Aqui escriben las mamas mas guapas....ИСПАНИЯ

  • 24 319
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098

МАрица - аз не оби4ам да готвя .. но за да ям тук това което ми харесва - трябва
Da,зна4и и ти си така. Rolling EyesМен сега ми е много трудно да влизам в кухнята след престоя ми в България. Embarassed ConfusedДнес след една седмица най_сетне се "изръ4ках"да сготвя и то,заЩото през уикенда доста Ще си походим,а пък като се приберем моята половинка няма да яде като мен само салати. Laughing
А ина4е не съм запозната какви са цените на храната за в къЩи,но предполагам,4е е по_евтино да хапнеш в ресторант,отколкото да купуваш за в къЩи,предвид цената на 200 гр.паея.Знам ли? Thinking

# 16
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мерси моми4ета ве4е съм добре и аз и бебока, милото толкова се беше уплашило и то 4е се беше свило на топ4ица и от оби4айните му подска4ания и превъртания ни помен, но после като ходихме в петък си беше както винаги  Joy неуморимо
за 4астните лекари и аз не знаех за това ме у4уди много и най ве4е коментара ако си имала контракций до сега да си родила ве4е  ooooh! ужас, да не дава Господ
само дето не видахме какво е не се показва и това е дано сега на прегледа който уж Ще е скоро според ли4ната ми лекарка (кой зне колко Ще 4акам, оЩе си 4акам да ми се обадят от януари когато не знаех 4е съм бременна, поради отриателния тест и си мислех 4е е пак киста и поисках 4ас за гинеколог...) да се покаже най накрая
а и да ви попитам неЩо в 16 седмица съм и не усеЩам бебо, което малко ме притеснява не е ли време за ритни4ета ве4е???

# 17
  • Мнения: 811
мерси моми4ета ве4е съм добре и аз и бебока,
а и да ви попитам неЩо в 16 седмица съм и не усеЩам бебо, което малко ме притеснява не е ли време за ритни4ета ве4е???
Леле Анет  Sad....Така съжалявам за слу4илото ти се..Добре,4е и ти и бебо сте добре  Hug.И тая тъпа докторка  #Cussing out..как може да ти каже ,4е не можеш да имаш контракции? #Cussing out Аз имах,вярно,4е в доста по напреднала бременност/25г.с/,ама си ме приеха в болницата.Лежах 1 ден и се "изписах" сама,4е ми писна от лежане....Сега ,като си помисля колко ми е бил акълът  Twisted Evil..
Абе имах аз пред4уствието...и даже и тук го споменах,4е не пишеш от много време.Ама нали каза,4е ще ходите във Венеция,та си помислих,4е сте поостанали  Grinning Wink...
Радвам се,4е сте добре.А за беб4о не се притеснявай,4е не го усещаш.Казват,4е при първа бременност майките малко по късни4ко усещат бебето.И аз някъде по това време я уетих,към 18/20 г.с.А не му ли усещаш сър4ицето?Аз го усещах и най много като си легнех спокойно.


Пак сте за4епкали темата за тестенки,машини за месене.....Хулиган4е,зна4и и на вас ви харесват питките на Карина  Mr. Green.Аз оба4е няма да ги повторя  Mr. Green...хубави са,ама се изяждат на момента.
И аз нямам машина,ама сега като сте заговорили...ще взема да погледна в тоз ЛИДЛ.Хем ми се иска,хем ако я купя,трябва да се използва....и така кога ще се вталя  Mr. Green?

Оххх,кажете пак за неразбралите  Embarassed...Ще ми дават ли тархета сега или какво?След няколко дена трябва да отида да си я взема.А и мъжът ми и той...постоянна му е на него,какво ще му дадат сега?


Марица,аз пък много оби4ам да готвя   chef.Така най релаксирам  Mr. Green.Ама ако можеше само да готвя ,без да му се наслаждавам после  Mr. Green.
Ина4е за тези цени на манджите,дето ги обявяваш и аз ще се замисля дали да не се разделя с хобито си  Wink.Много евтино  Shocked.Зна4и,като си отидем само навън ще хапваме  Mr. Green.
Хайде и аз.
Алест бебчето на мама ru666 се казва Никола и се роди на 03/04/2007 да сме комплето Peace

 В списъка е ве4е  Peace.Ако има и други,които не съм споменала ,да казват.Или ако съм объркала някой Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: 3 098

Оххх,кажете пак за неразбралите  Embarassed...Ще ми дават ли тархета сега или какво?След няколко дена трябва да отида да си я взема.А и мъжът ми и той...постоянна му е на него,какво ще му дадат сега?





Аз мислех да ти досаждам в скайпа,за да ми кажеш някоя новост покрай документите,пък ти... Mr. Green Joy В понеделник Ще отида до естранхерията,за да 4уя там какво Ще ми кажат.Ще настоявам да влезна,за да си взема решението с таксите.Принтнах си модифицирания закон и Ще пледим за правата си. LaughingЛеле майко,а аз мислех,4е съм приклю4ила с документите ве4е. Crossing Arms
За бебоците,моята радост много рано запо4нах да я усеЩам. Heart EyesНо тя си е супер активна принципно.Имам приятелки,които по_късно си усетиха бебетата,но няма ниЩо,нормално е.

# 19
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета,

Нямат край тия документи. Сега последно какво, трябва да чакам писмо ли? Ами февруари нали подадох един друг формуляр за комунитарна тархета, сега да чакам или да подавам тоя ЕХ-16 и може ли в полицията или трябва да ходя до екстранхерията в Аликанте.

Малее, Анетт, теб те е гонил малкия дявол!   Shocked  Shocked  Shocked Ами частния лекар не ти ли даде документ, в който да описва състоянието ти и това, че си претърпяла инцидент. Ами този дето те е блъснал, че и на пешеходна пътека...   #2gunfire Знам, че тука законите за такива нарушения са железни. тоя дето те е блъснал да поеме всичките щети - разходи по лечението (а недай боже беше станало най-лошото!!!?), денгуби и т.н. В Испания за един шамар съдят, а за блъскане на пешеходна пътека и то бременна жена!.... А за "прочуването", така казват по нашия край, когато за първи път усетиш бебчо, аз усетих Митя в 21 седмица. При всеки е различно, и за всяка бременност е различно. Но съм чувала, че при първа бременност по-късно се усеща първото промърдване.

Да, Марица, и аз съм чувала, че в БГ е навлязла тая мода на заведенията за бързо хранене и взимане храна за в къщи - по-изгодно е, и нали все пак в Европа влязохме. Само, че тук не съм забелязала да има такава практика, поне в малките градове.

И аз съм навитак за такава машина за хляб. Но наистина да е по-големичка. Я кажете за тея в ЛИДЛ, на каква цена са?

Асто, пораснал Митето казваш.  Grinning  Ами растат, чуждите деца, особено, най-неусетно растат.   Joy  Само майките им знаят.   Tired Ама и има и друго важно нещо, на цица сме.  Wink

Друго не се сещам. Хайде после пак!

# 20
  • Мнения: 200
Anett добре, че всичко с теб и беби е наред. А частния ти лекар не може ли да ти даде бахата, странна работа.Учудвам се защото мъж ми като си правеше застраховка пита как стои въпроса с бахата и доколкото сме разбрали е че няма проблеми същото е както при соц.сегуридад. А за личните лекари, поне тук на тези които съм попадала изключвам педиатъра от соц.сегуридад двамата с мъжът ми сме на мнение, че са конски лекари Laughing Laughing

Цитат
Ами този дето те е блъснал, че и на пешеходна пътека...    Знам, че тука законите за такива нарушения са железни. тоя дето те е блъснал да поеме всичките щети - разходи по лечението (а недай боже беше станало най-лошото!!!?), денгуби и т.н. В Испания за един шамар съдят, а за блъскане на пешеходна пътека и то бременна жена!....

този си заслужава наказанието!!!

Алест разкажи как мина фиестата вчера.Духнахте ли си свещичката?


# 21
  • Мнения: 811

Оххх,кажете пак за неразбралите  Embarassed...Ще ми дават ли тархета сега или какво?След няколко дена трябва да отида да си я взема.А и мъжът ми и той...постоянна му е на него,какво ще му дадат сега?





Аз мислех да ти досаждам в скайпа,за да ми кажеш някоя новост покрай документите,пък ти... Mr. Green Joy В понеделник Ще отида до естранхерията,за да 4уя там какво .....:

Да ти кажа изгубих му края ве4е  Twisted Evil.Изобщо не съм в 4ас,писна ми  #Cussing out.Като ударух пръста на 20 март никой не ми каза какъв документ ще взема...тархета ли ще е ,хвър4ащ лист ли.. newsm78. Представете си неудобството на този лист.ами 4е навсякъде по принцип искат тархетите.А сега?Този лист/сертификат вървел в комплект с паспорта.Паспортите ще ни станат на баници  Twisted Evil..
Ина4е като отидеш в естранхериата ще си по4акаш на оби4айната километри4на опашка.На вратата те питат подробно за какво си се наредил и след толкова 4акане,ако на този пускащия му скимне,4е може и той да ти "помогне" или ако реши,4е няма с какво да ти помогнат вътре ...няма да те пусне.Като бях аз доста хора 4акаха,4акаха да им дойде реда и тази на вратата ги отпрати я за липсващ папел,я за нещо друго...
В понеделник и аз ще ходя.Имам 4ас.Той беше за мене,ама няма какво да правя...нали си 4акам ве4е готовата тархета.Та  ще използвам да питам на малката какво ще и се издава и дали изобщо нещо ще и дадат,сега след като ще премахват тархетите.

Марипоса,фиестата мина супер добре...подаръци,поздравления.От телефона и Скайп не се отка4ихме  Joy.Много ни е мъ4но,4е не сме си в Бг то4но за рожденния и ден  Sad,но и там ще празнуваме ,като си отидем.Криси поооо4ти си духна свещи4ката.Баща и се зае да и показва и тя нали вси4ко копира сега,не му отне много време  Grinning.

И да ви се похваля....Криси днес направи първите си стъпки  newsm44.Бяхме днес на разходка в един парк.А там една меки4ка,4исти4ка треви4ка...сложихме я да полази малко и решихме да видим до къде е с кра4енето,4е напоследък се справяше доста добре,по4ти не я държех.Добре,4е снимах с камерата,запе4етахме щастливия миг  Grinning.Ама тупна на дупето по едно време и уплаши ли се какво...голям рев му удари.Посмяхме се доста за нейна сметка,а тя милата така се умори от толкова емоции,4е спа 3 4аса.

А Габи къде е ?Днес не е писала... Thinking

# 22
  • Мнения: 409
Здравеите?Алест браво теми4ката е страхотна Peace,браво на малката кукла ,позмалко падания занапред.Анет мила угасно е това което ти си е слу4ило #Cussing out,тея 6офори са егати некадарниците,моя като кара толкова се ядосва с тях.Запомни ли номера на тоя?Мале ако подаде6 жалба 6те му вземат кн6ката и 6те има дело сигорно.Важното е 4е бебо е добре Peace.Оф за тези документи аз сега подаадох,и ми излезе бяла без право на арбота,с прао на живене,а моя полу4и отказ и вси4ки тук ,4е нямало смисал да подават можело само с паспорта newsm78.Аз ве4е даже изкарах на брат ми банкова сметка само с паспорт и нямах проблеми.В4ера бяхме на кафе с тука6ните маи4ета и бая си побабрихме Laughing.Ама то само моми бе,моя се 4уства като цар иколо толкова госпожици Laughing,4е голямо зака4ане ги зака4а,говори ,вика.Ами това е исках да сложа снимки,но не разбрах как става Embarassed.Целувки от нас  bouquet

# 23
  • Мнения: 811
:.Оф за тези документи аз сега подаадох,и ми излезе бяла без право на арбота,с прао на живене,а моя полу4и отказ и вси4ки тук ,4е нямало смисал да подават можело само с паспорта newsm78

Ти къде живееш?Във Валенсия ли беше?Какви са тия глупости сега  newsm78...само с паспорт  Shocked
.Аз ве4е даже изкарах на брат ми банкова сметка само с паспорт и нямах проблеми.

Това не е от сега.Винаги е можело само с паспорт да ти направят банкова сметка.Аз години наред бях така,без документи,но с банкова сметка  bowuu Mr. Green.


# 24
  • Мнения: 76
Здравейте момичета!  wavey Реших и аз да се впиша в групата а и в новата темичка. Искам да ви попитам нещо; на 24-ти май имам насрочен час за ecografia obstetrica diagnostico prenatal и много ми е притеснено; бихте ли ми дали повечко информация за това какво точно се изследва на този преглед и как точно протича прегледа? Притеснявам се Weary понеже не съм наясно какво точно ще се случи, а освен това този преглед ще го правят в друга клиника, а не в тази в която ходя на консултации по принцип. Моля ви, ако знаете нещо повече да ми обясните. Хубав ден ви пожелавам на всички!  smile3525

# 25
  • Мнения: 1 128
Moмичета,не съм ви чела,но влизам само да ви поздравя с ето това.Не знам за какво говори текста,но толкова ми харесва,че не преставам да си го въртя Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=kNLXjXxj3J8

# 26
  • Мнения: 221
  Поздрави за новата ни темичка newsm18 newsm18 newsm18

  Пазете се всички мамчета.ANETT този наистина трябва да го съдиш,ами ако се беше случило нещо по-лошо/слава Богу, че не/.

  elibg не знам каква точно е тази ехография,аз ходих на една извънредна точно преди амниоцентезата,но не знам дали така се казва.

 friki  чудесна песничка,и аз я слушах няколко пъти.

  Чао за сега.Излизаме малко на разходка,докато не е заваляло. Heart Eyes
 

# 27
  • Мнения: 409
Изгледах ,,Такав е живота,, и пак се насалзих,толкова са малки и сладки бебоците Laughing,и както гледахме и моя бебо заспа в мен Grinning на спалнята.Алест при нас не може6е Naughty,да изкара6 банкова мсетка без апел.Даже на една позната искаха да и направят,но трябва6е да замрази пари там пари.Нвсякаде е разли4но.Фрики страхотна е песни4ката Peace,и аз искма едно моми4енце Mr. Green,но на6ия татко прави само мом4ета Mr. Green.ЕлиБГ добре до6ла при нас  bouquet,за екографиата незнам,не сам ходила на екограф на 4асно.Целувки и 4ао от нас.

# 28
  • Мнения: 200
Добре дошла еlibg! Hug
Да не става въпрос за екографията в 20 седмица? Ако е за тази няма какво да те притеснява.Прегледа е обикновена екография, измерват се различни органи, мисля че в тази се изследва синдром на Даун... друго не си спомням вече.Някоя от мамите които много скоро е минала ще ти каже надявам се.

Алест аз на Ники му извадих Nie, днес му дойде решението с което ме уведомяват да ида на 02,05 да даде отпечатъци и ще му дадат съртификадо. Бързах да го извадя за да мога да го включа при подаване на рентата. Тоя лист съртификадо представяте ли си на какво ще прилича след време леле на баница hahaha hahaha

Още не можем да ходим, само когато го държим за ръчички. Сам абсурд, а с таз дебела дупа не може и да лази.Лекаря ме успокой като му казах за притесненията си. Каза че всичко е ок, надявам се.
Алест ти в кой парк водиш Крис?Аз тук не знам как ще пусна детето то навсякъде кучета ходят.

Габи не си писала тези дни??

friki готина е песничката.

# 29
  • Мнения: 1 818
Здравейте,милички....едвам успях да ви прочета...и ето,че НЕТ-а пак се скапва...една страница зарежда по 15 мин.
Браво на новата темичка...дано успея скоро отново да се включа...
Последното от прегледите на Давид е ....Синдром на Аспергер...Сега ни предстоят редица изследвания и скенер.Стискайте палци!
Обичам ви много!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт