Красотата изисква жертви- не е за хора със слаби нерви!

  • 1 728
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
И пак нямаме спирка жените...
между другото- пластичната хирургия е като наркотик- започнеш ли веднъж, няма соиране!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
#Crazy #Crazy Аз май съм с много слаби нерви.Само 2 снимки отворих и ми стига Sick Sick Sick
Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Какво толкова!Те само в началото изглеждат така. После какви красиви и готини ще станат! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Какво толкова!Те само в началото изглеждат така. После какви красиви и готини ще станат! Hug
Абе я станали, я не Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Поне се надяват!  bouquet

# 20
  • Мнения: 13 512
Не става въпрос сега,че са грозни, а какво са изтърпяли! някои,де....има и такива,дето умират:-)

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В повчето случаи те са били наясно какво ще им се случи и какво ще им правят. Обаче винаги има елемент на изненада с резултата.   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 936
гано,но какво да се прави...всеки иска да изглежда добре!

Монда,а снимката с "челото"...за какъв тип операция става на въпрос  newsm78

# 23
  • Мнения: 13 512
според мен се слагат имплантанти  в челото.тскива  платинени слагат и в скулите.

# 24
  • Мнения: 1 424
#Crazy #Crazy Аз май съм с много слаби нерви.Само 2 снимки отворих и ми стига Sick Sick Sick
#Crazy аз издържах само първата снимка  #Crazy  Слаби нерви имам,но тва пусто любопитство  ooooh!
Аз не съм фен на пластичната хирургия, освен ако не става въпрос за коригирането на сериозни дефекти  Peace

# 25
  • Мнения: 1 045

Хе хе , моят крак след операцията беше същия , само дето не беше по желание и за разкрасяване  Crazy

# 26
  • Мнения: 13 512
Хе хе , моят крак след операцията беше същия , само дето не беше по желание и за разкрасяване  Crazy
да не те беше заръфало куче?  Wink

# 27
  • Мнения: 1 045
То и туй ако беше станало щях  да са фъргам от моста  Laughing Екзостоза ми рязаха от капачката .. Боже как прозвуча  Sick

# 28
  • Мнения: 6 958
#Crazy #Crazy Аз май съм с много слаби нерви.Само 2 снимки отворих и ми стига Sick Sick Sick
#Crazy аз издържах само първата снимка  #Crazy  Слаби нерви имам,но тва пусто любопитство  ooooh!
Аз не съм фен на пластичната хирургия, освен ако не става въпрос за коригирането на сериозни дефекти  Peace

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 775
Трябва да има сериозна мотивация, за да изтърпиш такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт