хаха - и аз рязах дамски превръзки с Йоанна Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт